סימס 3

shaked2010

New member
סימס 3

אני בניתי משפחה וכבר יש להם בית ואני משחקת בהם.. כשבניתי אותם אז הרי בבנית משפחות יש באפשרות הסופית שבונים כאילו את האופי של הסים (כשיש לי 5 אפשריות בלמלא אותם ב"סנוב", "איש משפחה" "מגושם" "פרנדלי" (נחמד), "Good" (איש טוב) וכו' אז בניתי את האבא עשיתי אותו "איש טוב", "טוב במחשבים", "אומנותי" "איש משפחה" ולא זוכרת את השאר ואת האבא עשיתי לה "כריזמטית", "פרפקציוניסטית", "שאפטנית", "אישת משפחה" ועוד משהו חח יש קוד או אפשרות כלשהי לשנות להם את האפשריות האלה..?

tolii1

New member
לא אין קוד כזה

אבל את יכולה להוסיף להם דברים

למה סתם להגיד?

את יכולה להחליף את התכונות בין אם זה למחוק ישנות ולשים חדשות במקומן וכו'.

tolii1

New member
אפ'חד לא אומר סתם...

ככל הידוע לי אי אפשר למחוק את תכונות האופי אלא רק להוסיף (לקנות בפרסי שאיפות) אני כן יודעת שאפשר לשנות את העדיפויות שלהם (אלה שאפשר לבחור שתי דברים שהם מעדיפים ואחד שלא) ואם כן אפשר אז סליחה שהטעתי (הרבה לא יודעים את זה) ומה גם שלא היה לי מושג שיש קוד לזה, ובאפ'חד מהאתרים שהייתי בהם לא היה כזה קוד אז טוב לדעת שיש קוד, בשביל זה טוב שיש אתכם שמבינים בזה יותר טוב מאיתנו!!!

Nens333

New member
מה יש לכם?? ברור שיש קוד! ../images/Emo8.gif

פותחים את השורה למעלה שמיועדת לקודים, כותבים בה testingcheatsenabled true \ false (טרו להפעלה של הקוד, פולס לכיבוי של הקוד). אחרי זה לוחצים על הסים שרוצים לשנות לו את האופי במקש ימני או שמאלי אני לא זוכר, ובוחרים באשרות של שינוי תכונות (משהו עם טרייטס). אני לא ממליץ לפתוח את הקוד הזה בכלל, הוא מידרדר מהר מאוד לבאגים מוזרים ומעצבנים... כמו שאמרו לך פה קודם, יש גם פרס חיים לסימס שמאפשר שינוי של תכונות האופי. תצברי עם הסימס הרצוי מספיק נקודות אושר ותרכשי את הפרס הזה.

shaked2010

New member
תודה! ../images/Emo45.gif

ובמילים אחרות אין קוד
חחח

Nens333

New member
למה? בגלל הבאגים שנגרמים מהקוד?

תעשי את הקוד, תשני את תכונות האישיות ותכבי את הקוד, נראה לי שזה יהיה בסדר... או שלא הבנתי למה התכוונת ב"אין קוד"

CMboy1

New member
אין ממה לפחד

אם מכבים את הקוד- שום באג לא יהיה לך! :) אני מדבר מניסיון...אף פעם לא נתקלתי בבאג כי תמיד כיביתי את הקוד אחרי השימוש בו..

Superboi

New member
הקוד ממש לא אמור לגרום לבאגים

אני תמיד מפעיל אותו כשאני משחק, ובכלל לא מכבה אותו, ואין לי שום באגים. בעיות יכולות להיגרם רק אם לוחצים על אפשרויות שלא מבינים בהן.

shaked2010

New member
טוב

השתמשתי בקוד ומסתבר לי שכניראה שכחתי לסגור אותו כי לפני שתי דקות שיחקתי ופתאום המשחק נכבה לי וחזר לי המסך של המחשב בלי ששמרתי בלי שהמשחק יהיה במין חלונית כזאת למטה... הוא פשוט נעלם ויצא ולא שמרתי כלום.. אני מנסה להכנס שוב ונפתחה לי חלונית וסגרתי אותה מבלי לקרוא או לעשות צילום מסך וכרגע אני לא מצליחה להכנס שוב... גם החלון שפותח לי את הסימס כאני לוחצת משולש גם לא עולה לי ואני חושדת בקוד....

Nens333

New member
לא נראה לי שהקוד גרם לכל זה...!

מקסימום אולי גרם ליציאה של המשחק מעצמו (מה שתמיד קרה לי בסימס 1, 2 ו3), אבל שאי אפשר להיכנס שוב למשחק? תבדקי עדכונים והורדות.

איטל4

New member
אני

אני חושבת שדווקא אפשר, נכון יש את הנקודות האלו שמקבלים כשמשלימים משאלות אז תבדקי ואם יהיה לך מספיק אז נראלי יש כזה שאפשר לבחור שאת יכולה החליף להם את האופי אבל אני לא בטוחה אז בכל זאת תנסי מקווה שעזרתי : )

למעלה