סליחה על "הראש הקשה" אבל ממש לא

סליחה על "הראש הקשה" אבל ממש לא

מבינה לפי איזה סדר רצות ההודעות כאן...הודעות חדשות (כרונולוגית לפי השעה בה הוכנסו , לזה אני מתכוונת במילה "חדשות") עוברות לתחתית הדף , הכל מתערבב ובכלל , אין מספרי עמודים למטה. יכול להיות שזה בגלל שאנחנו עוד בעמוד הראשון? אודה להסברים. פרס כספי למסביר בצורה הברורה ביותר ל"לואו טק" שכמוני ... ענת המבובלת.

נועם@בת

New member
אין מספרי עמודים כי אנחנו עוד

בעמוד הראשון. בהנחה שקראת את מה שכתבתי כאן, את יכולה להראות, שכל הודעה שמקבל תגובה עם תוכן קופצת למעלה. זה עושה סלט שלם. ומצד שאני אם קראת הכל, אז אין לך מה לחפש יותר למטה, כי כל ההודעות החדשות נמצאות למעלה. זה נורא מבלבל ביומיים הראשונים- אבל מתרגל. תאמיני לי, אני עם ההיפופיזה הלקויה שלי הצלחתי להתרגל.
נועם

ואני חשבתי שאתם מנדים אותי מהפורום

מ10:00 אני גולשת ולא מבינה למה אף אחד לא נמצא. בפורום השכן מצאתי הודעה של סיגל היי טק שעברתם. אבל לי לא היה שום קישור, ואנחנו לא מופיעים ברשימת הפורומים. תודה לשירה החדשה שסידרה לי קישור. וטוב למצוא אתכם בחזרה. מקוה להתרגל לפורום החדש. דרך אגב מאחר ושרה לא נמצאת כאן יותר, אני מאמצת את שמי האמיתי. אוהבת, ומאושרת שמצאתי אתכם. שרה.

מרב.

New member
מציעה לשים לינק גם ביוא"ל הישן

לבית החדש שלנו פה. מרב (שמציצה כדי לנשום אויר)

דל

New member
נועם, עוד הצקה קטנה ../images/Emo12.gif

אז נרשמתי מחדש ושיניתי את השם אבל ברשימת האנשים למטה מופיה רק שמי הישן את יכולה לשנות את זה? או שאני????

דל

New member
חנה תודה, ואם כבר חזרתי ../images/Emo39.gif

מה שלומך? ומה שלום הליאור?

שנינו בסדר

הוא מתבטל לו להנאתו וקצת עושה מילואים. אני עושה את עצמי עובדת אבל לא מצליחה להתנתק מהפורום החדש. מקווה שאצלכם הכל בסדר. יהיה כיף לראות אותך שוב לעיתים קרובות יותר. חנה

דל

New member
לי כבר כייף עם הפורום החדש ../images/Emo15.gif

תמסרי ד"ש וגם אצלנו הכל בסדר חוץ ממה שלא.....
אנחנו כרגע בהפסקה, לכן אין כל חדש אבל בקרוב (אני מקוה) נתחיל מחדש ואני כבר מאוד מחכה

תודה כפרה , לכי כבר לישון. אלף דולר

טבין ותקילין יצאו אלייך ברגע זה עם שליח (פרס כספי...זוכרת?).

פנינה ו

New member
ענת, גם אני באותה בעיה,

אני מנסה להבין מי נגד מי אבל עדיין לא ברור מוסיפה כסף לפרס לכל הנותן תשובה הגיונית
ולמי שלא מכיר אותי או לא מזהה אותי בשם החדש ביואל הייתי פני ובוואלה penny היום חזרתי לשמי האמיתי

למעלה