סיקור ההופעה בזאפה תל אביב 3.6

• פותח הנושא m757
  • פורסם בתאריך

m757

New member
סיקור ההופעה בזאפה תל אביב 3.6 ../images/Emo98.gif

אחרי דרך ארוכה מאוד עם ידידי הטוב מיכאל ודנה, חברת הפורום, הגענו לזאפה תל אביב להופעה של קורין שאירחה באותו הערב את שלומי שבן. ההופעה מתחילה עם "שיר ליונתן", בחירה די מפתיעה בביצוע חביב ביותר, רגוע ושלו שהתחיל להכניס אותנו לאווירה בדרך נינוחה ונעימה. מיד לאחר מכן "ימי הפרח והאהבה" ו"עד סוף אפריל" שזכו לביצוע מקסים שהיה הנכון ביותר לפתיחת הערב הזה. משם סיפרה קורין שהשיר הבא הוא שיר שמדבר על רגע קטן שהאירו אותו, "הטבעת נפלה" שהיה מדהים כרגיל, הקהל השתתף ובהחלט היה אפשר להבחין שקורין מתחילה להרגיש את הקהל והקהל מתחיל להרגיש אותה. לאחר מכן עברה קורין ל"שפת אימי" שהיה בעיבוד מדהים. כמה מילים על השיר "עולם מושלם" וקיבלנו ביצוע בצרפתית שאותו חיכיתי לשמוע כבר הרבה זמן והיה נהדר. והנה, רגע לפני "תנינענק" חזרנו לסיפור העגבניות,
"יום אחד שתלתי 50 עגבניות בגינה, יום למחרת אני מעוררת ומגלה בגינה 10,000 עגבניות, זה היה ממש מטורף. עכשיו הבן שלי שותל עגבניות, אבל רק אחת בכל פעם, 50 זה כבר לא לעניין." הקהל צוחק וקורין ממשיכה. בשלב הזה היא קוראת לשלומי שבן המקסים שביצע לבד את "כולם יודעים", הקהל ממשיך להשתתף גם בשיר הזה, ולאחר מכן קורין עולה לדואט. "בעיות אישיות" של שלומי שהיה נפלא בביצוע של שניהם. מכאן הם ממשיכים לשיר "מעיין", שלומי שר את הבית הראשון ואחרי זה שניהם ביחד את הפזמון, ביצוע מדהים לשיר הזה, שלומי השתלב מאוד יפה. "יום אחד הייתי בהופעה של קורין, משהו הזוי, היא שיחקה שם תפקידים וכל פעם היא הייתה משהו אחר ואז שמעתי בפעם הראשונה את השיר "המנון לאהבה" והתחלתי לבכות" אומר שלומי וקורין משיבה "פעם אמרו לי שיש מישהו שמבצע את השיר שלי "המנון לאהבה" וקוראים לו שלומי שבן, אמרתי לעצמי שהוא חייב להיות מישהו מיוחד". וכך הם שרים ביחד את "המנון לאהבה" מתוך התקליט "שפת אימי" הנפלא. ביצוע מעניין ונוגע. בשלב הזה שלומי כבר יורד מהבמה, וקורין עוברת ל"חזקה מהרוח" ול"דרך הכורכר". כעט אנו חוזרים לסיפור גלי עטרי והאפרוחים (זוכרים?) כן, כן. "אתם יודעים, יש לי חברה, גלי עטרי, והיא בהופעות שלה מספר עלי ועל האפרוחים, אתם יודעים על מה אני מדברת? לא? אוקיי, אז בהופעות של גלי היא מספרת שאני מספרת שהיא מספרת שאני שותלת אפרוחים (?!) ואני שותלת אותם קרוב מידי והם מתים."
מיד לאחר מכן "שיר בכיף" שהיה כרגיל נחמד ומשם ל"כשזה עמוק" שהיה בעיבוד מעניין אך אכזב אותי שדווקא השיר הזה לא זכה לביצוע שלה יחד עם שלומי שבן. "זן נדיר" וקורין מתכוננת לרדת מהבמה אבל ברגע האחרון היא מחליטה שלא, "אלי, תן לי מי (בגיטרה)", "אין סוסים שמדברים עברית..." והם נשארים ל"אנטרקטיקה". בשלב הזה קורין יורדת מהבמה ומחיאות הכפיים הקוראות להדרן מחזירות אותה יחד עם שלומי שבן שמחליט לבצע שיר חדש ומאוד מיוחד. "כבד את אביך, ואת אימך טוב, טוב היא מנסה..".
שיר משעשע. קורין חוזרת לבמה והיא ושלומי מבצעים את "שיר לשירה" ביחד, ביצוע מרגש. היא שוב יורדת ולהדרן שני היא מבצעת את "אי שם בלב" כרגיל עם קולות הרקע והקהל. "ארץ קטנה עם שפם" שיר אחרון, קורין אומרת תודה וההופעה הנפלאה הזאת מסתיימת. לאחר שנרגענו קצת החלטנו ללכת לחדר האומנים לומר לקורין שלום. קורין כהרגלה הייתה חמה ומחויכת, סיפרה לי שלא יהיו יותר הופעות של "פשוט כל כך" דבר שקצת אכזב אותי בהתחשב באהבתי הגדולה לאלבום המקסים הזה. היא גם אמרה שהיא מאוד מקווה להגיע לקיסרה בסיבוב ההופעות הזה. ולסיום אהיה חייבת להזכיר זוג מקסים שישב לידנו, שמאוד רצה לשמוע את "קשר הירח" ו"כבשים" אך זה לא התאפשר וקורין הבטיחה שבפעם הבאה. ללא ספק שניהם הפכו את החוויה שלי מההופעה לאפילו יותר מהנה וכייפית.
אני אעלה תמונות בהמשך היום.

