סיכום שבועעעע...

new born1

New member
סיכום שבועעעע...

שם: גיל: אזור: איך עבר השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: שיר השבוע של מיוז: שיר השבוע לא של מיוז: אלבום השבוע: להקת השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: איש השבוע: ציטוט השבוע: תוכנית טלוויזיית השבוע: תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: שיהיה לנו שבוע מיוזרי במיוחד.

dovky

New member
כ :

שם: דב גיל: 18 עוד חודש ו13 יום אזור: י-ם איך עבר השבוע: סבבה דבר טוב שקרה השבוע: יומולדת של חבר (הבאנו לו מתנה פומפה) דבר רע שקרה השבוע: שומדבר מיוחד שיר השבוע של מיוז: פילינג גוד שיר השבוע לא של מיוז: Dream theater - Space dye vest אלבום השבוע: Dream theater - Scenes from a memory להקת השבוע: Dream theater סרט השבוע: איש הפלדה (הסרט הכי גרוע אי פעם, אבל היחיד שראיתי השבוע) ספר השבוע: עבר זמן מאז הספר האחרון שקראתי.. איש השבוע: אין כזה ציטוט השבוע: "יצאתי לחופשה בצנעה" תוכנית טלוויזיית השבוע: לא ראיתי הרבה טלוויזיה השבוע תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: לזרום

CitizenErased

New member
רבע ל6 בבוקר...

עוד לא ישנתי
שם: עדיין לירון גיל: הזדקנתי בעוד שבוע אזור: לונדון... עד יום שלישי שבוע הבא (לא הקרוב) איך עבר השבוע: אממ.. רגוע יחסית לשבוע שהולך להיות. דבר טוב שקרה השבוע: המשכתי את התסריט. פגשתי את הבמאי הגרמני וורנר הרצוג. אחד האנשים הנחמדים. ומי שלא מכיר ואוהב קולנוע - שיתבייש. וגיליתי שאוללללי אני אפגוש את בניסיו דל טורו בסופ"ש הקרוב
דבר רע שקרה השבוע: נאדה! איזה כיף להגיד את זה. שיר השבוע של מיוז: נאדה! שיר השבוע לא של מיוז: אני עדיין חזק בדילן.. והרבה דילן.. אם רק שיר אחד אז Tombstone Blues אלבום השבוע: אין אחד ספציפי.. יש לי פלייליסט חח להקת השבוע: דילןןןןן סרט השבוע: במטרה לחסוך כסף לא ראיתי אף סרט מאז בנג'מין בטון שבוע שעבר אותו ראיתי בחינם חח וביום שלישי הקרוב אני רואה את "ספק" בחינם. אז אני אענה על זה שבוע הבא. איש השבוע: דילן!! תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: תסריט. סרט. חברים. בניסיו דל טורו והאוסקר הבריטי!

Djerry

New member
../images/Emo199.gif

שם: דגנית גיל: 19 אזור: קריות איך עבר השבוע: טוב כזה, רגיל דבר טוב שקרה השבוע: לא קרה כלום האמת דבר רע שקרה השבוע: שלא היו היום רכבות. למה דווקא יום חמישי?? שיר השבוע של מיוז: Map Of The Problematique שיר השבוע לא של מיוז: הפרוייקט של עידן רייכל - שאריות של החיים ספר השבוע: אלף שמשות זוהרות תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: לישון

למעלה