סיכום שבועי שכיף לפתוח

Oyster Girl

New member
סיכום שבועי שכיף לפתוח ../images/Emo54.gif

כי הרי בסוף לא נשארתי שבת
... דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: סרט השבוע: ספר השבוע: אמן השבוע: שיר השבוע: המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ): שבת שלום אנשים יקרים

theEscapist

New member
ראשונה?../images/Emo9.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: בגרות באנגלית שהלכה סבבה, מתכונת בפיזיקה שהלכה סבבה, ספר מעולה, אנשים טובים. החיים יפים
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: גמרתי את הספר שלי נורא מהר, ולא היה לי את הספר הבא. כמה מתסכל! משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לגמור את הספר הבא
(שהובא לי היום כשאבא בא לבקר) סרט השבוע: אתמול ראינו fame
וראינו המון how I met your mother. סדרה אדירה! ספר השבוע: "ספינה משוגעת"
וכבר התחלתי לקרוא במרץ את "ספינת הגורל" אמן השבוע: נראה לי the doors שיר השבוע: touch me וpeople are strange של the doors, שיר הנושא של fame (כי הוא קליט להחריד) ועוד כמה מסביב המלצת השבוע: רובין הוב!!! (זה רשמי- אני מעריצה
) ציטוט השבוע: וואי, לא זוכרת
אתר השבוע: תמונת השבוע: תמונת פספורט עקומה להחריד של עצמי
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): חם. זה לא משהו.

tali44

New member
עונה גם פה... ../images/Emo9.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:מתכונת בביולוגיה. (זהו, עכשיו נשארה לי רק הבגרות האחרונה בביולוגיה!!) דבר רע במיוחד שקרה השבוע:מתכונת בביולוגיה. (רבע שעה ניסיתי להיזכר אם יוצא מהריאות ללב ווריד או עוקר, ועשיתי ווריד, אבל אחר כך חברה שלי אמרה שזה עורק ועשיתי ומסתבר שזה טעות! וזו השאלה היחידה שהעתקתי בה.
) משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:לסיים כבר עם מתמטיקה לנצח
, מתכונות בתנך וחיבור. סרט השבוע: - - ספר השבוע: - - אמן השבוע: מני של מדונה, בריטני ואוונסנס. (אני מודעת לקיצוניות
) שיר השבוע: השיר שזכה באורוויזיון. המלצת השבוע: תשתו קולה. ציטוט השבוע: נושנוש אתר השבוע:
תמונת השבוע: אומנותית משהו
אחר (או: מסר חשוב לאומה ):אני כל כך לא מרגישה ש"עוד קצת וזהו".

theEscapist

New member
רק שתדעי, לסיים עם מתמטיקה זה אופוריה מטורפת!

ולגבי ביולוגיה- צר לי לאכזב את חברה שלך, אבל אם זה נכנס ללב זה וריד. בהצלחה עם הכל!

theEscapist

New member
כן../images/Emo9.gif לא השנה, אבל כן...

ואפילו אין לי ביוטופ אז בכלל החיים יפים
אני ממש אוהבת ביו'

tali44

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif אני אדווח לרשויות!!!../images/Emo46.gif

מה ז"א פרויקט במקום ביוטופ?!!? סבלתי בביוטום כמו שלא סבלתי בחיים!!! לא פייר!!!

S H I F T Y

New member
שניה? כנראה ../images/Emo9.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: טיול ספארי כיפי במיוחד. צילמתי דובים שעמדו על שתיים ונופפו לנו לשלום כדי לקבל במבה
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: מצב רוח קצת ג'יפה שמבקר מדי פעם.. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: חברה מתחתנת, וזו הזדמנות לראות שוב את הצוות הישן שלי כפרעליו. סרט השבוע: המבוך של פאן, ראיתי ונהניתי. קצת קשה ועצוב, אבל מומלץ. באמת. ספר השבוע: הסיפור שאינו נגמר! אמן השבוע:- שיר השבוע: האהבה שלי היא לא האהבה שלו [יצחק קלפטר]. לא יוצא לי מהמוח... המלצת השבוע:אם הולכים לטייל בספארי, אל תעשו את זה בשיא החום בקיץ. ואם כן, לפחות תביאו שתיה קרה ומשקפי שמש
ציטוט השבוע:- אתר השבוע:- תמונת השבוע: אוף, אם היה לי תמונות מהספארי הייתי שמה. אולי יגיעו בהמשך. אחר (או: מסר חשוב לאומה ): חבל שאי אפשר להשאר מובטל ולקרוא ספרים ולעשות מזה כסף
שבוע נהדר לכולם!

adi dion

New member
עונה ../images/Emo13.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: שסוף סוף שלחתי להלנה את האלבום ^^ דבר רע במיוחד שקרה השבוע: אתמול בטעות גיליתי מי ניצח באמריקן איידול, וזה רק היום שודר אצלנו... מי שם כזה דבר בעמוד הראשי של IMDB?????
ואני לא אכתוב על הזוכה למקרה שמישהו פספס ומתכוון לראות את השידור החוזר בערב
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מקווה ללכת עם אמה לשופינג (?)
סרט השבוע: סוויני טודד ספר השבוע: לא קראתי אבל נגיד שגוף מארח אמן השבוע: אדם למברט! שיר השבוע: הרבההה המלצת השבוע: אם אתם לא רוצים ספוילרים פשוט תתנתקו מהעולם
ציטוט השבוע: - אתר השבוע: פייסבוק, תפוז והאתר של הלנה... תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה ): משעמם לי ><

adi dion

New member
אני כזאת סנילית XD

השוותי עכשיו את הסיכום הזה למה שכתבתי בפורום של ג'וני ומסתבר שלא כתבתי פה הרבה דברים שכתבתי שם

למעלה