סימנים על הדלת מישהו מכיר?

kfir2005

New member
סימנים על הדלת מישהו מכיר?

לפני מספר ימים מצאתי על דלת ביתי מספר גפרורים חתוכים שהיו תקועים בין הדלת למשקוף, הגפרורים היו מסודרים כך שאין סיכוי שזה היה במקרה מישהו פשוט שם אותם שם בכוונה תחילה בנוסף לפני כחודש וחצי אני עצמי הייתי מאושפז כשובעיים בבית חולים עם עין אחת חצי משותקת (דבר שלא היה לי מעולם) ולאחר כשבועיים הבעיה חלפה ללא פתרון או סיבה נורמלית לפני כששלושה שבועות בני הקטן בן 2.4 שנים התחיל לעלות חום ולאחר מכן הופיעה לו נפיחות גדולה באיזור הצוואר וגם כאן הרופאים לא מצליחים להבין מה זה (מחר הוא צריך לעבור ביופסיה שכוללת חתך בצוואר אישתי לפני לידה ופתאום צצה לה שן בינה (היא בחודש התשיעי) אני על סף עזיבה של העבודה את האמת אני לא מאמין בעין הרע אבל אלוהים אדירים הכל משתשבש יש למישהו מידע מה הגפרורים האלו אומרים ? האם זה סוג של כישוף? תודה

אמונות טפלות.

לכפיר. אין לי תשובה על הגפרורים אני רק יכולה לספר לך שגם אצלי היה לי ילד חולה בשיעולים במשך שלושה חודשים והרופאים לא ידעו מה זה ואני עצמי היה לי חשש לסרטן שד אני מאמינה שמדובר בעין רעה מאוד.

לכפיר שלום

תתעניין מה עושים נגד עין רעה אולי טקס של שריפת עלי מרווה במחבת כדי לגרש את האנרגיות הרעות מהבית. ואל תאמין בשום פנים ואופן שהעיינים הרעות יפגעו בך.. תקרא תהילים.

סויה 1

New member
שלום כפיר...

קודם כל להירגע.!!! אני לא רואה בזה שום דבר מדאיג...כניראה ילדים שיחקו עם גפרורים והכניסו כמה מהם בין הדלת למשקוף. הבנתי כי אתה לא מאמין ב"עין הרעה",אז מה הבעייה ?למה אתה מודאג? לפעמים יש הצטברות של אירועים לא נעימים,כפי שקרה למשפחתך,אני מאמינה שזאת מקריות לא נעימה אשר תחלוף ותישכח. תחשוב חיובי,ואז הפחדים והחרדות יתנדפו לרוח. תחשוב על הלידה המתקרבת ובאה ....ובהזדמנות זו מזל טובלך ולאישתך... הנן שלך יעבור את הביופסיה בהצלחה מרובה בעזרת הרופאים. ואתה תימצא עבודה חדשה,אינשללה... שום כישוף...אם לא תאמין בזה... אתם תהיו בסדר

סויה 1

New member
שלום כפיר...

קודם כל להירגע.!!! אני לא רואה בזה שום דבר מדאיג...כניראה ילדים שיחקו עם גפרורים והכניסו כמה מהם בין הדלת למשקוף. הבנתי כי אתה לא מאמין ב"עין הרעה",אז מה הבעייה ?למה אתה מודאג? לפעמים יש הצטברות של אירועים לא נעימים,כפי שקרה למשפחתך,אני מאמינה שזאת מקריות לא נעימה אשר תחלוף ותישכח. תחשוב חיובי,ואז הפחדים והחרדות יתנדפו לרוח. תחשוב על הלידה המתקרבת ובאה ....ובהזדמנות זו מזל טובלך ולאישתך... הנן שלך יעבור את הביופסיה בהצלחה מרובה בעזרת הרופאים. ואתה תימצא עבודה חדשה,אינשללה... שום כישוף...אם לא תאמין בזה... אתם תהיו בסדר

אמונות טפלות

לכפיר שלום. אני רוצה לומר לך שגם לי הייתה תקופה קשה והיא עברה ברוך השם. פעמים רבות אלוהים אוהב אותנו יותר ממה שאנחנו חושבים ואני משוכנעת שהוא רוצה בנו יותר מאשר אנו בו אני שולחת לך תפילה מתוך תפילת שחרית ובטוחה שהכל יהיה טוב:"יהיה רצון מלפניך, יי, אלוהי ואלוהי אבותי שתצילני היום ובכל יום ויום מעזי פנים ומעזות פנים, מאדם רע, מיצר רע, מחבר רע, משכן רע, מפגע רע, מעין הרע, ומלשון הרע, מדין קשה, ומבעל דין קשה, בין שהוא בן ברית ובן שאינו בן ברית".

למעלה