סינגל חדש לרמי + תאריך ליציאת האלבום החדש

ענת 19

New member
סינגל חדש לרמי + תאריך ליציאת האלבום החדש../images/Emo70.gif

חברים יקרים זה קורה
ב08.03.10 האלבום הכפול של רמי יוצא לחנויות! ובנוסף סינגל נוסף חדש מתוך האלבום שנקרא "עברו שנתיים" ניתן לשמוע ולהוריד את השיר בלינק המצורף http://www.linktone.co.il/linkton.php?lt_id=VkZaU1VtUXdOVzVRVkRBOStU&br_id=284 אירוע ההשקה של הסינגל ייערך ב17.03 במועדון ה"סטלה" (לשעבר הדום) וכמובן בל נשכח את הופעת הששקה של האלבום ב- 25.03.10 בזאפה ת"א

nizzan

New member
אהבתי ממש

הרבה יותר מהשיר הקודם. עכשיו נשאר לחכות לשמוע את השיר השלישי :) מבטיחה לרשום יותר בערב או מחר..

ענת 19

New member
שיר מדהים ../images/Emo23.gif

מזכיר לי את "כל מה שתרצי" , רומנטי , רגיש. לחן מקסים , מילים מדהימות . אהבתי במיוחד את המשפט "מי אהב אותך כמוני, מי טעם אותך כמוני" דרך אגב, שמעתי את השיר לראשונה בהופעה האחרונה וממש ממש התרגשתי , נראה כאלו רמי קצת מדבר על אלכס וקצת על ריטה (הוא כתב את השיר יחד עם יאיר לפיד).

nizzan

New member
הבטחתי לכתוב עוד ... ../images/Emo3.gif

אני חושבת שהשיר מאוד נוגע, המיתרים ממש מוסיפים לאוירה הכללית של השיר. רמי ממשיך עם קו השירה החשוף שמוסיף המון משמעות לטקסט לדעתי. אישית, אני מאוד אוהבת את הכתיבה של יאיר לפיד והשילוב בין שניהם ממש טוב (למרות שאת הקודם פחות אהבתי) ואם זה הכיוון של הדיסק הבא אז אני לא יכולה לחכות.. מסכימה עם זה שנראה כאילו זה מדבר קצת על ריטה וקצת על אלכס (מעניין למה אני מסכימה..
) ובלי קשר, מישהו מתכנן להגיע למופע פסנתר באפריל?

למעלה