סיכום

סיכום

ברשותכם, אני אגנוב רעיון מפורום שגנב מפורום שגנב מפורום שגנב מפורום שגנב מפורום שגנב מפורום ואפרסם כאן סיכום שבועי (אם זה בסדר....)
שיר השבוע [של הבנות]?
שיר השבוכ [כללי]?
מישהו או משהו שעשה לכם את השבוע?
עוד משהו שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ עליו?
תמונת השבוע [אתם מוזמנים להוסיף] -
מאכל השבוע?
משהו אחד שהרס לכם את השבוע?
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא?
מאכל השבוע?
פאדיחת השבוע? סוף שבוע נעים לכולם

TALLLLi

New member
יאללה בכיף:)

שיר השבוע [של הבנות]? bring it out... שיר השבוע [כללי]? so little time-arkana מישהו או משהו שעשה לכם את השבוע? ממממ..שינה של 15 שעות:) עוד משהו שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ עליו? ניצנים:) (זה היה השבוע?!)חחחחחחחח תמונת השבוע [אתם מוזמנים להוסיף] - אין=/ מאכל השבוע? M&M עם בוטנים!!!! משהו אחד שהרס לכם את השבוע?דלקת אוזניים זוועתית שהייתה לייי:( (ועדיין יש) משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא? מממ...ממממ...הכל ספונטניות! פאדיחת השבוע?לא זכור לי פאדיחה..חחחחחחחח

אוקי, זה

בעיקרון שייך לפרויקט פאנסט, זה נמאצ בדיסק live ragga pumpkin שלהם ולא בחדש של הבנות, אבל יעל ודנה עושות את הקולות שם לקרולינה.

B a m b o o k

New member
בלופ

שיר השבוע [של הבנות]? הכל כשורה שיר השבוע [כללי]? גאידמק-התקווה6
מישהו או משהו שעשה לכם את השבוע? מלא מלא אנשים עשו לי את השבוע
וניצנים עשה לי את השבוע
עוד משהו שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ עליו? קניתי את הדיסק של הבנות
תמונת השבוע [אתם מוזמנים להוסיף] - מאכל השבוע? אממ ביסקוויטים
משהו אחד שהרס לכם את השבוע? אממ לאדעת אם הרס, אבל לא הלכתי בסוף להופעה-הרצאה של הבילויים משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא? שיהיה כיף
פאדיחת השבוע? אממ לאדעת
אבל בטוח היה משו...

יאללה

שיר השבוע [של הבנות]? האמת.. אני מודה, לא שמעתי מספיק. שיר השבוע* [כללי]? מישהו או משהו שעשה לכם את השבוע?
עוד משהו שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ עליו? להירדם עם מוזיקה שאתם אוהבים פול ווליום [אוזניות] תמונת השבוע [אתם מוזמנים להוסיף] - מאכל השבוע? פיצה משהו אחד שהרס לכם את השבוע? אין.. שבוע מושלם. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא? הכל!! מאכל השבוע?היה כבר 0_0 פאדיחת השבוע?

אסיףשד

New member
ביום ראשון תפוחי אדמה

זו הזדמנות בשבילי להגיד מזל טוב על הפורום החדש, ובהצלחה
שיר השבוע של הבנות: אין זה משנה, מאה אחוז אור
שיר השבוע - כללי: empty של רונה קינן, הרגלים רעים של יוני בלוך
משהו שעשה לכם את השבוע: הופעה של דפנה והעוגיות, אתמול
עד משהו שעשה את השבוע: אני אדם שמסתפק במועט, דבר אחד שעשה לי את השבוע מספיק לי
אבל אם להמליץ על משהו, האלבום של הבילויים, או של אפרת גוש.
תמונת השבוע: בן אדם ענק.
מאכל השבוע:
חם בחוץ.
משהו אחד שהרס לכם את השבוע: קמתי בוקר אחד ומאוד מאוד רציתי שוקו (שוקו, המשקה הזה של ילדים קטנים שעוד חושבים שקפה זה מגעיל
) כשהסתבר לי שחמש דקות לפני אח שלי סיים את החלב...
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: הופעה של הבנות בזאפה, אם אצליח.
פאדיחת השבוע: הייתי קצת שפוכה הבוקר, ומצאתי את עצמי פתאום באמצע הרחוב עם אולסטאר אדומה על רגל ימין וכחולה על רגל שמאל
תחיו ביום, תישנו בלילה, ואל תתעללו בעור הפנים - זה חשוב מאוד

clyps

New member
וואו, הרעיון של יעל חי ובועט ../images/Emo3.gif

שיר השבוע [של הבנות]? so far שיר השבוע [כללי]? so far -הבנות נחמה
מישהו או משהו שעשה לכם את השבוע? סבא
עוד משהו שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ עליו? חצי קילו גלידה וחברים. תמונת השבוע [אתם מוזמנים להוסיף] - ממ... טוב אוסיף.. מאכל השבוע? מאפין
משהו אחד שהרס לכם את השבוע? ריבים ילדותיים שנובעים מהתנהגות ילדות + יש לה חבר
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא? ממ...קמפינג בסוף השבוע.. מאכל השבוע? היינו כבר בסרט הזה.. פאדיחת השבוע? וואו בטוח יש אחת, רק שעוד לא חשבתי עליה...

