סלון מזל בסכנת סגירה- ואת/ה יכול/ה להושיע!

nimrodevron

New member
סלון מזל בסכנת סגירה- ואת/ה יכול/ה להושיע!

אם סלון מזל, המרכז להפצת מידע לשינוי חברתי, לא ישיג 20,000 שקלים בחודשיים הבאים ומתנדבים/ות נוספים- אז סלון מזל ייסגר! דראמטי אבל נכון. לבני האדם יש נטייה לקחת דברים כמובנים מאליהם ולחשוב שהם יתקיימו לנצח. אז הרשו לנו להזמין אותך לעצור שנייה ולחשוב מי דואג לקיומו השוטף של הסלון ומי דואג לאינספור הדברים שדרושים טיפול- לחנות, לספרייה, לגלריה, לסדנאות, להרצאות, לבלוג, לפנזינים, למסיבות המגניבות, לקטלוג, לתשלומי הארנונה והחשמל, ואפילו לניקיו השירותים? סלון מזל מופעל בהתנדבות בלבד, ולא ממומן על ידי אף קרן או חברה. אנחנו חייבים להשיג 20 אלף שקל בשביל לשלם את שכר הדירה, ולהמשיך להתקיים. למה הקיום של סלון מזל חשוב? מכיוון שזה אחד ממקומות היחידים בכל ישראל שמרכז בתוכו מידע אלטנרטיבי, נגיש וזול , וכדי שיהיה מקום מחבק ומזמין לכל מי שלא חושב כמו העדר וחושב שכדאי וצריך לפעול ולשנות. סלון מזל הוא מרכז קהילתי ובו ספריית עיון, ספריית השאלה וחנות ספרים, מוצרי סחר הוגן ומוצרים אקולוגיים ואירועים בחינם. המחירים, הן של הספרייה והן של חנות הספרים, הם נמוכים ביותר. הפעילות והפעילים בסלון עושים את עבודתם בהתנדבות – כל זה על מנת להפוך את הידע לנגיש. האפשרות ללמוד על החברה שלנו, ללמוד על שינוי חברתי לא יכול להישאר רק בידי אלו מאיתנו ששפר מזלם. הסלון הוא יותר מזה, הוא מרכז חברתי, המקום שאילו קופצים אחרי יום עבודה כדי לפגוש חברים, אחרי הפגנה מתסכלת כדי לחלוק חוויות, בשביל רבים מאיתנו המקום הוא בית. אבל עם כל החשיבות הפוליטית והציבורית של הסלון- פרויקט זה בסכנה סגירה היום! אנחנו עלולים להיסגר, מסיבה לא מקורית במיוחד- מחסור בכסף. בשל הרצון לשמור על מחירים נמוכים ונגישים לכולם, ההכנסות שלנו לא מכסות את השכר דירה. אולם לשם כך אנו זקוקים גם לעזרתך. כל מתנדבות ומתנדבי הסלון פונות אלייך באופן אישי כמי שנושאים שהסלון עוסק בהם – פמיניזם,זכויות אדם, זכויות בעלי חיים, איכות סביבה, המאבק המזרחי, התנגדות לכיבוש ועוד חשובים לו. גם אם אינך מזדהה עם כל התכנים או העמדות שמבוטאות בסלון, אבל את/ה מאמינ/ה שיש חשיבות בקיום מרכז להפצת מידע, שנותן מבט ומידע אחר על המציאות שאנחנו חיים בה. הבקשה שלנו היום אליך היא שאם את/ה יכול/ה, אנא תרמי/ום לקיום הסלון. אנחנו לא מבקשים סכומים גבוהים בכלל, אנחנו מאמינים שאם כל מי שהסלון חשוב לו יתרום אפילו קצת, ביחד נוכל להקים מרכז קהילתי שנתמך על ידי הקהילה. זה הרצון שלנו, מרכז למען הקהילה שנתמך על ידי הקהילה! את התרומות לסלון אפשר לעשות במספר דרכים: *לשלוח צ’ק לפקודת המרכז להפצת מידע לכתובת של הסלון – שלמה 50. *לבוא לסלון ולתרום במזומן. *לבוא לסלון ולחתום על הוראת קבע, למי שמעוניין לתרום באופן קבוע. *להפקיד בחשבון הבנק של העמותה: המרכז להפצת מידע, בנק דיסקונט, חשבון מספר 451509, סניף אלנבי (016). נודה לכם אם תשלחו לנו מייל במקביל לכתובת [email protected]) בשביל להצטרף להתנדבות בהפעל סלון מזל, בין עם זה משמרות, פרסום אירועים, הפעלת החנות, ארגון אירוע התרמה, או כל פרויקט מקורי משלך, אפשר ליצור קשר עם נמרוד- 054-6320369 [email protected]

worrywort

New member
כמה הצעות

1. עוד אירוע גיוס כספים בדרך? הופעות התנדבות והתרמה לסלון מזל? 2. למה (בשם אלוהים שאינו קיים) אתם נמצאים בבנק דיסקונט? למה להימצא באיזשהו בנק, בטח שתהיו בחובות. תעברו לבנק הדואר. לא תצטערו. חשבון ללא אובדראפט. 3. יש שני אומנים שאני יכול לנסות להביא להופעת התרמה.

