סיכום לדוקטורט מאמרים

סיכום לדוקטורט מאמרים

אני מנסה לסכם את הדוקטורט שלי, שמורכב משלושה מאמרים, שמתייחסים לשאלות המחקר העיקריות שלי. האוניברסיטה שלי סיפקה הנחיות מאוד מפורטות לכתיבת ההקדמה אבל שום הנחיות בנוגע לסיכום, פרט לעובדה שהוא צריך להיות מקיף ויסודי ולחבר את המאמרים לתזה קוהרנטית אחת. גם אין ממש עם מי לדבר כי זה פורמט יחסית חדש אצלנו ולמנחים שלי אין ממש מה לתרום חוץ מעצות כלליות למדי. אני מכירה מישהי שהגישה דוקטורט כזה אצלנו במחלקה והיא שלחה לי את הדוקטורט בפידיאף, אז יש לי קצה חוט. הייתי רוצה לראות עוד דוגמאות, אבל למרבה הצער, הספרייה סגורה כי קורונה. עצות יתקבלו בברכה. תודה!

22ק ו ס ם

New member
את צריכה להסתכל על הדברים ממעוף ציפור

בהקדמה, הסברת למה בכלל צריך לחקור את הנושא ומה את מנסה להשיג. בסיכום את צריכה לבחון האם השגת את אותם יעדים כלליים ואיך המחקרים שלך קידמו את התחום באופן כללי. עכשיו שמצאת מה שמצאת, מה השלב הבא? לאיזה כיוונים חדשים המחקר שלך מוביל אותך? אם מצאת מה שחשבת שתמצאי, אז מה החשיבות של הממצאים? אם לא מצאת בדיוק מה שחשבת, מה גילית שלא חשבת שתגלי, מה זה אומר על התאוריות בנושא, הכלים שהשתמשת בהם וכו'. האם אפשר להשתמש בתוצאות שלך או בכלים שהתשמשת בתחומים אחרים? זו גם הזדמנות טובה לחדד עבורך תוכניות לעתיד שיהיו מאוד שימושיות בראיונות עבודה כי תמיד שואלים על התוכניות לטווח הבינוני.

למעלה