סיכום שבועי! :)

סיכום שבועי! :)

הפינה הקבועה הראשונה שמתפרסמת! היסטוריה!
בראשון אפרסם את פיזיקאי השבוע של שבוע הבא. ובינתיים.. סכמו את השבוע שעבר עליכם!
איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? (חסר לכם אם זה לא פתיחת הפורום..
)
תכנונים לשבוע הבא? ולחלק האמנותי...
יש לכם חתול בבית?
נכון קראתם לו שרדינגר?....
ותחשבו על זה עמוקות- האם הייתם מחליפים את החתול בשביל שיהיה לכם מומין בבית? נמקו!
שבת שלום חברים! אני יוצא עכשיו לחברון, נתראה אי-שם איפשהו במוצ"ש

אני מאוכזב.. ../images/Emo10.gif

למה אף אחד לא ענה ?
איך עבר עליי השבוע? בסדר.. היו עליות,היו מורדות. סרט השבוע? לצערי הרב לא ראיתי. ספר השבוע? לא קראתי
ציטוט \ פתגם השבוע? "תשתחרר כבר!" דבר מיוחד שעשיתי השבוע? פתחתי את הפורום
והיו עוד כלמני דברים קטנים. עצבון \ ביאוס השבוע? שכחתי את הססמא של כרטיס האשראי.. והלפטופ די צריך טכנאי.. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? הייתי הרבה עם המשפחה בקרית-ארבע :) תכנונים לשבוע הבא? לימודים,קרית-ארבע, עבודה, צבא..לתקן את הלפטופ, להמשיך לכתוב את הספר :) ולחלק האמנותי... יש לכם חתול בבית? היה. התייבש ונפטר
נכון קראתם לו שרדינגר?.... לא. טומי
. אבל הוא אהב את שרדינגר. אני יודע..!
ותחשבו על זה עמוקות- האם הייתם מחליפים את החתול בשביל שיהיה לכם מומין בבית? לא, בשביל שום דבר שבעולם. אנשים, תשתתפו.. מאוד חשוב לי ולדעתי גם לפורום שתבנה פה גם קהילה ושזה לא יהיה סתם תחנת מעבר של שאלות ותשובות..

ravehor

New member
טוב נו..

איך עבר עליי השבוע: שביתה, נחמד מאוד סרט השבוע: לא זוכר לא התעמקתי במיוחד בסרטים ספר השבוע: ספר מתמטיקה וספר פיזיקה (?) רק אותם קראתי השבוע
ציטוט: אין דבר מיוחד שעשיתי השבוע: התחלתי ללמוד מכניקה.. עצבון השבוע: החתולה השתינה לי על המחברת
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: פיתחתי ידידות עם חתולה אחרת (לא בבית, בחוץ) תכנונים לשבוע הבא: אם יהיה בית ספר, בית ספר.. אם לא, לא יש לכם חתול בבית: בטח הבנתם שכן.. יש לי 2 חתולות וכלב (ועוד אחת בחוץ) נכון קראתם לו שרדינגר: לא נכון האם הייתם מחליפים את החתול במומין: אל תעצבנו אותי. נימוק: חתולים אוכלים מומינים לארוחת בוקר

MrsNoOne

New member
אני מניחה שגם לי מותר...../images/Emo3.gif

איך עבר עליי השבוע? דיי מבאס. אני חולה כבר מאז יום שישי שעבר.. הייתי מקורקעת לבית ומשתעלת. וגם איבדתי את הקול... סרט השבוע? הממ.. היחידי שראיתי השבוע היה נודל.. והוא דיי טוב... ספר השבוע? ערבות המעבר / ג'ין מ. אואל - בכלל שבט דוב המערות סדרה מצויינת! והתחלתי את קיצור תולדות הזמן.. עד כה מעניין. ציטוט \ פתגם השבוע? הממ...אני לא זוכרת עכשיו.. דווקא היה משהו... דבר מיוחד שעשיתי השבוע? הממ.. כלום? הייתי חולה! עצבון \ ביאוס השבוע? הייתי חולה.. ומקורקעת בבית... הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אם הסופ"ש הקודם נחשב אז חבר שלי טיפל בי והיה ממש חמוד.. זה מעודד... תכנונים לשבוע הבא? הופעה של היהודים באולטראסאונד ביום רביעי עם ידידים... ולחלק האמנותי... יש לכם חתול בבית? כן, חתול, חתולה וכלבה וארנבות ותוכים ושליווים (או איך שלא כותבים את זה.. האלה שהיו ביציאת מצרים
) נכון קראתם לו שרדינגר?.... הממ.. לא. לחתולים קוראים חומי ופיפטי... תחשבו על זה עמוקות- האם הייתם מחליפים את החתול בשביל שיהיה לכם מומין בבית? נמקו! האמת בחירה קשה.. מומין זה דבר מאוד מעניין.. אבל לא הייתי מחליפה חתול בעד שום דבר...גדלתי עם החתולים האלה!

yoyo0w24

New member
עכשיו תורי...

