סיכום שבועי

Paz Love Gal

New member
סיכום שבועי ../images/Emo13.gif ../images/Emo152.gif

שם: הדבר טוב שקרה השבוע: הדבר הרע שקרה השבוע: אדם השבוע: פאדיחת השבוע: שיר השבוע: תוכנית/ספר/סרט השבוע: התמונה שהכי אהבתם של גל השבוע: תמונת השבוע [לא של גל] : ציפיות לשבוע הבא: השבוע מ1-10: --------------------------------------------------------------------------- מדגישומטיק: http://www.tpeople.co.il/on/mo/

אני פה בגלל פז ומיכל ../images/Emo25.gif

שם: מאורה הדבר טוב שקרה השבוע: דיברתי עם חברה שלי , החליפו לי את המודם הדבר הרע שקרה השבוע: פרויקט גמר
אדם השבוע: חופית , אור-אל פאדיחת השבוע: היה ושכחתי שיר השבוע: mercy - duffy תוכנית/ספר/סרט השבוע: האוס , חשופים , בוסטון ליגל , המקום (הפרק הראשון עם אבי). התמונה שהכי אהבתם של גל השבוע:
תמונת השבוע [לא של גל] : אבי בהמקום
ציפיות לשבוע הבא: לעשות מבחן אחד מתוך 2 ולהיות קרוב לתעודת גמר השבוע מ1-10: 6 סופ"ש נהדר |שמשמ|

michalb19

New member
עונה!!

שם: מיכל הדבר טוב שקרה השבוע: נפתח הפורום הזה!! הדבר הרע שקרה השבוע: לא נראה לי שיש... אדם השבוע: כל החברים החדשים שפגשתי בקורס שלי.. פאדיחת השבוע: אין שיר השבוע: אין תוכנית/ספר/סרט השבוע: חברים!! התמונה שהכי אהבתם של גל השבוע: יש המון... תמונת השבוע [לא של גל] : אין ציפיות לשבוע הבא: שהפורום יהיה מצליח ושיבואו הרבה אנשים! השבוע מ1-10: 9

סתיו1995

New member
עונה../images/Emo89.gif

שם:סתיו הדבר טוב שקרה השבוע: נפרדתי מחברה מעצבנת כבר.....P: הדבר הרע שקרה השבוע:" " " " " "-עכשיו אני צריך חברה חדשה P: אדם השבוע: בשבילי? עדי ביכמן =] פאדיחת השבוע: התפוצץ לי בלון ממסטיק על הפנים בקניון... xD שיר השבוע:Imagine-Jhon Lennon סרט השבוע:לגעת ביהלום- סרט מדהים! התמונה שהכי אהבתם של גל השבוע:אין תמונת השבוע [לא של גל] : עמית עברי> שיא ישראלי ב100 פרפר וקריטריון A לאולימפיאדה ציפיות לשבוע הבא: להתברג בשמינייה הראשונה באליפות הגילאים=] השבוע מ1-10: 8

למעלה