סלולארי זול

dino_din

New member
היי,
זוכר שפעם פורסם פה איזה סלולרי ממש זול (עלה לדעתי פחות מ 300 שח) שהיה לא רע מבחינת מפרט.
אני מחפש מכשיר זול שיהיה לי חלופי במקרה שהראשי שובק חיים.

מישהו זוכר מה זה היה? זוכר שזה קיבל המלצות של אחד המנהלים או ותיקי הפורום...

k-don

Well-known member
היי,
זוכר שפעם פורסם פה איזה סלולרי ממש זול (עלה לדעתי פחות מ 300 שח) שהיה לא רע מבחינת מפרט.
אני מחפש מכשיר זול שיהיה לי חלופי במקרה שהראשי שובק חיים.

מישהו זוכר מה זה היה? זוכר שזה קיבל המלצות של אחד המנהלים או ותיקי הפורום...
משתמשים במכשיר ישן או שקונים משומש

z1george

Member
מנהל
יש מכשיר בסיסי כזה ה Redmi 9A
נמכר סביב 80$ (270 ש"ח) באלי אקספרס וסביב 370 ש"ח בארץ.אולי ביום הרווקים ב11/11 יהיה עוד יותר זול
מסך גדול, זכרון פנימי 32GB, גרסת אנדרואיד עדכנית. המצלמה תהיה על הפנים אבל בשביל חלופי זה בסדר גמור

עוד אופציה כמו שכתב k-don זה למצוא משהו טוב יד2. מציע לך לבדוק את דגם Huawei P9 שבלוח יד2 מוצע סביב 250-300 ש"ח, לפני מיקוח. יש NFC, יש אינפרה אדום, יש מצלמה טובה יחסית Screenshot_20201012_184605_com.android.chrome.jpg

dino_din

New member
יש מכשיר בסיסי כזה ה Redmi 9A
נמכר סביב 80$ (270 ש"ח) באלי אקספרס וסביב 370 ש"ח בארץ.אולי ביום הרווקים ב11/11 יהיה עוד יותר זול
מסך גדול, זכרון פנימי 32GB, גרסת אנדרואיד עדכנית. המצלמה תהיה על הפנים אבל בשביל חלופי זה בסדר גמור

עוד אופציה כמו שכתב k-don זה למצוא משהו טוב יד2. מציע לך לבדוק את דגם Huawei P9 שבלוח יד2 מוצע סביב 250-300 ש"ח, לפני מיקוח. יש NFC, יש אינפרה אדום, יש מצלמה טובה יחסית צפה בקובץ המצורף 5076
מעולה, תודה על הרעיונות. אולי באמת אמשוך עד 11.11 וננסה להביא משהו כמו ה 9a בפחות.
תודה

z1george

Member
מנהל
רק מדייק את תגובתי, אני המלצתי על יד שניה. יצלם יותר טוב ויש יותר ראם, פעולה חלקה יותר, יש NFC,יש טביעת אצבע
טעינה 18w מול 10w.
אלה יתרונות מהותיים על פני ה9A. כמו כן
לא צריך לחכות חודשיים לדואר
לא צריך לקנות קייס ומגן מסך בנפרד כי מקבלים בתוך העסקה. ולא צריך כל כך לפחד, בסכומים של 250 שח, זה לא יהיה נסיון עוקץ

למעלה