סיפורו של אקדח

kiksky

New member
סיפורו של אקדח

באחד הטיולים באירופה, הינו בדרך מאמסטרדם לברלין. נסענו על האוטובאן ועצרנו להפסקה קלה כדי להתרענן באחד המקומות של עצירה למשאיות, בעיקר שישנים בלילה. בגלל שזה רק פיט PIT וללא תחנת דלק אז השירותים לא היו כל כך נקיים החלטנו להתיל את מימנו בגבעה קטנה שהיתה בסמוך.
כמה שבועות לפני הטיול, אחד החברים שהיה איתי שבר את הרגל בתאונת אופנוע והוא עדיין הלך עם קביים יותר נכון עם קב אחד (בעיקר בגלל חברת הביטוח כדי שלא יהיו טעויות
) בזמן ששנינו עלינו להשתין, חבר שלי שיחק עם הקב וניסה לחפור איזה משהו שהיה נראה כמו שקית פסטיק כחולה שהציצה מעט מהאדמה אז בצחוק אני אומר לו שאולי יש בפנים כסף של איזה שוד או משהו כזה, "תחפור, תחפור" אני אומר לא בסוג של צחוק כזה. אז באמת הוא המשיך לחפור וניסה לפתוח את השקית עם מקל קטן, איך שהוא הצליח טיפה לפתוח הוא אומר לי, בואנה יש פה אקדח
בדרך כלל הינו מסלבטים חופשי אחד על השני וממש לא האמנתי לו. אז הוא הכניס את המקל לחופה של ההדק(לא חכם!) אבל הוא יוצא חיל הנדסה בצבא אז הוא בטח ידע מה הוא עושה
הוא הוציא מהשקית אקדח מחסנית ומפתחות של רכב מסוג WV (כאילו דא)
דבר ראשון שעשיתי, רצתי לרכב והבאתי מצלמה באותו הזמן, חבר שלישי שהיה ליד האוטו, סיפרתי לו מה קרה ואמרתי לו שאני הלוך לצלם את זה ולהחזיר את מה שמצאנו לשקית ולהתקשר למשטרה. צילמתי כמה תמונות והחזרנו את הכל שקית, יצאתי לכביש הראשי וחייגתי למשטרת גרמניה דרך טלפון חירום, ציבורי כזה שמפנה אותך ישירות למשטרה הסברתי להם פחות או יותר איפה אנחנו נמצאים, ביקשו מאיתנו לחכות וישלחו ניידת אלינו. בזמן שחיכנו למשטרה, נכנס רכב, חנה כ 20 מטר מאיתנו ויצאה אישה נחמדה שדי נראתה שהלכה לאיבוד, (עם מפה ביד)
היא התחילה לדבר איתנו בגרמנית, אמרנו לה שאנחנו תיירים ואז התחלתי להסביר באנגלית פחות או יותר לאיזה כיוון להמשיך. בזמן שאני שובר את השיניים להסביר לה, החבר שהיה ליד האוטו בכל הזמן הזה, שואל את את החבר השני, בעברית... "נו,,, החבאת את האקדח?" פתאום האישה פתחה עיניים ענקיות ושאלה "מה, אתם מדברים עברית?" אמרנו לה שכן, סיפרנו לה את הסיפור וצחקנו על זה בטירוף. אז הלכנו איתה לרכב והיא הכירה לנו את שני הילדים שלה סיפרה לנו שהיא חיה בגרמניה עם חבר גרמני אבל זה לא הסתדר ושהם בדרך חזרה לארץ
אחרי שעה בערך הגיע ניידת של משטרת גרמניה עם שני שטרים גרמניים ענקים, אחד עם שפם
חחח... לקחו מאיתנו פרטים, הראנו להם איפה מצאנו את האקדח והמשכנו בדרכנו

kiksky

New member
שוב ../images/Emo52.gif על הטעויות בכתיב../images/Emo122.gif

אבל הפעם אני מאשים את השעה המאוחרת

דידיZ

New member
אולי כדאי שתפתח לך פינה עם סיפורים כאלה../images/Emo6.gif

ולא נורא אם היו שגיאות, אני לא שמתי לב
רק מה, אני מודה שציפיתי לסוף הזוי יותר
אבל גם הסוף הזה מפתיע
לא יודעת, אבל אני דמיינתי שהאישה שפגשתם רצחה את חברה הגרמני והחביאה את האקדח
זהירות אירוניה טוב קיקס, אתה מוזמן לספר לנו עוד מהעלילות שעברת...

Sparrrow

New member
חחח.. מפחיד!

אולי אם הייתם חופרים עוד קצת הייתם מוצאים גם איזה גופה
התמונה ממש מגניבה
אגב, השוטרים לא עיקבו אותכם או משו? חח בסרטים תמיד חושדים באלה שמצלצלים למשטרה.. אגב2, האישה הזאת שמעה שאתם מדברים על להחביא את האקדח, ובמקום לברוח היא הכירה לכם את הילדים שלה???

Yggdrasil19

New member
מישהו אחר כנראה היה מפתח את הסיפור לקלישאה

אבל לקיקסמן תמיד יש סיפורים טובים!

kiksky

New member
כן אהה... חחח

מה אני נראה לך מז"פ ?
אני לא חושב שנראנו להם חשודים חחח... הם רק לקחו פרטים ושחררו אותנו לגבי האישה, ישר סיפרנו לה מה קרה אז היא הבינה ולא נבהלה למרות שברגע הראשון היה נראה שהיא הופתעה בלשון המעטה
כנראה שאנחנו לא ממש נראים חשודים ומפחידים
הוספתי תמונה של הרכב ושאיך ישנו שם

rav80

New member
חחחח איזה חויות ../images/Emo13.gif

האוהל מזכיר לי את הטיול השנתי שלי

kiksky

New member
מרצדס בהסוואה ../images/Emo3.gif

עצרנו לעשות איזה טיול נחמד ביער ובגלל יש לנו חבר שהוא "קצת" פארנואיד וכל הטיול הוא פחד שיגנבו לנו את האוטו או דברים מהאוטו אז החלטנו להסוות אותו חחח...

דידיZ

New member
חח...עכשיו אני מבינה את הפתגם../images/Emo26.gif

"תמונה שווה אלף מילים" וכמה תמונות זה עוד יותר טוב

למעלה