סיכום השבוע-

ady18

Well-known member
סיכום השבוע-

שיר השבוע של אפרת- שיר השבוע לא של אפרת משהו שעשה את השבוע- משהו שהיה פחות טוב השבוע- בילוי מיוחד תוכנית לסופ"ש תוכנית\סרט - מאכל השבוע-

ady18

Well-known member
מסכמת:

חמדה לא של אפרת: קרב יום אביתר בנאי משהו שעשה:יום הולדת לאמא\נעלים חדשות פחות טוב מכבי תל אביב כדורגל ממשיכה לאכזב בילוי מיוחד :ההופעה שאפרת הופיעה תוכניות לסופ"ש :טיול ג'יפים תוכנית:פנים אמיתות מאכל סטייק

אריה31

Member
מנהל
מסכם

שיר השבוע של אפרת: - שיר השבוע לא של אפרת: בחיים אחרים - מוריה אור http://www.youtube.com/watch?v=OMONPEr0xZA משהו שעשה את השבוע- מאוד נחמד לי עם עיתונאים ומקורבים ביד אליהו משהו שהיה פחות טוב השבוע- חזר לי הסינוסיטיס בגדול, כאבי ראש עזים מאחורי הראש
בילוי מיוחד - תוכנית לסופ"ש: עבודה ומנוחה תוכנית\סרט: המירוץ למיליון (מקווה מאוד שהאחים ניצחו) מאכל השבוע: אוזני המן

Francine1

New member
מסכמת

שיר השבוע של אפרת - כמו שזה היה שיר השבוע לא של אפרת - הבור\רונה קינן משהו שעשה את השבוע - פגישה עם חברה שלא ראיתי המון זמן בתל אביב + חברה אחרת שגם לא ראיתי המון זמן באה לישון אצלי והיה זמן איכות ממש כיפי! משהו שהיה פחות טוב השבוע - מצבי רוח ולחץ הבגרויות המתקרב בילוי מיוחד - משימה בלתי אפשרית ופונדו שוקולד ב2 לפנות בוקר:) תוכנית לסופ"ש - ממ הייתי עם החברה, עכשיו עורכת תמונות שצילמתי כדי להעלות אותן לפייסבוק תוכנית\סרט - תוכנית: חברים, סרט: משימה בלתי אפשרית 3 מאכל השבוע - סושי! שבוע נפלא לכולם
מצטערת על ההיעלמויות

למעלה