סינדרום יגאל עמיר חוזר על עצמו...

סינדרום יגאל עמיר חוזר על עצמו...

לתלות את אולמרט על הגרדום "הסתה חמורה ביותר לרצח ראש הממשלה ושרים נשמעה בכינוס ענק של המטה להצלת העם והארץ. ראש המטה, שלום דב-וולפא, השתלח בהנהגה וקרא לגזר דין מוות על ראשיה תוך שהוא צועק מול הקהל: "הבוגד, הנורא, אהוד אולמרט, שנותן לנאצי האלו [הפלשתינים] נשק, ונותן להם כסף, ומשחרר את המחבלים הרוצחים שלהם... האדם הזה, כמו אריאל שרון, הוא משתף פעולה עם הנאצים. ואם היינו מדינת חוק, דינו ודין חיים רמון ודין ציפורה לבני, וכל האנשים האלה, ואהוד ברק, דינם בתלייה - לעלות על הגרדום!". בשלב זה מחא ההמון המשולהב כפיים והריע." ואחרי זה יבוא שוב הימין הקיצוני ויטען בפנינו שמדובר בעשב שוטה בודד... כן "בטח" עשב שוטה בודד...

פלסטיק

New member
הגיע הזמן שהמשטרה והפרקליטות יעבדו

ויביאו נאשמים בהסתה לבית משפט. מהציבור הזה ממילא כבר הרמתי ידיים, גינוי ציבורי לא יזיז להם.

ערב רב

New member
אני לא רואה הסתה, אלא קריאה לרשויות החוק

למצות עמו את הדין, שכידוע כולל בישראל עונש מוות במקרה של בגידה.

מעניין שאפילו פטרונך לא חושב כך...

עובדה שהוא תקף את דבריו של וולפא. אבל לא מפליא אותי שמי שקובע שרצח זה לא דבר רע, יחשוב כמוך, שאין פה הסתה.

n i e m a n d

New member
אתה לא ממש בקטע של הפרדת הדמגוגיה מעקרונות

המשפט הישראלי, הא?

גורבש

New member
שני דברים:

1. הימין הקיצוני יכול להגיד אחר כך מה שהוא רוצה. לפחות בנתיים קראתי גינויים מכמעט כל אדם ימני שהיה שם ואינו חלק מהקבוצה הקטנה של חב"ד. 2. לפי החוק הישראלי לא מדובר בהסתה, בדיוק כפי שאם אני אראה אדם שעובר באור אדום, אזי הקריאה שלי "לתפוס אותו ולמצות איתו את הדין ולשלול לו את הרשיון ל 3 שנים" לא תהווה הסתה. אפילו אם יתברר אחר כך שהוא לא עבר באור אדום ורק לי זה היה נראה כך בגל הזווית של השמש.

למעלה