סיכומש

Anwanis

New member
סיכומש ../images/Emo124.gif

יאללה חבר'ה, להתעורר!
איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
שיר השבוע?
תוכנית\סדרת השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?
תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - סופש נעים לכולם!

Anwanis

New member
טוב, אז אני ???

הלו, מה נסגר איתכם?! איך עבר עליי השבוע? סבבה, היה כיף כרגיל. שגרה טובה. סרט השבוע? לא ראיתי ספר השבוע? דקדוק הסינית המודרנית שיר השבוע? "לאט לאט" של שלום חנוך
. אח, איזה שיר מושלם. תוכנית\סדרת השבוע? מופע שנות השבעים. ציטוט \ פתגם השבוע? "מפתיע איך גופך כל כך מוכר, ואיך נוגעת נפש בבשר..." מתוך השיר של שלום. דבר מיוחד שעשיתי השבוע? יום כיף ושופינג במלחה עם השותפה שלי. עצבון \ ביאוס השבוע? הרבה מאוד לימודים, והרגשתי לא כל כך טוב כמה ימים. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? היום כיף עם השותפה, וצעד גדול שהתקדמתי עם עצמי ובעזרת הבחור :). אייקון \ סמיילי השבוע?
. איש השבוע? החבר שלי, והשותפה שלי. תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - אין לי כרגע, כי אני ממש עסוקה בלימודים. אצרף מאוחר יותר.

עונה >.<

איך עבר עליי השבוע? לא הכי בסדר בעולם... סרט השבוע? "סטן הגדול" ספר השבוע? עדיין דמדומים .. שיר השבוע? Cassandra של Theatre of tragey *-* תוכנית\סדרת השבוע? לא ממש ראיתי טלויזיה.. |: ציטוט \ פתגם השבוע? "בחורה יפה, לא תדאג לה?" חחחח מוכר ערס בתחנת דלק פונה לידיד שלי XD דבר מיוחד שעשיתי השבוע? נסעתי לסופ"ש אל חבר הכי טוב שלי בעפולה ושיחקנו באולינג DD: מקום שני ד"א נגד 4 בנים P: עצבון \ ביאוס השבוע? משהו עם המצב הבריאותי \: הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? הנסיעה לעפולה כמובן.. :) אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? מי שאירח אותי בסופ"ש ~ גלצ'קס שלי 3> תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) ~ אני אוסיף כשיהיה לי זמן ם:

למעלה