סימון תזונתי בארהב

סימון תזונתי בארהב

היי אני משתדל עד כמה שאפשר לשמור על דיאטה...אך אני ממש לא מבין את הסימון התזונתי בארהב. צירפתי תמונה . ואשמח מאוד לקבל עזרה..... מישהו מבין את הסימון התזונתי הזה? האם זה אומר שבמידה ואוכל 228G מהמוצר הנ"ל אקבל ( לא מצאתי מילה אחרת לאקבל) 250 קלוריות ?! ואיך אני אומר לדעת כמה זה 228 G ? (הרי המוצר ברוב הפעמים הוא יותר מהסימון של per serving)? מה פירוש Clories fat from 110 ? מה עוד אפשר להבין מהסימון הזה? תודה רבה

פשוט מאוד

1. כן 2. רשום שבאריזה אחת יש 2 מנות, וכל אחת מהן היא 228 גרם. כלומר, חצי מהכמות באריזה = 228 גרם. 3. כמות הקלוריות אשר מקורן רק משומן = 110. זה גם מסתדר טוב עם כמות השומן המוצהרת (12 גרם ל-מנה). שים לב, 6 גרם מתוך ה-12 הם שומן רווי או טראנס, וזה יחסית הרבה. אפשר להבין עוד הרבה מהסימון הזה, תהיה יותר ספציפי.

תודה

היי\ תודה מה הכוונה dally value % ? אחוז מתוך מה? דבר שני, אני רוצה לאכול מוצרים עד כמה שאפשר הכי פחות משמנים... מה חשוב להסתכל בטבלה? (אין לי בעיות בריאות או שעלי להקפיד על דיאטה מיוחדת) תודה

הכוונה היא אחוז מתוך הצריכה היומית המומלצת

המבוססת על 2000 קלוריות ליום. אני לא מבין מה הבעיה להסתכל על מה שכתוב??? הכל כתוב שם! על מנת לאכול מוצרים הכי פחות משמינים עליך להסתכל על כל מה שאתה אוכל כל היום ולא רק על מוצר אחד.

למעלה