סירוב חתימה על מסמך גירושים מה ניתן לעשות בנידון ?

• פותח הנושא al19
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

al19

New member

שלום,
לפני חודשיים אשתי הפיליפינית ואני הגשנו בקשה לגירושים בבית משפט השלום בתל אביב.
אני סגרתי את התיק של אשתי, במשרד הפנים לפני מספר ימים וזימנו אותה במהלך שבוע הבא לשיחת בירור.

למרות שחתמנו מול מזכירות בית המשפט .
כרגע השופטת בתיק הגירושים מבקשת ממני שאני אחתים את אשתי על טופס 43א.עם חתימה מאומתת על ידי עורך דין.
אשתי כמובן כרגע לא רוצה לחתום על מנת שזה ימשיך לה את השהייה בארץ וגם בשביל נקמה מסויימת.

מיעוץ משפטי שקיבלתי זה רק לפתוח תיק גירושים ללא הסכמה, וזה סכומים של 20,000 שקלים של הוצאות בתי משפט ועורכי דין. וגם תהליך שיכול לקחת 6 חודשים.
אין לי סכומים כאלה לשלם לעורכי דין.

מה היתן לעשות במקרים כאלה ?
לשכנע את אשתי הפיליפינית לחתום לא יקרה, ניסיתי הרבה, והיא אומרת שזה בעיה שלי לא קשור אליה ושאני יעזוב אותה בשקט.

מה ניתן לעשות ?

התרת נישואין בישראל

שלום,
לפני חודשיים אשתי הפיליפינית ואני הגשנו בקשה לגירושים בבית משפט השלום בתל אביב.
אני סגרתי את התיק של אשתי, במשרד הפנים לפני מספר ימים וזימנו אותה במהלך שבוע הבא לשיחת בירור.

למרות שחתמנו מול מזכירות בית המשפט .
כרגע השופטת בתיק הגירושים מבקשת ממני שאני אחתים את אשתי על טופס 43א.עם חתימה מאומתת על ידי עורך דין.
אשתי כמובן כרגע לא רוצה לחתום על מנת שזה ימשיך לה את השהייה בארץ וגם בשביל נקמה מסויימת.

מיעוץ משפטי שקיבלתי זה רק לפתוח תיק גירושים ללא הסכמה, וזה סכומים של 20,000 שקלים של הוצאות בתי משפט ועורכי דין. וגם תהליך שיכול לקחת 6 חודשים.
אין לי סכומים כאלה לשלם לעורכי דין.

מה היתן לעשות במקרים כאלה ?
לשכנע את אשתי הפיליפינית לחתום לא יקרה, ניסיתי הרבה, והיא אומרת שזה בעיה שלי לא קשור אליה ושאני יעזוב אותה בשקט.

מה ניתן לעשות ?
התרת נישואין בישראל
שלום רב,

כפי שייעצו לך, יהיה עלייך להגיש בקשה ללא הסכמת האישה בבית המשפט לענייני משפחה.
אין חובה של ליווי משפטי בהגשת הבקשה ותוכל לבצע הליך זה בעצמך על מנת לחסוך בעלות הכספית.

תוכל לקרוא עוד בנושא התרת נישואין בישראל בקישור הבא:
https://bit.ly/2SKnKJF

בברכה,
עו"ד יהושע פקס

מצב
הנושא נעול.
למעלה