סיפור הלידה של ORI

סיפור הלידה של ORI

כמעט חודשיים אחרי, סוף סוף היה לי זמן לכתוב את הסיפור

תודה לפורום ששימש לי בית סמוי בכל הלידות

סיפור הלידה של ORI

כמעט חודשיים אחרי, סוף סוף היה לי זמן לכתוב את הסיפור

תודה לפורום ששימש לי בית סמוי בכל הלידות

בשעה טובה ( : ויש לי שאלה

אמרת שלא נתנו לך להסתובב ולרדת למקלחת כי הראש גבוה והמים לא פקעו
לא הבנתי את זה... אני יודעת שכאשר הראש גבוה והמים כבר ירדו יש בעיה כי מפחדים משמט בחבל
הטבור.אבל לפי נסיוני כאשר הראש עדיין גבוה ולא ירדו המים דווקא מנסים להוריד אותו בתנועתיות...
אשמח להסבר בנושא....

אםדניאל

New member
מזל טוב - קראתי בנישימה עצורה

גם אלי לא ברורה הנקודה שאמאשלושה העלתה - אולי הדולה שלך תוכל להסביר מה היה שם

המיילדת אמרה שהוא קוץ ולכן היא מפחדת

מצניחת חבל טבור כי הראש גבוה ולא מבוסס. בגלל זה היא גם לא פקעה את המים (למרות שגם ככה לא רציתי).

קופץ

צניחת חבל טבור זה מיידי עד כמה שידוע לי..
אה ושכחתי שהחבל טבור היה כרוך פעמיים סביב הצוואר... גם היה מלחיץ קצת

למה מלחיץ?

זה די נורמלי וקורה הרבה. העובר הרי לא נושם מקנה הנשימה.... לפעמים זה מקשה על ירידה באגן ובכל זאת- כשילד נודל עם חבל טבור כרוך כל מה שעושים זה משחררים אותו. הוא לא באמת נחנק

בתעמי25

New member
מוזר. אצלי זה היה בדיוק להפך

הראש היה גבוה כל הזמן, והסתובבתי..
באיזשהו שלב (בפתיחה 9) פקעו את המים (לא רציתי בגלל החשש מצניחת חבל הטבור בפקיעה יזומה, אבל לא זכרתי לגמרי את המידע הרפואי הרלוונטי, והמיילדת התחרפנה מהיולדת שלא מבינה מהחיים שלה ומצטטת דברים שלא קשורים לכלום- ובעצם בפתיחה כזאת אין חשש לצניחה לדבריה.) הסכמתי לפקיעה, הראש ירד בספינה אחת רק וזה לא היה מספיק, ומשם זה הפך להיות מדרון התערבויות... וכבר לא ממש ירדתי מהמיטה (רק כדי לעבור מהחדר הטבעי לחדר רגיל
)

גם אצלי היה כך

ראש גבוה - עוד לא התחיל לרדת
המיילדת ביקשה שלא אסתובב מחשש שהתנועה שלי תגרום לירידת מים לפני שהתינוק התחיל לרדת וחשש לצניחת חבל כמובן

pie and cactus

New member
אצלי היה הפוך

ראש גבוה שלא יורד בגלל, מים שמטפטפים, ועדיין נתנו לי להיות על כדור, בעמידה וכו'.

savvysunflower

New member
מזל טוב!

מה הקטע עם ההריון השלישי הארוך אחרי שתי לידות בשבוע 37?! גם לי היה ככה--אומנם ילדתי ב-38+6, אם הייתי מגיעה ל-39+4 הייתי משתגעת לגמרי

הרבה מזל טוב, תודה על השיתוף ושתהיה התאוששות קלה

למעלה