סיכום שבועי:

nuna19

New member
סיכום שבועי:

שיר השבוע של דודו: שיר השבוע לא של דודו: משהו טוב שקרה השבוע: משהו מעצבן שקרה השבוע: משהו שמחכים לו שבוע הבא: למי אתם רוצים להגיד מילה טובה בפורום: שיהיה לכם שבוע טוב!

nuna19

New member
עונה: ותענו גם!

שיר השבוע של דודו: דבר פתוח שיר השבוע לא של דודו: ניגע אל החלום-אחינועם ניני ו"עד מחר" של אביתר בנאי משהו טוב שקרה השבוע: ירושלים!!! לחגוג יומולדת לחברה שלי. משהו מעצבן שקרה השבוע: שפתאום השתנה לי ציון. יום אחד הוא היה ציון אחד ואחרי שלושה ימים ציון אחר וגם נמוך יותר! מה זה?! משהו שמחכים לו שבוע הבא: שבת עם חברות למרות שנלמד למבחן כל הזמן. למי אתם רוצים להגיד מילה טובה בפורום: לארתור. מגיע לו! :)

RTur

New member
עונה:

שיר השבוע של דודו: זוזי שיר השבוע לא של דודו: האלבום של לני קרביץ - הלהיטים הגדולים האלבום של מייקל ג'קסון - דנג'רס האלבום של קרלוס סנטנה - סופרנטורל Jordin Sparks - Battlefield, 911 Nicole Scherzinger - Whatever happens, powers out, psycho beyonce - halo, sweet dreams, ego הדורבנים - לא פוגע משהו טוב שקרה השבוע: 2 הופעות, שיעור פיתוח קול, החלפתי פלאפון.. משהו מעצבן שקרה השבוע: מה שהיה אחרי ההופעה בשישי. משהו שמחכים לו שבוע הבא: לא יודע למי אתם רוצים להגיד מילה טובה בפורום: נועה, כמובן.. על הפעילות.

עונה

שיר השבוע של דודו:בסוף מתרגלים להכול שיר השבוע לא של דודו: בין כל החלומות-דור דניאל משהו טוב שקרה השבוע:הברית של האחיין שלי יונתן
,ת"א כל יום
משהו מעצבן שקרה השבוע:לא משנה
משהו שמחכים לו שבוע הבא:ת"א,חתונה של בן דוד שלי למי אתם רוצים להגיד מילה טובה בפורום:לשניכם

למעלה