"סימפטיה לנשים מבוגרות"..

לדני יש סימפטיה לנשים מבוגרות
משיכה מינית, משיכה פנימית..
שר אריאל זילבר.
היום זה יותר גלוי שצעירים נמשכים למובגרות:תסביך אם?ניסיון חיים?מבוגרות אוהבות צעירים:חשות מחוזרות,חשות שיש להן את החשק המיני עדיין..
גברים לצעירות?לחוש ריגוש בלבד?צעירות למובגרים?כסף.
באופן אישי מעדיף בוגרות בגיל מעל 50 מאשר צעירות,כל צעירה מזכירה לי את הבת שלי,מוזר לי לחשוב על צעירות כסקס..גם בצעירותי ובהמשך חיי העדפתי בסביבות גילי ולא מעל ומתחת..
הפרש הגיל בין מבוגרת לצעיר יגרום לקינאה,חוסר נושאים משותפים וברור שזה זמני..נכון,יש יוצאי דופן שהתחתנו אפילו,השאלה איך נראה בתוך הבית ולא מחוץ...והעיקר הריגוש הזמני.

פונדיצ'רי

Active member
גברים צעירים מחזרים אחרי נשים מבוגרות מהם בעשרים שנה ויותר לפעמים, כי הם מרגישים יותר בנוח איתן. המבוגרות לא באות בדרישות, לא מערימות קשיים ותכליתיות.
הן יותר מנוסות מינית ולא מבקשות שיוציאו אותן לבילויים בחוץ (כי זה לא נעים להסתובב באופן פומבי עם נער שעשועים). והסיבה העיקרית, כי הם לא מוצאים נשים בגילם אז הם עולים יותר ויותר בגיל.

אני ממש לא בקטע.

גברים צעירים מחזרים אחרי נשים מבוגרות מהם בעשרים שנה ויותר לפעמים, כי הם מרגישים יותר בנוח איתן. המבוגרות לא באות בדרישות, לא מערימות קשיים ותכליתיות.
הן יותר מנוסות מינית ולא מבקשות שיוציאו אותן לבילויים בחוץ (כי זה לא נעים להסתובב באופן פומבי עם נער שעשועים). והסיבה העיקרית, כי הם לא מוצאים נשים בגילם אז הם עולים יותר ויותר בגיל.

אני ממש לא בקטע.
אבל מבוגרות לא יהיו בחרדת נטישה עקב גילן?או קנאות שצעיר יעשה גם עם צעירות ממנה?

אבח"י

Well-known member
לדני יש סימפטיה לנשים מבוגרות
משיכה מינית, משיכה פנימית..
שר אריאל זילבר.
היום זה יותר גלוי שצעירים נמשכים למובגרות:תסביך אם?ניסיון חיים?מבוגרות אוהבות צעירים:חשות מחוזרות,חשות שיש להן את החשק המיני עדיין..
גברים לצעירות?לחוש ריגוש בלבד?צעירות למובגרים?כסף.
באופן אישי מעדיף בוגרות בגיל מעל 50 מאשר צעירות,כל צעירה מזכירה לי את הבת שלי,מוזר לי לחשוב על צעירות כסקס..גם בצעירותי ובהמשך חיי העדפתי בסביבות גילי ולא מעל ומתחת..
הפרש הגיל בין מבוגרת לצעיר יגרום לקינאה,חוסר נושאים משותפים וברור שזה זמני..נכון,יש יוצאי דופן שהתחתנו אפילו,השאלה איך נראה בתוך הבית ולא מחוץ...והעיקר הריגוש הזמני.
מעולם לא אהבתי צעירות במיטה, אבל לא ויתרתי על צעירים במיטה. הבחירה "המוזרה" הזו נבעה מכך שנשים בוגרות ומבוגרות, יחסית, הרבה יותר פתוחות, הרבה יותר מכילות ופחות לחוצות על "לגמור" ולהרגיש שלא "רימו" אותן "סידרו" אותן. אם כי לא היתה אשה במיטתי שלא גמרה [ אלא אם כן הן שיקרו.. אבל קשה לעמוד בפעילות לשון ארוכה, נקודת ג'י וחדירה איטית או מהירה לפי הדרישות מבלי לגמור]. צעירים, אבל יש קו אדום, מגיל 25 בדר"כ יודעים מי הם, יודעים מה הם אוהבים וגם יודעים לסגור סיפור אם צריך, מהר. גברים מבוגרים לא ממש מושכים, עסוקים בנרגנות וכו'

גברים צעירים הולכים על בוגרות, כי הם חושבים שיהיה להם קל יותר לזיין ככה. המבוגרות מתלהבות מהצעירים והצעירים לא ממש אכפת להם עם מי, העיקר לטבול אותו ובכמה שיותר. אישית, יצא לי לדגום לאחרונה בחור צעיר ממני בעשרים שנה, עם ריבועים בבטן ואון רב...אבל באמת הרגשתי כל הזמן שבני בכורי נכנס ויוצא ונכנס ויוצא ללא סוף...

אבח"י

Well-known member
גברים צעירים הולכים על בוגרות, כי הם חושבים שיהיה להם קל יותר לזיין ככה. המבוגרות מתלהבות מהצעירים והצעירים לא ממש אכפת להם עם מי, העיקר לטבול אותו ובכמה שיותר. אישית, יצא לי לדגום לאחרונה בחור צעיר ממני בעשרים שנה, עם ריבועים בבטן ואון רב...אבל באמת הרגשתי כל הזמן שבני בכורי נכנס ויוצא ונכנס ויוצא ללא סוף...
תגובה נהדרת. אין גם ענין איבר המין החזק מול רופסות איבר המין של גברים מגיל 55 והלאה?

אבח"י

Well-known member
זה סטיגמה שגברים בגיל בוגר פחות זרע,יותר זמן לזיקפה..כל איבר לגופו של עניין.. :unsure:
זו לא סטיגמה, זה ענין ביולוגי די הגיוני. כמו שנשים עוברות שלב בו גופן לא מפריש יותר ביציות, הנרתיק "מתייבש" גם גברים עוברים לאינאונות חלקית, ירידה ברמת הטסטוסטרון. לגבי כמויות הזרע - עובדתית זה נכון.

נכנס יוצא ורק דגימה?עכשיו רצינות?מה הסיבה שהוא רצה אותך ואת רצית אותו?

למעלה