A m 0 s

New member
ההופעה הייתה פשוט מדהימה...

או.קיי... הופעה ראשונה של קורין שהייתי בה. היה כ"כ מיוחד.. בהתחלה פגשתי את דנה ואת מיכל ובסוף לא באתי להגיד להן שאני לא נשאר להיפגש עם קורין.. סורי
אז באתי עם אבא שלי, בלי יותר מידי ציפיות.. באתי להופעה של קורין אלאל, מוזיקאית שאני מאוד אוהב ומעריך.. מהתווים הראשונים של שיר ליונתן התחלתי לחייך וככה כמעט למשך כל ההופעה.. אח"כ בא ימי הפרח והאהבה ואני - כל כולי אושר... הרגשתי כ"כ הרבה חיוּת בהופעה הזאת, לא רק של קורין ושל הנגנים אלא גם הקהל.. כ"כ הרבה אנשים חייכו וצחקו והשתוללו להם שם - מחזה שלדעתי הוא מרהיב באופן מטורף.. אני, גם כן, לא הפסקתי לחייך ולצחוק והפעם - בניגוד לבדר"כ - גם הסתכלתי מעט יותר על הנגנים (יותר נכון על אלונה וחגית
) לא הפסקתי לחייך לאלונה והיא, מקסימה ביותר שלחה לי חיוכים ומבטים אוהבים בעיניים חזרה - היא פשוט מקסימה (גם להופעה שלה צריך ללכת!!
) - ואיך שהיא מתופפת
, גם כ"כ התלהבתי לראות את חגית, בסיסטית שמנגנת ככה.. פשוט מקסים. לגבי השירים עם שלומי, לא ממש התלהבתי.. באמת. לא ממש התחברתי אליו, הוא בחור מוכשר, אבל לא ממש התחברתי.. כשהוא שר וניגן לא ממש מצאתי את עצמי בהופעה (מלבד השיר החדש שלו בהדרן, שיר באמת מיוחד - מצחיק ומשעשע
). באמת נהניתי בהופעה הזאת, הבחירה המדויקת של השירים (שתוספת של עוד כמה בכלל לא הייתה מזיקה!!), הפיזוזים הפסיכודליים של קורין על הבמה.. ההומור של קורין, הנגנים.. הכל!! פשוט נהניתי! מאוד!! מה אני אגיד לכם/ן?! בא לי עוד הופעה של קורינוש|!
התאהבתי, פשוט מדהימה...

וואו...פשוט אין לי מילים בפי!!!

קורין פשוטט מלכההה!!! אין דברים כאלה שיואווו אני פשוט התאהבתי בה בהופעה הזאתיי!!! איך היא הצחיקה את כולם,ריגשה,פלירטטה,פשוט בא לי לקפוץ עליה(כמו שאני עושה בד''כ
) ועוד אני מיכל וידיד שלה ישבנו ממש מולה וזה היה כל כך פנטאסטי מיכל אני מודה לך! ואני מודה גם לעמוס שבא
היה נעים להכיר היה לי כיף לראות ולהכיר את כולם!!! ואמן שניפגש בהופעה הבאה שוב....ושתיהיה פנטאסטית כמו תמיד! ואני חושבת שקורין(אבל זאת רק דעתי) ללא גיטרה שרה אפילו הרבה יותר טוב ויש לה סוג של חופש על הבמה הרבה יותר מאשר כאשר היא מתחבאת מאחורי גיטרה! אני שמחה על הכל היה מדהים חוויה שלא אשכח בחיים ושוב תודה!

m757

New member
../images/Emo8.gif../images/Emo3.gif

קודם כל מאוד שמחתי לפגוש אותך, זה היה ממש נחמד. וזאת גם הייתה התגובה שלי אחרי ההופעה הראשונה שהלכתי של קורין. ישר בא כבר עוד הופעה.. אלונה וחגית באמת היו חמודות מאוד.. אלונה הפתיעה עם התספורת, ממש לא ציפיתי לזה

כן,בהחלט ההופעה הייתה משהו בלתי נשכח..

