סלון שנמצא בין דלת הכניסה לחלון

יעל59

New member
סלון שנמצא בין דלת הכניסה לחלון

אני מרגישה שבאזור הסלון שנמצא בין דלת הכניסה לחלון אין לי אנרגיה לעשות כלום אני מתיישבת ואין לי כוח לקום נאמר לי שיש מצב כזה של דלת כניסה מול חלון יש בריחה של אנרגיית הצי שאלותי 1 איזה פתרונות יש למצב הזה ? 2.בחלוןיש רק תריסים אין זכוכית ולכן אני פותחת את התריסים ( שיכנס אור ואוויר) האם רצוי שהתריסים יהיו פתוחים או מוגפים? תודה

סלון ואנרגיה

שלום יעל59, עפי' התיאור שלך בין החלון לדלת הכניסה נמצא הסלון, האם מיקום הרהיטים הינו בינהם, בקו ישר, או שמא בין הדלת לריהוט ישנו חלל פתוח? כאשר ישנו מצב של חלון מול דלת ההמלצה הינה ליצור הטייה לתנועת הצ'י עי' הוספת רהיטים, כך אנו משנים את התנועה ויוצרים מצב שהצ'י ממשיך לנוע בחלל זה. לגבי שאלתך לגבי סגירת התריסים - בוודאי שלפתוח, אוויר צח ואור השמש רצויים ונחוצים לנו בביתנו, שהרי אני משערת שדלת ביתך סגורה מרבית הזמן, הלא כך? ואם הינה סגורה שהרי אין זרימה קבועה בין הדלת לחלון, אז אין זה בעייתי. ובכל זאת את מספרת כי את מרגישה שאין לך אנרגיה לעשות כלום - יתכן וישנה אנרגיה שכזו בסלון (במפת המבנה לכל חדר יש אנרגיה שונה), יתכן והמקור לכך הינו אנרגיה שאינה טובה הנמצאת בחלל זה, לכן אמליץ לך בשלב הראשון - להוסיף קערה עם מים ומלח בפינת החדר, או במס' פינות. בנוסף, לאחר הניקיון שבביתך, ערכי טיהור אנרגטי בסלון ובבית - אפשרי עם עלי מרווה מיובשים - להדליקם בכלי חסין אש ולעבור בכל החלל מפינה לפינה ובמרכז כדי שהעשן ינקה ויטהר את האוויר. עשי זאת כאשר את חשה במיטבך (ולא בהיריון..) הדליקי נרות, קטורת או שמנים ארומטיים אשר מעשירים את החלל באנרגיות נעימות יותר. המלצה נוספת - הציבי קריסטל מסוג טורמלין שחור אשר סופג אנרגיות בעייתיות ועודפות אשר נמצאות בחלל ובאדם. את יכולה להוסיף קריסטל מסוג רוז קוורץ, סיטרין וקרליניאן שמתאימות גם הן לחלל זה. בהצלחה ושבוע נפלא אושרה הד סיני

יעל59

New member
תודה על תשובתך,ובהמשך לשאלתך

בין דלת הכניסה לחלון יש רהיטים שולחן כניסה עגול מברזל עם מפה מעליו בהמשך ספה ושולחן סלון מעץ מלבני עם מפה מעליו ובהמשך ממש ליד החלון שולחן אוכל עגול מברזל עם מפה מעליו שאלותי 1.לגבי הקריסטלים שהצעת אפא את ממליצה לשים אותם יש לי את האבנים שציינת למעט הטומרלין השחורה .2. האם יש חשיבות למפות על שולחנות או רק שמדובר בשולחן מרובע או מלבני בגלל הקצוות? 3. האם השילוב של עץ וברזל הוא שילוב שמעורר צי או מחליש צי? 4. דבר נוסף קרוב לדלת הכניסה ( כמטר עשרים מהכניסה ) יש לי קורה בתיקרה שהיא לרוחב הסלון ומתחת לקורה יש לי עמוד תומך (העמוד לא מול דלת הכניסה הוא 80 ס"מ ימינה מדלת הכניסה) יכול להיות שזה גם משפיע על האנרגיה בסלון ואם כן אשמח לשמוע מה את ממליצה לי לעשות תודה רבה

קריסטלים ואנרגיה

1. את הקריסטלים מומלץ להניח באיזורים הציבוריים, זא' בסלון כדי להינות מן האנרגיה שמפיצים, הטורמלין השחורה מאוד חשובה היא סופגת וסופחת אנרגיות שליליות ועודפות בבית. 2. מבחינת המפות - יש לכך תוספת אסתטית אך יש גם לבחון את החלל עצמו, אם הוא יאנגי מידי אזי המפות יוסיפו יין וירככו את הסביבה, אין "חוקים" יבשים שמנחים, אלא שיקול ובחינת כל האלמנטים שמסביב. 3. לגבי השולחן - זו שאלה כללית מידי ו לא ניתן להתייחס משום שבכל איזור ישנו צ'י בעל איכות שונה, ישנו צ'י שאיכות יאנגית תעורר אותו וישנו צ'י שאיכות יאנגית תחליש אותו, וכך גם להיפך. 4. קורה בתקרה באופן כללי אינה מומלצת, אך לעיתים מדובר בבניית חובה לתמיכה בגגות וכד', כל מקרה לגופו. נושאים אלו נבחנים בהתאם למרחב שעליו מדברים - זאת משום שלכל בית ישנה מפה אנרגטית ואיפיונים שונים! עשי את ההמלצות שכתבתי לך עליהן, במידה ודברים אינם זזים יש לבדוק באופן מעמיק יותר את הנעשה, בברכה, אושרה הד סיני

למעלה