סימן שאתה תמ-ים

התמ-ים

New member
סימן שאתה תמ-ים

סימן שאתה צעיר / שלישית גשר הירקון, עם פירוש התמי"מ אם פרדסים עוד משגעים אותך בריח - תפוזים שלי, הריח שלכם משגע אותי
אם בלילות אתה שיכור מן הירח - ולא רק אם רוח מרחקים בצוורונך תמיד נושבת - המעבר בין פורום לפורום ויש לך קוצים במקום שבו נהוג לשבת - ובגלל זה כל התזיזות והפזיזות זה סימן שאתה צעיר (שאתה צעיר) כל יום אביב בהיר כל יום אביב בהיר סימן שאתה צעיר אם לא איכפת לך לצאת ולטעות בדרך - אופס, הגעת לפורום הלא נכון אם בשדות אתה קוטף מידי פעם פרח - וזורק שם הודעה שממש לא מתאימה ואם כשכבר חורשים סוף סוף את השדות האלה - ואז מגיע מנהל הפורום אתה אולי הולך בטל, אך לא הולך בתלם - ומעמיד אותך במקום זה סימן שאתה צעיר (שאתה צעיר) כל יום אביב בהיר כל יום אביב בהיר סימן שאתה צעיר אם שפת הים עוד רגילה לסנדליך - ידעתי שהשארתי אותם איפשהו אם לפעמים אתה יוצא עוד מכליך - עם הרבה
ו-
) ואם טיפ טיפה חוצפה מהנשמה שלך לא פגה -
ואם עדיין לא קראו לך להג"א -
זה סימן שאתה צעיר (שאתה צעיר) כל יום אביב בהיר כל יום אביב בהיר סימן שאתה צעיר אם עוד משגעים אותך שירים וגם גיטרה - כמו שאני תמיד טוען: משוגע עם עבר פסיכי אם צועקים לך זה נוער זה, זה בררה - הילד תמיד אשם ואם עוד בחורות ברחוב עושות לך עיניים - ואני חשבתי שזאת סתם פזילה ויש לך זהב בלב ולא בין השיניים - הקוצב לב מזהב? שיהיה זה סימן שאתה צעיר (שאתה צעיר) כל יום אביב בהיר כל יום אביב בהיר סימן שאתה צעיר (טוטו טוטוטוטו ...) אם יש שטויות נהדרות שעוד לא עשית - ב"ה אני משלים אותם, כל רגע ורגע אם לא טעמת עוד הכל, ועוד לא ניסית - תטעמו אתם! יש דברים שרק מלחשוב עליהם אני מקיא ואם אתה מרגיש עוד לפעמים תחושה מוזרת - אולי בגלל שטעמתי? שלא הכל צודק ושיכול להיות אחרת - זה שאין כאן תגובות, זה לא צודק, ויכול להיות אחרת !! זה סימן שאתה צעיר (שאתה צעיר) כל יום אביב בהיר כל יום אביב בהיר סימן שאתה צעיר

ST וגרי

New member
ילד, ../images/Emo29.gif

אכן שיחקת אותה, כמו ששקמי אמרה..
ומזל טוב על הטאג-ליין הראשון בפורום! (חוץ מהודעת הפתיחה)
אני נהנית לקרוא את זה כל פעם מחדש... בוקר טוב, בשורות טובות! אסתי.

למעלה