סיכום שבועי!!

tali44

New member
סיכום שבועי!!../images/Emo115.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: סרט השבוע: ספר השבוע: אמן השבוע: שיר השבוע: המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ):

tali44

New member
עונה!

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הצלתי כלב!
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: היה שבוע פשוט נוראי... משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: רק שיעבור מהר...
סרט השבוע: - - ספר השבוע: - - אמן השבוע: מודנה. שיר השבוע: Miley Cyrus - Party in the USA Madonna - Celebration madonna - Human nature Madonna Like a Prayer madonna - shes not me. Madonna - Devil Wouldn't Recognize You. Amy Lee - Sally's Song המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אחיינית שלי אומרת "ברקס" במקום גרפס.
אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה ):אם אתם רואים משהו אל תתעלמו ותחשבו "שמישהו אחר יטפל בזה", כי ככה כולם חושבים ובסוף לא יקרה כלום.

adi dion

New member
אני :)

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: לא משהו מיוחד דבר רע במיוחד שקרה השבוע: - משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: היום טניס!
סרט השבוע: קונג פו פנדה, דוני בראסקו וסוויני טוד ספר השבוע: הארי פוטר 6 אמן השבוע: דיוויד קוק, אדם למברט וקריס אלן שיר השבוע: הרבההה המלצת השבוע: - ציטוט השבוע: times is hard, times is haaaaaaaaaard! אתר השבוע: תפוז, פייסבוק תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה ):

theEscapist

New member
סופ"ש? אני לא עוקבת אחרי הימים../images/Emo3.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: סמינר! המון אנשים מוצלחים ויאס"א כמעט ריקה, וסדנאות דווקא מוצלחות. היה מגניב
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: נראה לי איבדתי את האוזניות. אני צריכה לקנות חדשות =\ משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אוהו, המון. אני עובדת משמרת אחרונה בפלאפל, מלמדת את האחים שלי, מחלטרת קצת עבודה בשביל אמא, הולכת ללירן, הולכת למיתופיה... דברים שהיו יכולים להתפרש על שבועיים-שלושה נדחסים לשבוע סרט השבוע: לא ראיתי ספר השבוע: small gods. אני מתקדמת לאיטי. אמן השבוע: קווין שיר השבוע: כל מיני מ-A Night at the Opera המלצת השבוע: המממ.... לא יודעת ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ): אני לא מאמינה שאוטוטו נגמר החופש. הייתי מסתדרת עם עוד איזה חודש, ככה...

tali44

New member
זה הסיכום של שבוע שעבר!../images/Emo69.gif

נו, לא משנה...

למעלה