סיעור מוחות בבקשה - מחפשת רעיון

אנה מ

New member
סיעור מוחות בבקשה - מחפשת רעיון

למתנה לחג המולד לחברה קתולית שהיא פריקית של יהודים ויהדות (כן, יש מוזרים כאלה). כל חג ויום הולדת שולחת מתנות לקטנצ'יק, ואני רוצה לשלוח לה משהו מיוחד (היא אירופאית). למישהי יש רעיון?

אני שולחת

לכמה חברים הולנדים, ארגזים של פירות הדר ויין. מין אריזת מתנה כזו. כל חג מולד כבר..כמה שנים טובות. ואגב פריקים של יהודים ויהדות, יש לי חברה יפנית שאוספת כיפות

דש1דש

New member
כמה רעיונות שעלו לי בראש

חנוכיה - שיכולה לשמש גם כנרות על השולחן (לא חייבת ליהיות "חוקית" אבל אסטטית ומעירה?
סוודר מענין - אם את רוצה להשקיע - עבודת יד (קרררר שם)
קישוטי עץ מעניינים (יש לקנות יות רויותר בארץ עם ריבוי הנוצרים כאן) רובם אספנים של קישוטים לעץ. יש מעץ, מזכוכית, עם או בלי נצנצים - תעשיה שלמה. מענין אם יש מגן דוד וכאלה שלא תמצאי בחו"ל
סט סביבונים מענין (אם נחזור ליהדות אקטואלית) יש חמודים כאלו מעץ - שאפשר גם לתלות על העץ אם רוצים

יסמין@

New member
אם היא פריקית של יהדות

אז * מגן דוד יפה לתלייה בבית * חמסה\חמסות יפות ומיוחדות לתלייה ואם הם ימצאו חן בעיניה - יותר אין לך בעיה מה לקנות לה: פשוט תעשי לה אוסף של חמסות
ואם את רוצה לפנק אותה באופן אישי, את יכולה לקנות לה מוצרים של ים המלח, מוצרים של "אהבה", את הסבונים הטבעיים של סבתא ג'מילה וכו'. או שתקני לה עגילים בעיצוב ישראלי-מזרחי, או שרשרת עם אבני אילת או אבני תורכיז וכו'.

Tin Tinn

New member
רציתי להגיד חנוכיה

כי גם לי יש חברה כזו, אבל כבר אמרו (למרות שיש חנוכיות מדהימות ולאו דווקא מסורתיות) אבל אפשר גם להכין יחד עם הקטנצ'יק קישוטים לעץ. אני גם קניתי פעם לחברה שלי Placemats (איך אומרים את זה בעברית?) מאיזה דוכן בנחלת בנימין שהיה עם כל מיני תמונות של פרסומות ישנות שהיו כאן הארץ וזה היה מקסים.

ענת 5555

New member
נכון. ברכת הבית של מיכל נגרין

קיטש נורא יפה. באנגלית. מאד מומלץ!

מיכל נגרין

אני מאוד אוהבת את העבודות הקיטשיות שלה ועם זאת אני פשוט לא סובלת קיטש. איכשהו הקיטש שלה פשוט מתעלה על כל קיטש אחר

אני לא מתחברת לתכשיטים שלה.

איכשהו, נראה לי שתחת כל שם שהוא לא מותג הם לא היו זוכים לקומפלימנטים שהם זוכים לו בזכות שייכותם למותג.

דש1דש

New member
אני בעדה שלך

לא אכפת לי אם המלכה האם יצרה אותם - קיטש שלא נראה לי מתאים לי וגם לא לרוב האנשים שהולכים איתו.... אבל יש לה שם ומחיר בשמיים - והמון קונים. לא כוס ה
שלי.... גם לא ה

ענת 5555

New member
כמה רעיונות

* חבילת מוצרי 'אהבה' - שהוא מותג מוכר יחסית, או מוצרי 'ים המלח' אחרים. ^ חמסה * לוח שנה עם תמונות מישראל

נוRית

New member
לא יודעת לגבי יהדות, דווקא

אבל ישראלי יש עוד כמה: הספר "קו האופק" - יש כללי ויש נושאים, כולל ירושלים והדתות... פעם קניתילחברה (נוצריה, לא יודעת אם קטולית) בחו"ל שוקולד "ספלנדיד" של עלית, שעל העטיפות של השוקולדים היו תמונות של ערים בישראל... לאי ודעת אם זה עוד קיים... יודאיקה למיניה כבר הציעו לפני...

למעלה