סיכום שבועי!

סיכום שבועי! ../images/Emo13.gif

רק היום,רק היום! (ובכל יום שישי
) קדימה! ספרו לנו! איך עבר עליכם השבוע? אנחנו רוצים לשמוע :)
איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
תכנונים לשבוע הבא? פינת השרשור-הלא-קשור תעלה מיד בשרשור נפרד, כפי שסיכמנו :)

ravehor

New member
עונה... ברמה מסויימת...

איך עבר עליי השבוע? טוב מאוד ... חשבתי שהשביתה תגמר כבר אבל היא לא
סרט השבוע: לא יודע לא התמקדתי ספר השבוע: עוד פעם ספר מכניקה! אבל זאת הייתה הפעם האחרונה להרבה זמן
ציטוט: מישהו אמר את זה לפני לא הרבה זמן... ואני מסכים: "האדם הוא הייצור החי היחיד שהורג לשם הנאה" דבר מיוחד שעשיתי השבוע: דחסתי חומר במכניקה של שנה שלמה לשבוע
עצבון השבוע: כל יום היה לחץ ב-12 בלילה אם יש או אין לימודים בסוף! הדבר הטוב ביותר שקרה לי השבוע: היו לי 2 חלומות צלולים (מי שלא יודע מזה יש פורום לזה גם) תכנונים לשבוע הבא: לא הרבה... יהיה בית ספר.. ומבחינתי אני אעזוב קצת את פיזיקה ואחזור למתמטיקה

<<מסכםמסכםמסכם>>

איך עבר עליי השבוע?
די גרוע האמת.. עייפות כללית כזו.. מצד אחד,המפקדת הישירה שלי טסה לחו"ל, כך שאת כל העומס סיימנו לפני הטיסה..והייתי אמור להתחפשן ברמות. מצד שני, אני עכשיו הממלא מקום שלה, בנוסף למה לתפקיד שלי, ובא לי למות.
סרט השבוע?
לא ראיתי..
ספר השבוע?
אלגברה ליניארית II ומכניקה של האוני' הפתוחה. :)
ציטוט \ פתגם השבוע?
אני: "די! עדמתי?! אני מרגיש כאילו יש לי עוד אינסוף ימים להיות פה!" אחד המפקדים: "נו, אז תראה איזה מתמטיקאי דגול אתה. הוכחת ש ∞ = 67 ". (וזה כבר פחות מ-67, אגב!
)
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
הרגתי את אחת הקצינות ביחידה.
עצבון \ ביאוס השבוע?
שלא באמת עשיתי את הסעיף הקודם.. אה. וגם שמסתבר שהלך לי ההארד-דיסק בלפטופ.
הכל הלך!
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
שידידה מאוד קרובה אליי התקשרה אחרי כמה זמן שרצתה קצת להתנתק מהעולם :]
תכנונים לשבוע הבא?
מבחן באוני', הרבה צבא, אולי סוףסוף להתקדם עם הספר שלי, לצייר קצת, ללמוד, לנוח. ולקחת את הלפטופ מהתיקון!

הממפ,סוג של

אמרתי לו שאני לא... אבל לא כי זו לא מחמאה, אלא כי אני לאיודע מספיק מתמטיקה בשביל זה. ואני לאמספיק טוב בשביל זה .:] לא חושב שזה אמור להעליב או שלא להחמיא לפיזיקאי.. אחרי הכל-פיזיקאי צריך גם חשיבה מתמטית.

ravehor

New member
אני לא הייתי נעלב

לא יודע לגבי אחרים...ואני עוד פחות מתמטיקאי או פיזיקאי ממך אבל אני מתכוון להיות !

למעלה