סליחה, עד כאן
... ומכאן,
תודה.

האם העיר מרוחקת ממקום

המגורים הקיים? לאבא מותר להתנגד למעבר שכזה עד כמה שאני יודעת. שיהיה לך בהצלחה

תקשיבי

בענין מעבר לעיר אחרת, נכון שלא אמורה להיות בעיה מבחינת החוק, אבל זה לא מדויק. דברי איתי לגבי המעבר ולפני שאת מדברת איתו על זה. ואני אין לי מושג מי את (למרות שכתבת שראיתי את בן זוגך פעם) ואני יכולה רק לנחש מי את
אני נאלצתי להסתיר מהאקס' שלי (אז עוד היה בעלי) שאני עוברת עיר עם הילדה, בגלל שעדיין יש בעיה עם זה מבחינת החוק.

לאן עברת??? את זה לא ידעתי

אם את מנחשת תגידי ..... מבטיחה להגיד את האמת אם את צודקת או שלא..... הוא לא יודע בכלל על הגרושים ועל זה שפניתי לעורך דין אני מאוד מקווה שלא תהיה בעיה כרגע הכל בסודי סודות הכל ייתברר בבית משפט כשהוא יקבל את הצו אני לא אעמוד בשכירות בעיר מגוריי כרגע וגם אני צריכה להיות יותר קרובה להורים שלי כדי לקבל יותר עזרה עם הילדה וזה אמצע הדרך בינו לבינם בערך

טוב, זהו איבדתי אותך ../images/Emo67.gif

מסתבר שטעיתי בניחוש
עברתי ל.............. מרכז העולם
לפעמים צריכים לעשות את הדברים בשקט, במיוחד אם יודעים שצפויים קשיים מ"הצד" השני. בטוחה שאת עושה את הדבר הנכון
בכל מקרה....... לא להשבר!!! לא ליפול!!!! לזכור שבסוף כל יום מתחיל יום חדש וטוב יותר!!!!!

מה איבדת אותי יא מופרעת ../images/Emo6.gif

ואני חשבתי שבשבילך
זה מרכז העולם עכשיו ספרי מהר איפה את גרה כיום אחרת אני מתקשרת אלייך לעבודה ומבקשת את מוציייייייי כהרגלי מימים ימימה
קשה לי מאוד בכל רגע נתון גם בעבודה המצב ממש לא טוב ולא מרוצים ממני בכלל והיום היתה לי שיחה מאוד קשה עם הבוס

../images/Emo13.gif ממש לא

ב
היתה בשבילי ברירת מחדל
מהרגע שיכולתי להחליט אחרת, כבר לא הייתי שם
את יכולה להתקשר אלי לעבודה שם, אבל השאלה אם מישהו יענה לך חחח, המקום נסגר
, ואני כבר בפאזה אחרת אותה עבודה, אבל בעיר אחרת, ואוכלוסיה אחרת
בענין העבודה שלך, אל תקחי את זה קשה, במקרה הגרוע תתחילי לחפש מקום עבודה אחרת (ויודעת שזה לא פשוט) או שתתחילי לעשות דברים שהבוס כן יתחיל להיות מרוצה ממך. אל תתייאשי

לאן עברת אם אפשר לדעת אולי עכשיו את קרובה

אליי יותר או שעוד יותר התרחקת??? לגבי העבודה, עם כל המצב אני מחפשת אבל זה קשה להשקיע בעבודה ולרוץ עם הילדה לטיפולים בהתפתחות הילד 3 פעמים בשובע וגם להתגרש ואין לי עזרה מאף אחד לצערי

למעלה