ואו, איזה ישן זה../images/Emo6.gif

זה הגיע גם לפה! שיר השבוע [של הבנות]? הכל כשורה שיר השבוכ [כללי]? save my world/eggroll מישהו או משהו שעשה לכם את השבוע? רות. השיחה עם אבא עוד משהו שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ עליו?לישון תמונת השבוע [אתם מוזמנים להוסיף] - אני אוהבת את התמונה הזאתhttp://www.flickr.com/photos/nirharuvi/1102650457/ מאכל השבוע?סלט חסה עם רימונים מנגו תאנים וגבינת רוקפור עפ רוטב בלסמי, רימונים, דבש ושמן. ואו, דוד שלי גאון. סלט זה החיים משהו אחד שהרס לכם את השבוע?המוזאון משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא?שישתפר. מאכל השבוע?היה כבר
פ

עונה../images/Emo3.gif

שיר השבוע [של הבנות]? Ever שיר השבוכ [כללי]? Rihanna – Don't Stop The Music
מישהו או משהו שעשה לכם את השבוע? האלבום של הבנות
עוד משהו שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ עליו? אממ... האלבום של הבנות
תמונת השבוע [אתם מוזמנים להוסיף] -
מאכל השבוע? קוסקוס
משהו אחד שהרס לכם את השבוע?
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא? הופעה של שלמה ארצי בקיסריה מאכל השבוע? כבר עניתי
פאדיחת השבוע?

אין זה משנה

שיר השבוע [של הבנות]?so far שיר השבוכ [כללי]?יש הרבה- לראת את האור אפרת גוש /כמו שזה היה גם אפרת מישהו או משהו שעשה לכם את השבוע?הופעה של איה כורם (אחרונה) עוד משהו שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ עליו?(הופעה של קרן פלס) תמונת השבוע [אתם מוזמנים להוסיף] - מאכל השבוע?במבה עם קולה משהו אחד שהרס לכם את השבוע? שום דבר לא יהרוס אחרי הופעות מעולות שהיו השבוע. גם לא גולשים בפורומים. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא?הופעה של כנסיית השכל פאדיחת השבוע? לא פאדיחה אבל סקופ- נכנסתי אתמול לאוטו של אחותי וגיליתי שגם היא רכשה את הדיסק של הבנות{כבוד
ועוד בלי שאמרתי לה
)

יותר מידי הרבה...

שיר השבוע [של הבנות]?
so far שיר השבוכ [כללי]?
פרח קיר - שילה פרבר מישהו או משהו שעשה לכם את השבוע?
מישהו - כל הגרעין שלי. משהו - המעבר לדירה, תחילת הש"ש. עוד משהו שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ עליו?
צאו לגרעין נח"ל! זה ה-דבר!! תמונת השבוע [אתם מוזמנים להוסיף] - לא עכשיו.. מאכל השבוע?
אוכל של חדר אוכל [לא להיט.. :\] משהו אחד שהרס לכם את השבוע?
הקושי. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא?
להתחיל לעכל דברים. שבוע טוב

me

שיר השבוע [של הבנות]? Flowers שיר השבוכ [כללי]?how to save a life- the frey מישהו או משהו שעשה לכם את השבוע? לראות אנשים שאני אוהבת ממש ממש מאושרים עוד משהו שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ עליו? חופש! בכל מקום בכל זמן לא משנה איפה העיקר האנשים...בצפון בדרום בכל מקום נצלו ת'זמן ותשחקו הרבה קלפים :) תמונת השבוע [אתם מוזמנים להוסיף] - מאכל השבוע? שניצלונים חח משהו אחד שהרס לכם את השבוע? נפל עליי משו ממש ממש כבד וחצה לי ת'ציפורן ברגל ל2...
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא? הופעה של הבנות מאכל השבוע? נראה לי כבר היה...לא נורא נוסיף...אממ קוסקוס... פאדיחת השבוע? האמת שזה לא קרה השבוע אבל הלכתי ברחוב והיה משעמם כזה והלכו לידי שתי בנות שדיברו... אז טיפה הקשבתי להם... נו אתם מכירים את זה בטח (או שזאת רק אני?...)... קיצר אני מקשיבה והן מדברות שעה וזה...פתאום אחת אמרה איזה משו שלא הבנתי אז אני כזה "מה?!?" חחחחח יצאתי הכי מפגרת בעולם...

למעלה