סיכום שבועי...

סיכום שבועי...

- שיר השבוע (של העוגיות): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - סרט/סדרת השבוע: - ספר השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - תגלית השבוע: - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - מקום השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - סתם: - תמונה:

יהי זכרנו ברוך...

- שיר השבוע (של העוגיות): - - שיר השבוע (כללי): "תמונה מטושטשת"- יוני בלוך - אלבום השבוע: "על מי אני עובד"- יוני בלוך, "נגרים"- דבק - סרט/סדרת השבוע: ג'ונו - ספר השבוע: "הקייטנה של קנלר"- אתגר קרת - האדם שעשה לכם את השבוע: ורד - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אצבע בירוק את עינך, שיערך אהפוך למתולתל... אך לשכוח ודאי לא אוכל."- ברק פלדמן (מתוך "תמונה מטושטשת") - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) "מוות למתאבדים!" - תגלית השבוע: יוני בלוך הרבה יותר טוב ממה שהערכתי! - דבר שהשגתם השבוע: דיסקיםדיסקיםדיסקים - מאכל השבוע: נקניקיות וצ'יפס - מקום השבוע: המיטה שלי - משהו שעשה לכם את השבוע: הרבה טיולים בת"א עם הרבה אנשים טובים
- משהו שהרס את השבוע: אממ זה שכבר שבועיים לא הלכתי לשום בית-ספר - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אנשים בלי מסגרת עלוללים להתחרפן (או להפוך למגלומנים, במקרה שלי) השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לחזור לבית-הספר - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: למצוא בסיסט להרכב... - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: הבסיסט שאני אמצא - סתם: - תמונה: הודגש באמצעות מדגישומטיק

limors2

Active member
מה קרה לבית הספר המוזיקלי?

יש אנשים שלא מתחרפנים בלי מסגרת. גם לא אחרי 4 וחצי חודשים.

limors2

Active member
זונות../images/Emo12.gif

ועוד עכשיו, כשיש דיבורים על קבלה וכאלה.

KeReN 0R

New member
איתמר- חלמתי עליך

חלמתי שאני בורחת ממך אחרי שאתה עוזב את הבית ספר...ולבשנו בגדים נורא מוזרים (כאילו שזה פורים או משהו)

clyps

New member
מסכמת

- שיר השבוע (של העוגיות): "לנו לנו" - שיר השבוע (כללי): "מי תרצי"- גידי גוב - אלבום השבוע:"בקצה ההר"- גידי גוב - סרט/סדרת השבוע: גבעת חלפון אינה עונה - ספר השבוע: 'אצבע גלילאו' / פיטר אטקינס - האדם שעשה לכם את השבוע: חבריי הנפלאים - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אז מי תרצי שאהיה, את יכולה לבחור בכל אחד" - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) "הוא בכל מקום וכל מקום בו" (מיתר על אלוהים) - תגלית השבוע: פארק תמנע
- דבר שהשגתם השבוע: אושר,אושר ואושר + 'כוורת בפארק' - מאכל השבוע: סלט ירקות - מקום השבוע: פארק תמנע - משהו שעשה לכם את השבוע: טיול שנתי, טלפון מניב :) - משהו שהרס את השבוע: שום כלום - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: צאו לטייל בנגב. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: ראיון לקנדה - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: אשמור זאת לעצמי. - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: חבריי וחברתי. - סתם: איזה כיף של שבוע - תמונה: טיול שנתי

limors2

Active member
*משפט שנון*

- שיר השבוע (של העוגיות):אין מנוס מלהודות, תזכירו לי מי הם דפנה והעוגיות?
- שיר השבוע (כללי):Adam Lambert - Ring of Fire/Lily Allen - Fuck You - אלבום השבוע:Lily Allen - It's Not Me, It's You - סרט/סדרת השבוע:Legend of the Seeker - ספר השבוע:אבוי, לא קראתי כלום! - האדם שעשה לכם את השבוע:היו אנשים משעשעים בגבעתיים, נלך עליהם. - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):Fuck you. Fuck you very very much. - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)------ - תגלית השבוע:Legend of the Seeker. למה לא ראיתי את זה מוקדם יותר? - דבר שהשגתם השבוע:אוזניות איכותיות בצבע סגול אימתני - מאכל השבוע:כל דבר שהוא לא פיצה שמנונית ממרכזית ת"א - מקום השבוע:מרכזית ת"א
אחרי הבית, היא המקום שביליתי בו הכי הרבה. - משהו שעשה לכם את השבוע:חוברת שחור ופתור חדשה! נפלאות ההנאות הקטנות. - משהו שהרס את השבוע:הסוליטייר דו קרב לא עבד
וזה שלא התקבלתי לפלאפון גם לא היה כ"כ נחמד. אבל לא איום כמו הסוליטייר. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:אם יש לכם אפילו חיבה קלה לפנטזיה, רוצו לראות את Legend of the Seeker. זה מעולה ברמות לא ניתנות לתיאור. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:להביא את המצלמה האנלוגית ששכבה לי בארון 4 שנים ולראות אם הפילם שלה תקין, יש בה תמונות מסוף י"ב
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:למצוא עבודה. - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:חבל להשתוקק לחינם. - סתם:הצביעו אדם למברט. - תמונה:

KeReN 0R

New member
אם כבר נכנסתי

שיר השבוע (של העוגיות): ואלס לעניים - שיר השבוע (כללי): Sevda Cicegi- Mor Ve Otesi - אלבום השבוע: Grace- Jeff Buckley - סרט/סדרת השבוע: Doctor who (התמכרתי) - ספר השבוע: האלכימאי של פאולו קואלו - האדם שעשה לכם את השבוע: מיקי - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): And I know they all look so good from a distance,But I tell you I'm the one - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "האושר שביר כמו זכוכית" (מתוך ספר שאני קוראת- מאיה/ יוסטיין גורדר) - תגלית השבוע: לגברים יש רגשות. - דבר שהשגתם השבוע: כתבתי עוד שיר (סוג של) - מאכל השבוע: סלמון - מקום השבוע: תל אביב - משהו שעשה לכם את השבוע: הסופ"ש - משהו שהרס את השבוע: הריב המיותר - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: לחשוב פעמיים לפני שאומרים משהו השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: להתחיל לעבוד ברצינות על הפרויקט גמר שלי באומנות - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אהיה יצירתית ושיצא לי מזה משהו - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: מיקי

limors2

Active member
עשית סיכום שבועי?

כי פה זה אמור להיות סיכום לפני שבועיימי!

KeReN 0R

New member
לפחות השארתי עוד תגובה

אני מחכה שיצא להם אלבום ואז יהיה הרבה על מה לדבר פה..

למעלה