סיכום כנס מנהיגות בחוקוק

סיכום כנס מנהיגות בחוקוק

שלום לשושנים, אשמח אם תכנסו לפורום ותכתבו את הסיכום שלכם של הכנס. אני גם אוסיף שלי בהמשך היום. באהבה,

כנס מנהיגות בחוקוק

החלמה מלאה ומהירה ליעקב היקר שנפצע בראשו בעת החזרה מהכנס,פציעה קלה כמדומני, ושוב תודה לכם רונית וחגית ולאה ומקסימה וטלאור היקרים, על השיתופים שכבר שיתפתם ועל התרומה הגדולה שלכם לשושנה, לכם כמו לכל השותפים האחרים שקצרה היריעה מלפרט שמותיכם כרגע, וכמובן תודה ענקית ומלב מלא אהבה לנעמי ולאל ולצבא מלאכי וישויות מרום המלוים ,תומכים ומעניקים לנו השראה אומץ ואמונה להמשיך ולסלול את הדרך הברוכה הזו בשתוף פעולה ובאחדות מתוך ייחודיות.היה זה עוד מפגש מבורך ומעצים ואני שמח שעם חגית יחדיו לקחנו חלק בהנחיה ובהובלה ולא רק בהשתתפות.כך יכולתי לראות שוב ובאופן הברור והצלול ביותר ש: " הנותן לעצמו הוא נותן ". תודה לכולם וסליחה שאיני כותב יותר כרגע ,שכן - כמו חגית, גם אני זקוק כעת לשקט ,ל"עיכול",להפנמה ,ולפינוי מרחב אנרגטי גדול בתוכי להכלת כל האור הזה ולהמשך של שנוי והתמרת התדר.כן ירבו כאלה המפגשים !!!

שמי ציפי ואני מהקב' של עליזה ביהוד. אני כשנה

בשושנה והולכת ו"מתאהבת" יותר ויותר באנשים ובחשיבה החיובית והמדהימה. אכן צודק צביקה שצריך לחשוב, לעכל ולהפנים אבל מה שאני כבר יכולה לומר שהכנס נתן לי כל כך הרבה בתקופה כל כך מטריאליסטית שבה אדם נמדד על פי גודל הבית, המכונית, העמדה שלו וכו' פגשתי בכנס אנשים חמים שהפרמטרים אותם מניתי כלל לא משחקים תפקיד זה היה מפגש של נשמות כי בסופו של דבר אנו נשמות והגוף וכל מה שצברנו הוא קליפה. המושגים של קבלת עצמך, קבלת האחר, אהבה, שמחה ועוד ועוד מלאו אותי בכל כך הרבה אנרגיות ובציפיה למפגשים נוספים תודה לכל המארגנים ותודה לכל החברים על שאתם מי שאתם ציפי

למעלה