סי היימן הופיעה בניסנית

סי היימן הופיעה בניסנית

השבוע - ולמי שלא יודע ניסנית זה ליד רצועת עזה.(לחלק מאתנו ממש "סוף העולם שמאלה" ). לפי "דיווחים מהשטח" הבנתי שהייתה הופעה עם אנרגיות טובות - בקהל היו בעיקר חיילים שזכו להתרענן מהשגרה המתישה שלהם עם שלל שירים - והיו גם אורחים שהגיעו במיוחד מרחוק..... כמו שסי אומרת -אני שרה ונותנת לחיילים חום מכל הלב! כל הכבוד

לידע כללי: ניסנית ../images/Emo32.gif

מתוך האתר "קטיף": ניסנית הוא הגדול ביישובי צפון חבל עזה - ישוב קהילתי מעורב ובו חיות כ-300 משפחות. הישוב ניסנית עלה על הקרקע כהיאחזות נח"ל בשנת תש"ם (1980) כעבור ארבע שנים הפך למחנה הכשרה ל-15 משפחות החלוץ. בשנת תשנ"ג (1993) עבר הגרעין לשטח הקבע והפך לישוב עירוני קהילתי. ניסנית ממוקמת בגבול הדרומי של מישור החוף, באזור המתאפיין בדיונות חול ורכסי כורכר. הישוב בנוי בצורה מעגלית ומחולק לשכונות ורחובות. בישוב פועלים בתי כנסת, מרפאת קופח חולים (לאומית) מועדונית, מעונות וגני ילדים. ילדי בית הספר נוסעים מדי בקר ללמוד בבתי הספר בשער הנגב ובעיר אשקלון. תושבי ניסנית עובדים ביישובי האזור וחלקם מנהלים יזמות פרטית בישוב. קרבת הישוב לאשקלון (10 דקות נסיעה) מאפשרת קליטת משפחות בהליך מהיר, תוך השענות על מקורות התעסוקה והשירותים בעירוניים המקומיים. בישוב מושם דגש על איכות החיים ורווחת התושבים והוא פועל מתוך מגמה להמשיך בפיתוח ובהגדלתו הכמותית והאיכותית.

actress

New member
אתה מזה מקסים, סי אמרה ש

הגיעו מהמועדון האשדודי וגם דיברתי עם כמה אנשים מהמועדון ואמרו לי שהם לא הולכים, ואני במקום ניסנית ניהלתי שיחה מקסימה עם סקיטו שהעביר לי תזמן והיה כיף חבלז וכל נועם כל הכבוד לך הכתיבה שלך מדהימה

למעלה