nimrodevron

New member
כמה תשובות

1. כן! יש עוד אירוע גיוס כספים בדרך. יש כמה אנשים שעובדים על זה, ואנחנו צריכים עוד אנשים שיתנדבו להצטרף לעזור. רוצה? 2. באמת שאני לא יודע ולא מבין בזה. החשבון הזה קיים כמה שנים. האמת שאין לנו חובה לבנק. אנחנו פשוט צריכים לאגור כסף בשביל שנוכל לשלם את שכר הדירה. 3. איזה אמנים? אתה מוזמן בהחלט לבדוק איתם את האפשרות להופעה. אנחנו באמת עובדים על ערב הופעות (בשלבים מאוד מוקדמים של תכנון), אז זה משהו שמאוד יעזור. אתה מוזמן ליצור איתי קשר nimrodevron2gmail.com 054-6320369

nimrodevron

New member
כמה תשובות

1. כן! יש עוד אירוע גיוס כספים בדרך. יש כמה אנשים שעובדים על זה, ואנחנו צריכים עוד אנשים שיתנדבו להצטרף לעזור. רוצה? 2. באמת שאני לא יודע ולא מבין בזה. החשבון הזה קיים כמה שנים. האמת שאין לנו חובה לבנק. אנחנו פשוט צריכים לאגור כסף בשביל שנוכל לשלם את שכר הדירה. 3. איזה אמנים? אתה מוזמן בהחלט לבדוק איתם את האפשרות להופעה. אנחנו באמת עובדים על ערב הופעות (בשלבים מאוד מוקדמים של תכנון), אז זה משהו שמאוד יעזור. אתה מוזמן ליצור איתי קשר [email protected] 054-6320369

worrywort

New member
מממ

1. אם אתה מתכוון לאירגון, אז אל"ף כל אני נורא בארגון (נורא זה בלשון המעטה, אני מזעזע בארגון, פשוט שואה ארגונית מהלכת) ובי"ת אין לי זמן בגרוש אפילו לדברים שלי. ואני גם לא גר בת"א. אבל, אני מנגן ויש לי חברים שמנגנים וכמו שאמרתי אני יכול לברר לגבי שני אומנים מוכרים (ואני כבר עובד על זה). אגב איפה אתם מתכוונים לערוך את האירוע? 2. אבל הם בטח גם לוקחים לכם כסף עמלות וחרטא. ככה זה עובד בבנקים, העשיר מקבל ממה שנלקח מהעני. תבררו על בנק הדואר במת, שווה. 3. אני מעדיף שלא לומר עד שאני לא אקבל מהם הסכמה, אבל הם כאלה שיביאו קהל. אני אצור קשר לגבי זה כשיהיה חדש.

nimrodevron

New member
מממממ

כרגע רק אספנו צוות לארגן אירוע שיתקיים בחודש יולי בת"א. אנחנו בודקים מקומות אופציונאלים. הצוות מתכוון להיפגש ולהחליט על קו- על איזה מקום ועל איזה סגנון. אנחנו נחליט על אילה בין היתר ע"פ נגישות ויכולת. לכן זה יעזור לנו אם כן תשלח למייל האישי שלי באיזה מוזיקאים מדובר מאיזה סגנון, שנדע שזו אופציה שאפשר לנסות אותה. בענין הבנקים, הם באמת נוטים להיות בני-זונות. ידעתה שכמעט כל הכסף מיוצר על ידי הבנקים ולא המדינה? ובעצם כל המדינות חייבות לבנקים. אני ממליץ בחום לכתוב בגוגל money is dept ולראות סרט בחינם שמסביר על זה בברור.

worrywort

New member
הממ אני מכיר את הנושא טוב משנראה לך [=

אחרי הכל אני הקמתי את קומונת צייטגייסט D= ו..כן ראיתי גם את הסרט הזה יותר מפעם אחת. יש אגב לא מעט סרטים בנושא. זו גם אחת הסיבות שהחלטתי סופית לעבור לבנק הדואר.

../images/Emo6.gif

תודה על החיוך שהעלת בי! אני חושבת שרעיון ארגון כספים דרך הופעות התנדבות נשמע מעולה, בנוסף אולי להכניס גם הפעלות מעניינות?

למעלה