וגם הזוג שישב לידנו הוסיף גם ליי איזשהו רגש ועוד יותר חוויתיות בהופעה הזאת... פשוט זוג מדהים...(ואם אתם קוראים את ההודעה הזאת..תדעו שממש שמחתי להכיר אותכם... והיה לי העונג לשהות איתכם על אותו שולחן כל הערב..

shlook

New member
אלך לשמאל אלך ימינה ואת ראשי אצבע פלטינה

גם אני הייתי בהופעה אם כי באתי באיחור (די משמעותי) ונתקלתי בדלת סגורה שמאחוריה עולים צלילים עמומים של "עולם מושלם" בצרפתית. שומר אדיש ועקשן הודיע לי ברשמיות שאי אפשר להיכנס יותר. הייתי קצת המום והלכתי לשבת בצד כדי לפחות לשמוע את המוסיקה שבוקעת מתוך האולם. בנתיים, הצלילים העמומים של עולם מושלם בצרפתית הפכו לצלילים עמומים של תנינענק בעברית, והנה, לשמחתי הרבה, רותי יצאה לעשן, להחליף מילה עם השומר ולענטז למשמע תנינענק. כאן, אני חוזר לתמונה ומודיע בפני רותי שאני פשוט חייב להיכנס ולא איכפת לי שפיספסתי כבר רבע מההופעה. היא שואלת אותי מי אני (בהנחה שאני איזשהו 'אדם חשוב/סלב') ואני אומר לה שאני סתם. סתם מישהו שחייב לראות את קורין בהופעה. היא מתחילה להתעקש מול השומר העקשן שיכניס אותי והשומר העקשן מתעקש בחזרה שכל המקומות תפוסים והאולם מלא. גם אני מתעקש שאני גם ככה רזה ולא תופס הרבה נפח. רותי מעיינת ברשימות המוזמנים ומציינת את כל מי שכבר לא יגיע ואז רצה להשיג את האיש שימכור לי כרטיס. האיש בא וקורא לי ואני הולך אחריו ושוכח לומר תודה לרותי... אני משלם ומתיישב מאחור בבר. שלומי שבן בדיוק על הבמה ומתחיל לשיר את אריק. אני שמח לראות את קורין קורנת בחולצה לבנה עם ציור מגניב והכי חשוב עם ההרכב הישן. קצת אחרי שאני הגעתי גם האחיות הקטנות, שרונה ודניאלה פיק, הגיעו עם איזה בחורצ'יק שהסתיר לי בהתחלה, הזמינו יין ואז נבלעו בתוך האולם. חיפשתי במבטי עוד אחים גדולים/קטנים באולם (למשל מנחם בן :) אבל לא היו... אחרי "בעיות אישיות" ו"מעיין" באה ההפתעה של הערב מבחינתי וזה הביצוע של קורין ושלומי ל"המנון לאהבה" שהיה ביצוע מרגש ומה שעוד יותר מרגש זה ששלומי סיפר שבכה פעם מהשיר הזה בהופעה הזויה של קורין שבה היא היתה כל פעם דמות אחרת...:) בנתיים, מאז ההופעה, השיר הזה לא עוזב אותי, תמיד אהבתי אותו אבל עכשיו, אחרי ששמעתי אותו פעם ראשונה בהופעה, הבנתי כמה שהוא באמת יפהפה ומיוחד (במקום 4 נקודות באייטיונס הוא קיבל אצלי עכשיו 5 ולא מפסיק להתנגן). גם ההמשך של ההופעה היה נפלא וקורין הייתה כיפית, חייכנית ומצחיקה. אהבתי במיוחד את הביצועים ל"אי שם בלב" ו"זן נדיר". כמובן שבשבילי ההופעה הייתי קצרה מדי אבל בהחלט היה שווה להיכנס גם באיחור כי נהניתי מכל רגע גם בשעה שהייתי שם. מחכה כבר לעוד הופעה... נ.ב – עדיין לא הבנתי כל כך את הסיפור עם האפרוחים...אבל בכל מקרה זה היה משעשע.

Jordan452

New member
שלום

נכנסתי בעקר בשביל לשים קצת תמונות. המצלמה הנכה שלי די אכזה אבל עדיף זה מאשר כלום..:) בהחלט היה אדיר

וואו אני בשוק שגם שרונה ודניאלה באו........

שיואו פשוט היה מדהים כרגיל....!! וחבל שלא יצא לנו לפגוש גם אותך.. אבל לא נורא בפעם הבאה

m757

New member
תמונות

בלילה אני אעלה תמונות יותר טובות שצילם ידידי מיכאל.

m757

New member
כן ../images/Emo6.gif

אתם אלו שישבתם שולחן לידנו?

m757

New member
אה

אז אתן אלו שהתלהבתן משלומי.. נעים מאוד, אני מיכל !

למעלה