סיפור חיי על קצה המזלג

מצב
הנושא נעול.

AshkA_

New member
סיפור חיי על קצה המזלג../images/Emo39.gif

סיפור חיי על קצה המזלג

מראש אני יודעת שאני צריכה תרומת ביצית כיוון שעברתי טיפולים כימוטרפים (חליתי בסרטן מסוג הוצ'קין פעמיים)ובוודאות אין לי ביציות. אני ממש בתחילת המסע ומקווה מאוד להצליח בסופו אני לא יודעת עדיין למי עליי לפנות ואיפה מתבצעים כל הטיפולים הנדרשים כל מידע יתקבל בברכה מעולם לא הייתי פעילה בפורום כלשהו ואשמח להגיע לפגישה כלשהי שתתקיים בעתיד.

ממליצה לך על פרופ' לסינג

סיפור חיי על קצה המזלג

מראש אני יודעת שאני צריכה תרומת ביצית כיוון שעברתי טיפולים כימוטרפים (חליתי בסרטן מסוג הוצ'קין פעמיים)ובוודאות אין לי ביציות. אני ממש בתחילת המסע ומקווה מאוד להצליח בסופו אני לא יודעת עדיין למי עליי לפנות ואיפה מתבצעים כל הטיפולים הנדרשים כל מידע יתקבל בברכה מעולם לא הייתי פעילה בפורום כלשהו ואשמח להגיע לפגישה כלשהי שתתקיים בעתיד.
ממליצה לך על פרופ' לסינג
מנהל מילדות וגניקולוגיה בביה"ח ליס אדם יקר ומוכשר

a17

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

ממליצה לך על פרופ' לסינג
מנהל מילדות וגניקולוגיה בביה"ח ליס אדם יקר ומוכשר
ברוכה הבאה

אני מצרפת כאן שני קישורים שיעזרו לך להבין "מי נגד מי" כמה ואיפה... ובהצלחה כבר אמרתי ?

ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

סיפור חיי על קצה המזלג

ברוכה הבאה

ראיתי שכבר ענו לך. מבקשת להדגיש כי לפי מחקרים עדיף לעשות תרומת ביציות עם עוברים טריים (47% סיכויי הצלחה) ופחות סיכוי עם עוברים קפואים (27% סיכויי הצלחה). פעמיים הודג'קין? לי היה פעם אחת (לפני 21 שנה) והספיק לי לכל החיים
מחזיקה לך אצבעות לבריאות שלמה ולהצלחה בטיפולים.

אדוינה

New member
ברוכה הבאה !

סיפור חיי על קצה המזלג

ברוכה הבאה !
מקווה שהמסע יסתיים במהרה עם תינוק קטן ביד. תדפדפי בדפי הפורום במאמרים ובשאלות הנפוצות. אנו פה נענה לכל שאלה במידה ונוכל. לגבי המפגש ,זה תלוי ברצון החברים פה להפגש. בעמוד הקודם,נדמה לי,יש שירשור לגבי מפגש שפתח מלח. את יכולה להוסיף שם הודעה על כך שאת מעוניינת. ב ה צ ל ח ה

ברוכה הבאה לבתינו החם ../images/Emo140.gif

סיפור חיי על קצה המזלג

ברוכה הבאה לבתינו החם

ברוכה הבאה לבתינו החם
מאחר ותרומת ביציות בארץ נעשה ברובו באופן פרטי אני מציע להיפגש אם אחד הרופאים היותר מומחים בתחום הפוריות והעוסקים גם בתחום תרומת ביציות. אני אישית יכול להמיץ על ד"ר קלדרון וזכותו יש לנו את בתינו, ניצן
בפורום רשומים 10 מסלולי תרומה שונים. איצתי הוא להתמקד במסלולים שמבצעים את התהליך עם עוברים טריים, שבו ע"פ מחקר של ה- CDC יש 47% הצלחה לעוברים טריים לעומת 27% עבור עוברים קפואים ללדת ילד בריא ובועט בסוף היריון
. המסלולים היותר נפוצים בפורום והעוסקים עם עוברים טריים הם: בני ציון
רומניה (זה המסלול שבו אנחנו היינו בו) פדיוס שבקפריסין אסוטא
קייב זיגי שבקפריסין אני מצרף קישור לשאלות נפוצות על המסלולים השונים. המון המון בהצלחה ואנחנו כאן לכל שאלה שתתעורר לך.

ayoosh

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif ו../images/Emo50.gif

סיפור חיי על קצה המזלג

ברוכה הבאה
ו

מאחלת לך שהמסע הזה שאת בתחילתו יהיה פשוט ומהיר ככל האפשר. גם אני מבנות "המסלול הישיר" לתרומת ביצית, ואני חושבת שאם "נדונו" לכך שנזדקק לתרומת ביצית, לפחות אנחנו מגיעות לזה עם כוחות נפשיים ופיזיים... כבר ענו לך ונתנו לך קישורים למידע החשוב הקיים בפורום. כולנו נשמח לענות אם יש לך שאלות נוספות.

תשובות כבר קיבלת אז ../images/Emo50.gif

ברוכה הבאה
ו

מאחלת לך שהמסע הזה שאת בתחילתו יהיה פשוט ומהיר ככל האפשר. גם אני מבנות "המסלול הישיר" לתרומת ביצית, ואני חושבת שאם "נדונו" לכך שנזדקק לתרומת ביצית, לפחות אנחנו מגיעות לזה עם כוחות נפשיים ופיזיים... כבר ענו לך ונתנו לך קישורים למידע החשוב הקיים בפורום. כולנו נשמח לענות אם יש לך שאלות נוספות.
תשובות כבר קיבלת אז

ronitili

New member
ברוכה הבאה ו../images/Emo50.gif../images/Emo140.gif

סיפור חיי על קצה המזלג

ברוכה הבאה ו

מצב
הנושא נעול.
למעלה