סיפור מדהים על חתול שלי ורייקי.

סיפור מדהים על חתול שלי ורייקי.

יש לי סיפור חמוד לפני כמה ימים היה לחתול שלי , דלקת עיניים חריפה עם דם
. ניסיתי לטפל בו עם קומפרסים של תה קמומיל. הוא התפרע, השתולל וניסה לשרוט אותי . טוב ויתרתי על השריטות. יום אחרי, מצב העין שלו הייתה הרבה יותר חמור, הוא לא יצליח לפתוח את העין בכלל. וניסיתי משהו אחר. ישבתי בחוץ בשמש ובאותו זמן הטענתי את הקריסטלים שלי (נתתי להם להשתזף קצת). כל אותו זמן ראיתי את החתול שוכב לבד בצל עם עין אחת נפוחה וסגורה
. אז חשבתי של מה לא , ננסה לשלוח לו רייקי, מה יכול לקראות, או איך הפתגם אומר "אם זה לא עוזר , זה בטח לא יזיק". אז צירתי בראשי , את הסמל של המסטר (אני מסטר ברייקי, אח שלי למד בהודו וחנך אותי להיות מסטר), אחרי זה צירתי בראשי, את הסמל המגשר סמל שלוש ברייקי ואחרי זה אחד אחרי השני צירתי בראשי את סמל מס 2 וסמל מס 1. ובקשתי לשלוח את האנרגיה לחתול לעין וגם לכולו וגם בקשתי מהקריסטלים לשלוח לחתול את הריפוי והעוצמה שהם עושים. וגם שלחתי לו את כל האור והאהבה שיש ביקום. אחרי פחות מ24 שעות, הוא היה כמו חדש, אין נפיחות בעין ואין כלום. מדהים ביותר
. זהו רק רציתי לשתף ואתכם בחוויה שהייתה לי. באהבה ויום מואר מיה

Anabel74

New member
אהבתי מאוד ../images/Emo24.gif

שמחה שחלקת איתנו את הסיפור היפה הזה!! יש תמונה של החתול? (סתם כי אוהבת חתולים)

280388

New member
מצטרף להודעה של לימור.

למה לשים תה קומומיל על עין? זה לא עוזר אפילו לבני אדם? קומומיל מחמם ומשחרר את הנשימה, אבל הוא לא עוזר נגד מוגלה ודימומים. בכל מקרה, יפה שעשית לו רייקי, איך הוא הגיב למהלך הטיפול? עשיתי כמה פעמים לחתולה שלי רייקי 2, היא לא ממש אהבה והייתה לי תחושת חסימה, החתולה שלי דיי חזקה אנרגתית משום מה.

החתול לא היה לידי באותו רגע.

אני פשוט מאוד שלחתי לו רייקי. זה הכול. אבל לשני מיין קונים (גזע חתולי בית הכי גדול בעולם
)שלי, אני עושה רייקי , כשהם שוכבים לידי . הם מאוד אוהבים את זה. אור אוהב לכולם מיה

למעלה