איך עבר עלי השבוע: שבוע נהדר, מקווה שיהיה עוד כאלו בעתיד. סרט השבוע: אוי, זה מצחיק, ביום שישי ראיתי סרט "אימה" שקוראים לו אינדיגו שה"אימה" בו הוא צביא שהולך על שתי רגליים ומאוד גבוה ורץ ממש-ממש מהר (בלי מוות אפילו) ספר השבוע: ספר ברוסית שחברה שלי נתנה לי (לא מבין מילה) אבל מלא בסקיצות ומלמד לצייר ממש טוב. ציטוט:"לפעמים הלבן הוא רק שחור שהתחפש ולפעמים השחור הוא רק לבן שהתלכלך- ולפעמים, ואולי תמיד, אין דבר כזה 'שחור' ו'לבן '". דבר מיוחד: הקשבתי להרצאה ממש מעניינת על וטרינריקה. תכנונים:שיעורי נהיגה,חברים ומעבדה בשדה מגנטי^^ חתול: אפילו שתיים, אחת לבנה השנייה חומה-לבנה-שחורה. הן שונאות אחת את השנייה והכלב שלי תמיד עוזר לצבעונית.אני מבין אותם, גם אני שונא את הלבנה. שרדינגר: מבטיח לקרוא כך לחתול הבא (הם באים והולכים אחת לחודש), כמו כן כבר סיכמתי שאם יהיה לי כלב אני אקרא לו צ'בי-צ'ב. אז אם יהיה לי כלבחתול הוא חתולכלב? מומינים: אני אקריב את נישמתי לשטן בשביל מומין, אז לא את החתולה השנואה עלי?

yoyo0w24

New member
צבעא במקום צביא

זה 1 וחצי בלילה+אני קצת כזה מתקשה לאיית נכון על מקלדת אז ששש.

נענה...

איך עבר עליי השבוע? נחמד כזה. רק חבל שאני לומדת כל דבר חוץ מפיזיקה >: סרט השבוע? לא ראיתי שום סרט... ספר השבוע? סדרת סוחרי הספינות החיות של רובין הוב. מדהים
ציטוט \ פתגם השבוע? העולם הוא לא בננה דבר מיוחד שעשיתי השבוע? סיימתי לקרוא 1700 עמודים (מתוכם 800+ רק השבת) עצבון \ ביאוס השבוע? להסתובב בפורום ולקלוט שאני לא זוכרת הרבה מהפיזיקה מהתיכון ]= הם עושים על זה חזרה בתחילת הסמסטר? הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? (חסר לכם אם זה לא פתיחת הפורום..) לא מצליחה להיזכר במשהו ספציפי תכנונים לשבוע הבא? להתרגל שעות שינה נומראליות XD (ז"א לא ללכת לישון ב4 לפנות בוקר...) ולחלק האמנותי... יש לכם חתול בבית? לא נכון קראתם לו שרדינגר?.... לא, אבל זה שם מגניב ותחשבו על זה עמוקות- האם הייתם מחליפים את החתול בשביל שיהיה לכם מומין בבית? זה שאלה קשה... קודם שיהיה לי חתול ואז נדבר

אני!

איך עבר עליי השבוע? עבר יחסית מהר סרט השבוע? אממ, לא ראיתי סרטים לאחרונה ספר השבוע? אממ, מקבת' ציטוט \ פתגם השבוע? "אין לי כוח" דבר מיוחד שעשיתי השבוע? להיות חולה...משהו מיוחד. עצבון \ ביאוס השבוע? אני חולה הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? שיחקתי אצל חבר ב-PS3 שלו! היה מגניב תכנונים לשבוע הבא? ללמוד ולא להיות חולה יש לכם חתול בבית? לא!!! לא אוהב כל כך חיות נכון קראתם לו שרדינגר?....אם היה לי חתול לא הייתי קורא לו שרדינגר אולי הייתי קורא לו אפסילון. האם הייתם מחליפים את החתול בשביל שיהיה לכם מומין בבית? הייתי מחליף רק אם זה היה תורם להתפתחות המדע או האדם.

למעלה