סיכום תולדות הבריטני

lostharpy

New member
סיכום תולדות הבריטני ../images/Emo68.gif

מאז היווסדה של הקומונה מאחורי המוסיקה הקדשנו לבריטני ספירס פינה משלה הנה סיכום האירועים עד כה:
התכסיס החדש של בריטני ספירס להשיג את המשמורת על ילדיה, טוען הסאנדיי מירור, הוא חתונת בזק עם החבר החדש, צלם הפפראצי (!) עדנן חליב
שבדיון שנערך בבית המשפט בלוס אנג'לס, בריטני ספירס איבדה עד להודעה חדשה את הזכות לפגוש את שני ילדיה
אחרי שהשליכה את החבר הפפראצי עדנאן, עכשיו בריטני רוצה להיות מורה
ואז היא חזרה לזרועותיו של עדנן. אחרי שהוציאה נגדו צו הרחקה, אישתו מנגד פתחה בתהליכי גירושין
ג'יימי לין ספירס, אחותה ההרה בת ה-16 של בריטני, החליטה לוותר על קריירת האימהות ולמסור את התינוק העתידי
ואז היא אושפזה במרכז הרפואי UCLA בלוס אנג'לס בהוראת פסיכיאטר שטען כי היא מהווה סכנה לעצמה וקיים חשש שתנסה לשים קץ לחייה
קיילי מינו אמרה בראיון לעיתון הסאן שהיא משוכנעת שהקריירה של בריטני לא גמורה והיא לגמרי מבינה את הדרמות שעוברות עליה. "הלוואי שמישהו היה כותב מדריך לתהילה, כי זה ממש לא פשוט, אני זוכרת שגם לי הייתה נקודת שבירה כזאת בצעירותי. אם אין לך אנשים סביבך שיעזרו לך, זאת בעיה"
אחרי קיילי מינו גם קורטני לאב יוצאת לעזרתה של ספירס ודוחקת בה לקבל את העזרה שהיא זקוקה לה אחרת תגמור כמו מרלין מונרו השארו איתנו לעוד עידכונים חמים בגזרה הכי בלונדינית בהוליווד...

westend girl

New member
האימפריה מכה שנית (או עשירית, מי סופר?)

אחרי שבועיים של שקט יחסי אחרי שההסתכלות הפסיכיאטרית חייבה לשלוח אותה לשבועיים בבית-החולים (שהיו אמורים להסתיים לפני יומיים - אבל לא), מתברר שמישהו פרץ לביתה בזמן שהתאשפזה וגנב משם חפצים יקרי ערך. וכאילו זה לא מספיק, עכשיו הבנו באיזה חפצים "יקרי ערך" מדובר: בין השלל שגולח מביתה של בריטני ספירס, היו גם קלטות לוהטות. באחת מהן מתועדת אורגיה של הבריט עם שתי נשים וגבר נוסף, כשבין קטעי האקשן היא מפדרת את אפה באבקת כוכבים...

lostharpy

New member
אין טעם להעמיד פנים שאני מופתעת.

אני רשמית מרחמת עליה...

למעלה