סיפורי העצוב (נא להזדהות)

סיפורי העצוב (נא להזדהות)

לפני איזה מליון שנה חיפשתי פורום לסביות בתפוז ומצאתי את פורום הינוקותות. נוכחתי לדעת שכל השמות הן משהו בסגנון 'בר בת', 'ממתק בת', זה היה מן משהו ילדותי מדבק שכזה, שכל אחת סיימה את שמה בכינוי בת. היו שם המון הודעות כמיטב בנות ה 18: כפרה, והמון השתלחויות וריבים וסגירות חשבונות של ילדות בנות 18. את הניק 'לסבית בת' הגיתי כבדיחה על ה'ילדות בנות 18' שנראות פאקצ'ות בעליל! זהו, ועכשיו אני רואה פורום לבנות 30 + ואפשר לנשום (אני חייבת לציין שהפורום של כנרת הרגיש לו כמו מגדלי עזריאלי, מן שרשורים ארוכים שאת לא מוצאת את עצמך שם. עד כמה רחוק אפשר לקחת את הרעיון של לשרשר?). ובכלל, שידייט גם לא היה מציעס, פשוט בגלל הממשק הדי דפוק שלהם (את שולחת למישהי הודעה, היא שולחת לך, אבל אין שום פלטפורמה אשר תציג מעקב אחר ההתכתבות שלכן, + אחרי חודש הודעה נמחקת)? זהו, המסיבות ברשפונים גם לא משהו (זה לא מעצבן לראות 500 לסביות קטנות עם קצוץ מחומצן קופצות כמו משוגעות לצלילי הטראנס? כמה מתנהגת לסבית?), היאכטה באילת, נו שוין, שמחתי להשקיף על ירדן מצד אחד ועל מצריים מצד שני בחברת לסביות. יאללה, יש לי רק תקוות טובות מהפורום הזה (וזה רק בגלל שכל פורום אחר שניסיתי היה די חרא
) שלכן, לסבית בת

dify

New member
מתאפקת, מתאפקת, מתאפקת...

אבל לא יכולה שלא להיזדהות! כן, בהחלט! התחושה היא שכל מקום מלא בילדות שהמילה בצפר שגורה בפיהם. בעיקר כשזה קשור ללסביות. גם אני לא מצאתי את עצמי בפורומים האחרים. ומה שאני אוהבת פה זה את הגדרת הנושא :) 30+ :):) סתם משהו מבדח שכתבתי עבור איזו מישהי שעשתה את צעדיה הראשונים בקהילה כדי להכיר מי נגד מי :) ואיפה אפשר למצוא ילדות :):) בואי נגיד שאני אשמח לעדכן את הקובץ הזה ולהוסיף את הפורום הזה לרשימה בתור אופציה למיושבות יותר (אמנם?) אני חייבת להגיד שצביון הפורום תלוי רק בנו. כך שככל שנשתתף יותר ונקשקש יותר- נוכל להשפיע יותר :) יאללה, אקטביסטיות או לא אקטביסטיות? (להיות אקטביסטית של אינטרנט זה נחשב?
)

אאוץ'

זה היה מביך באופן בלתי רגיל, לזהות את עצמי בתור חלק מהדמויות. כמו חשבון נפש שנמרח לך בפרצוף, כמו איזה מראת קסמים רשעית שלא נותנת לך לדמיין שאת מישהי אחרת. תיארת היטב את הטיפוסיות! ח"ח

שלא תדעי

המודעות התנגשה לי בפרצוף כמו ילד בן 3 שנמרח לך חצי מת על שמשה של מכונית לאחר שרץ אל שמשת מכונית נוסעת (שהיא בדיוק שלך
). אני צריכה לעבוד על עצמי לקראת טיפוס אחר....

dify

New member
עכשיו,

כשקראתי קצת את מאה הדברים עליך אני קצת קצת מכירה אותך יותר... ובכל זאת אני אשמח אם תשתפי אותנו איפה את מוצאת את עצמך היום.

oh my goodness

מכירה את ז'אנר סרטי טינאג'רס של נערה אשר מחליטה שהיא לא מספיק 'קול' ובאמצעות חונכת 'קולית' מרכיבה תוכנית להפיכתה ל'קולית' (זה הולך משהו כמו: א. לעשן. ב. להזדיין. ג. לקנות מלתחה חדשה. ד. להסתפר. ה. להסתופף בחברת ה'מקובלות'). אז זהו, שזיהיתי את עצמי בקטיגוריה שמאד לא אהבתי (משהו כמו דו"ח וינוגרד עצמי) וגמלתי בליבי שעוד חודש מהיום אני הופכת להיות שילוב של של שלושת הקטיגוריות שאני יותר מחבבת (רק מה זה כרוך בפעילות. לדוגמא אם אני רוצה להפוך ל 1/3 סטוציונרית על עלי לעשות מעשים לצורך זה... וכו' וכו', או אם אני רוצה להפוך לאקטיביסטית פמיניסטית עלי לגדל שיער בבית השחי לצורך זה.... וכו' וכו' )
יש מבין?

בדיוק, זה המקום שלנו!../images/Emo8.gif

בנות 30+:) ואני מסכימה איתך לחלוטין, איך שהפורום יראה תלוי בעיקר בנו. מה שרק תרצו יהיה פה, כולל בדיחות וסיפורים אישיים. אני רוצה שהפורום שלנו יהיה המקום הכי חם ואוהב ברשת לנשים- זה תלוי רק בנו, ממש כפי שdify אמרה
.

למעלה