סיכום שבועי/יומי
בסימן ראש השנה

סיכום שבועי/יומי../images/Emo39.gifבסימן ראש השנה

מי היה מאמין, רק יום וכבר סיכום שבועי.... או יותר נכון, יומי. אבל מה לעשות, הנה, באה השבת, ואיתה הסיכום השבועי שאם יהיו פה מספיק התרחשויות(בתקווה) יהפוך ליותר מסתם מסורת. אז מה היה לנו אתמול
פתחנו את הפורום במזלטובים ובשירשור שנות טובות. אז קבלו גם ממני שנה טובה ומתוקה מלאה אהבה וגאווה
היה לנו גם את חזון הפורום של מרמן. שאומר שהאופי שלדעתו צריך להיות לפורום הוא: "מה שהיה מעניין אותי לקרוא ולהגיב * סיפורים מהחיים של הכותבים פה, בכלל, בכל נושא, רצוי שיהיו משעשעים, אבל ניתן גם עצובים, ומחרידים. * שאלות ודיונים על בעיות ויתרונות, ושאלות, ותהיות, ורעיונות, והארות , והערות על מה זה להיות הומולסביטרנס צעיר\ה בחברה כמו שלנו, או בחברות אחרות. * פינת הקפה של לירונר * הודעות על אירועים וסרטים וכנסים וכל נושא שמתקשר לקהל היעד של הפורום * ביקורות על אירועים וכנסים וסרטים וכל נושא שהוזכר למעלה מה שלא מעניין אותי לקרוא, ומשעמם אותי להגיב * "שאול 26\1.80 זין מטר וחצי מחפש צעיר לוהט לעיסוי אירוטי בשמני חמניות וסויה בשעות הערב, בתשלום" * "הומואים מגעילים, איך אתם יכולים לאכול בתחת ולנשוך כריות באותו זמן? מזועזע, שאול הסטרייט שגולש במקרה בפורום של הומואים"" אני עדיין מחכה לשמוע גם את דעתכם, איך לדעתכם הפורום אמור להראות, תכנים ואופי....
ואני אגב, די מסכים עם מרמן... יש בנות כן, יש בנות בפורום, בתקווה שיהיו עוד. אז מלכת הביצה , את זאת שהתלוננה שאין בנות וכבר מיהרה הצפונית לתקן אותך..מקווים שתביאי עוד בנות לפורום, ושיהיה ברור, שאחרי התלונה הזאת אנחנו כבר מצפים שתשארי
מה אנחנו יכולים לעשות
שאלתי שאלה, לא קיבלתי יותר מתשובה או 2. מה לדעתכם אנחנו הנוער והצעירים ההומואים, הלסביות, הבי והטרנס צריכים ויכולים לעשות כדי להביע את המחאה שלנו על האלימות המשטרתית שמופעלת על גייז? ובכלל, האם אנחנו צריכים לעשות משהו
מה אתם אומרים ואומרות? חדשים בפורום אז מה נחלק פה לחדשים
או דגל
או מה
אתם תחליטו..... בינתיים נחלק
לשנה הטובה וגם
ו
ל Bboy CrazY TzfoniT Merman Missing RedRose TheHock theshadow3 yoavon1 גריןבירד חיים חפר טל קר יוני טיגריס לוכדת החלומות לירונר מלכת הביצה פיציק שמנתולה הממ....אני לא יכול לתת לעצמי חיבוק ונשיקה ופרח אז אולי מישהו יתנדב
שנה טובה ומתוקה
המון הצלחה בכל
נ.ב לפניות התא מסרים שלי עומד לשירותכם וגם תא הדואל שלי: [email protected] [email protected]

merman

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo39.gif../images/Emo70.gif

מזל"ט על הפורום החדש ושנה טובה!../images/Emo13.gif

אני גם מסכימה עם דעתו של מרמן בקשר לתוכן של הפורום, אבל לפעמים מייגע לשמוע עוד סיפור ועוד סיפור זהה לקודם.. ואני חושבת שזה לא הנושא של ההודעה שחשוב (לרב) אלא אם ההודעה עצמה מעניינת.. כך שאפשר להבין באופן טבעי שאני בעד ה-off בפורום! מה לעשות כדי להביע את המחאה על האלימות המשטרתית שמופעלת על גייז? לא במיוחד אוהבת לדבר על דברים כאלה, אבל אני חושבת שהשאלה הראשונה היא: האם על גייז מופעלת אלימות משטרתית באופן שאינה מופעלת על השאר? כי אם לא, אז המחאה היא נגד אלימות משטרתית בכלליות. ואם העניין קשור איכשהו למקרה בירושלים, והמחאה היא בעצם לא נגד האלימות עצמה אלא נגד העובדה שבכלל הזעיקו לשם שוטרים וכל הסיפור הזה - המחאה היא נגד הרעיון של לאכוף דברים כאלה.. כלומר השוטרים לא אשמים בכלום כי הם רק עשו את מה שאנשים שכן אשמים בהרבה אמרו להם לעשות... ולדעתי הפיתרון הוא שהרבה מאוד אנשים יַראו שהם מוחים, ואז לא תהיה ברירה אלא להכנע לעובדה שככה זה בימינו, ויפסיקו עם השטויות האלה. אפליה זה רע.

הא..

ואני בעד האייקון הזה
הוא פשוט כל כך שמח ומסביר פנים שכזה..
אני אוהבת אותו
|ח י ב ו ק| לשלתון!!1 (אל תטרחו לתקן..)

לירונר

New member
הדרן../images/Emo70.gif encore../images/Emo70.gif

החזרת את מסורת הסיכומים השבועיים- הדפסתי, שמתי בקלסר, כמו בימים הטובים
ובקשר לחלוקה -
זה אחלה

חס והפלולה של אהוד ברק.

קבל דגלון
משרימפי שעבר היום להוד השרון וסובל מגעגועים לגליל.

למעלה