סיכום שבועי.

ליאל44

New member
סיכום שבועי. ../images/Emo210.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: התחדשות השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: שיר השבוע: שיר השבוע של בריטני ביץ': ציטוט השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה):

LeAnnDylan

Well-known member
למה יש לנו שיר של בריטני בסכמ"ש?

אבל נו אני אענה דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: מצאתי עבודה דבר רע במיוחד שקרה השבוע: חן הסלאט לא לורחת אותי איתה לראות את קרי משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: להתחיל לעבוד התחדשות השבוע: מקרר סרט השבוע: לא ראיתי ספר השבוע: דקסטר משחק משחקים מסוכנים שיר השבוע: Ride - Martina McBride שיר השבוע של בריטני ביץ': שמעתי השבוע את סאמטיימס אז נזרום עליו ציטוט השבוע: Shine while you have the chance to shine Laugh even when you want to cry תמונת השבוע: אני במהיר אחר (או: מסר חשוב לאומה): תמצאו לי סוחר איברים!

symptoms

New member
איכשהוא יש לי שתי דקות פנויות, אז:

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: חברה ממש טובה חזרה מחו"ל דבר רע במיוחד שקרה השבוע: אני עם דילן, חן, היחסים בינינו בדרך לתהום עמוקה בקצב הזה. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: פסטיבל הקיץ
התחדשות השבוע:אממ, נראה לי שקניתי משהו במכלול, מעניין מה זה היה |חושב| אה כן, יש לי טבלה מחזורית חדשה. סרט השבוע: לא יצא לי לראות ספר השבוע: הספר שאני קוראת, די מעניין, שניה, כן, שלטון הפחד שמו. שיר השבוע:יצא לי לשמוע מלא ראיונות של קרי מהתקופה של הקידום של איי טולד יו סו, אז זה. שיר השבוע של בריטני ביץ': היה שיר שלה שממש אהבתי פעם, יכול להיות שלאקי? ציטוט השבוע: עזבו, זה יותר מדי בשבילי, אפילו אני כבר לא מבינה את הציטוטים שלי. תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה): אני לא יודעת אם אני רוצה שהסמסטר יגמר או לא... שבוע נפלא, רעות

LeAnnDylan

Well-known member
וואי סתמי שלא אזרוק עליך איזה משוואה ליניארית

למעלה