סיפור בשבילכן-לרגעים שאצל הגניקולוג

נייטי

New member
סיפור בשבילכן-לרגעים שאצל הגניקולוג

אז הגעתי לעיר החושך ובאמת לא השתנה כלום ועדין חשוך פה (10 מעלות - אתן מאמינות?). אבל יש לי פה את בעלי המתוק וזה הכי חשוב וכבר שיחקנו הרבה משחקים (רמיקוב וקלפים - יא סוטות). לפני שהגעתי לפה הבטחתי לעצמי שאני אחפש איזה סיפור שקבור לי פה במחשב ושאני נורא רוצה שתקראו. ואכן, לתדהמתי הצלחתי למצוא אותו בין כל הקבצים. זה סיפור שנטחן הרבה באינטרנט לפני כמה שנים, ואולי חלקכן מכירות אותו, ובכל מקרה, אני חושבת שהוא מאוד ישעשע אתכן. אני שולחת לכן אותו כדי שאולי, בבדיקה הבאה, כשתעלו על כיסא הגניקולוג והפחד יעצור לכן את הנשימה, תזכרו בסיפור, תחיכו קצת, ואולי קצת יוקל לכן. הנה הסיפור - כפי שהופץ באינטרנט: סיפור בתחנת רדיו קנדית הציעו פרס של 5,000 דולר לסיפור אמיתי מביך ביותר. זה הסיפור שזכה בפרס: "היה לי תור אצל הגינקולוג השבוע. מזכירתו צלצלה להודיע לי שהתפנה מקום ושעלי לבוא תוך שעה. היה זה מיד לאחר ארוחת הבוקר, השעה הייתה 8:45 ונלחצתי כי היה לי חשוב... אני מאוד מקפידה על הגיינה האישית ובמיוחד בבדיקות רפואיות, אך לא היה לי זמן למקלחת נוספת... עליתי בריצה לחדר אמבטיה, לקחתי מגבת קטנה מקופלת נקייה שהייתה על קצה האמבטיה, פתחתי, הרטבתי והעברתי בזהירות באזורים האינטימיים, להבטיח מרב הניקיון. זרקתי את המגבת וטסתי למרפאה. די מהר הוא קיבל אותי. היות ואני כבר מכירה את הפרוצדורה, התיישבתי ללא עזרה ושקעתי, כפי שאני עושה במצבים אלה, במחשבות על חופים יפים בפולינזיה או על כל מקום נחמד אחר רחוק מהמתקן הדוחה. הופתעתי מאוד כאשר הרופא אמר לי: "ואוו, היום עשית מאמץ מיוחד להיות יפה"! לא ממש אהבתי את המחמאה, אבל לא הגבתי. הלכתי הביתה והמשכתי בסדר יומי כרגיל... בשעות הערב, אחרי שבתי סיימה את שיעורי הבית, שאלה מחדר האמבטיה: "אימא, איפה המגבת שלי?" צעקתי לה שתיקח אחת נקייה מהארון. כששמעתי מה שענתה לצעקתי, אני נשבעת שרק חשבתי איך להעלם מעל פני האדמה... המשפט של הרופא חזר שוב ושוב בראשי כאשר היא אמרה לי: "לא אמא, אני לא רוצה מגבת מהארון, אני רוצה אותה מגבת קטנה מקופלת שהייתה בקצה האמבטיה ובתוכה השארתי את כל הכוכבים הנוצצים והזוהרים שאיתם אני משחקת!"... מסמפטת אתכן++++++++++++ לחיי ימים מלאי כוכבים נוצצים אצל הגניקולוג ובכלל....

Tנקר בל

New member
נייטי

שלום לך יקרה - גם כשאת רחוקה, בערים חשוכות, את כל כך קרובה
. שיהיה לך חג שמח עם בעלך היקר בארצות הנכר!

7נתי7

New member
אני לא היתי חוזרת אליו בחייםםםםםםםם

מרוב בושה. לא יאמן. אין עלייך עשית לי את הלילה

ariane

New member
הצלחת להצחיק אותי!!!!

אולי אני אנסה את הנצנצים פעם הבא אצל אגינקולוג... נראה מה יגיד
הסיפור הזה היה ממש טוב.

רק מהמחשבה מתחיל לגרד לי...

כאן כמעט תמיד מלווים את הרופא 'עדת' מתמחים צל"דים (צעירים, לחים ודביקים - למי שלא זוכרת מהטירונות...) ואת באמת נאלצת לפתוח רגליים לפני חצי עולם. אני רק יכולה לדמיין את הסיטואציה הנוצצת הזאת...
10 מעלות זה חם נייטי...תיהני מזה לפני שזה צונח בחזרה ל'מתחת לאפס'! שולחת לך חיבוק גדול מניכר אחר.

parpare bar

New member
את גדולה

הצחקת אותי בטירוף ממש צחוק משוחרר ומתגלגל (כששניה קודם לכן חשבתי לטוס לבית החולים לבדוק דופק..) סחתן את בהחלט מהמעולות.. וככזאת מעולה לשמוע שאת עם האיש שלך והספקתם כמה משחקים - יש משחק חדש מגניב שנקרא טנטריקס ממש מומלץ - דווקא החלק 'הסוטה' יכול להיות נעים.. אבל הכי מעולה לשמוע אותך מבסוטה. שיהיה לך הכי מדהים מחוייך כייפי וביחד עם האיש שלך. חג שמייח שמייח

לינדט

New member
ענק!

הצחקת אותי כל כך. אני מנסה לדמיין את הרופא שלי במצב כזה, ואני לא בטוחה איזה צד היה מובך יותר. נייטי, תהני בעיר החושך, מצטערת, לא יודעת איזו עיר זכתה לכינוי המפוקפק. אולי אחרי שימאס מהרמיקוב והקלפים, תתפני לשחק במשחקים אחרים.

קליניק35

New member
פשוט גדול. לא הפסקתי לצחוק.

רק חושבת על הסיטואציה... תעשי חיים מתוקה, ותמשיכי להתאמן על רמיקוב וטאקי... כשתחזרי נדבר על פאזלים, דוקים, ארץ עיר...(לפעמים הבאות) אוהבת.

איזה סיפור נחמד

תודה לך מתוקה על העלאת החיוך על פניי,ובאמת אני הולכת לאמץ לעצמי את הסיפור הזה בפעם הבאה על הכיסא תודה ותמשיכי להינות

למעלה