סליחה, על מה?????

טולטול05

New member
סליחה, על מה?????

מי שמכיר אותי יודע שאני לא מסוגלת לפגוע, הנפש שלי רכה מידי ורגישה. למרות שפגעו, זעמו, הטיחו האשמות, ירקו, אמרו דברים נוראיים וכואבים, בחרתי להתנצל, על מה? אין לי מושג למה השפלתי את עצמי. אה, כן, כי רציתי שלום בית, רציתי להכניס אהבה באנשים שונאי חינם, אנשים שרע להם שטוב לך, שמקנאים שאתה שונה מהם בשמחת החיים שלך, שאתה לא רכלן כמותם, שאתה לא מתעסק בחרא שהם מתעסקים, שבחרו לאהוב אותך יותר מהם כי אתה מקרין המון אהבה והם מקרינים ומשדרים קור, שנאה. אנשים שיש להם הכל ובכל זאת כואב להם שהנה אתה מסתדר בחיים אחרי שנים של קושי ואומללות. האנשים האלה הם המשפחה שלך, אבל לא אתה בחרת אותם כי הם הפכו להיות במשפחה ברגע שהתחתנת עם אח שלהם, האח האהוב, האח הצדיק, הנשמה הטובה ששמו הולך לפניו, אהוד ואהוב אצל כולם, בלי יוצא מן הכלל, גם אני בצד שלי אהודה ואהובה, מין מצא את מינו והנישואים מאושרים מאוד, אבל אנשים חייבים לגרום לך לחשוב ואפילו להאמין שאתה לא שווה כלום, שאתה אפס אחד גדול, ולמה?כי מקנאים בטוב שניתן לך, באופי החיובי והחם שלך, אבל לי קשה להבין את זה, באמת קנאה גורמת לכזאת שנאה מרושעת ואכזרית? כנסו לבלוג שלי, אשמח אם תביעו דיעה.

מכיר את זה (וזו לא קנאה)

זה לא שאנשים מקנאים בך. זה שהם מפחדים מהשינוי שאת עוברת, ומתנגדים לו. אני מקבל את זה כל הזמן. ודווקא מהמשפחה שלי. הם פשוט לא מסוגלים להתמודד עם השינויים שאני עובר. וכבר מזמן הבנתי שזה לא מקנאה. זה פחד. פחד מהפרת הסטטוס-קוו. בתחילת הדרך שלי זה היה ממש זוועה, הדברים שהם היו עושים כדי לתקוע לי מקלות בגלגלים. אבל היום אני מבין שהם לא אשמים. הם מפחדים, ואני מבין אותם. סך הכל, גם אני פחדתי בהתחלה. אבל לי, בניגוד להם, היה אינטרס אמיתי להוציא את עצמי מהג'יפה (כי הם הרי רק צופים מהצד), והאינטרס הזה נתן לי את הכוח להתגבר על הפחד. אז מה עושים עם זה? עם השנים למדתי, שזו בעצם איננה הבעיה שלי. זה פשוט לא התפקיד שלי, להתמודד עם הפחדים שלהם במקומם. ואני גם יודע לעמוד על שלי בדרך שמכבדת גם אותי וגם את האדם שני. אם מישהו גורם לי להרגיש מושפל - בן משפחה או לא - אני פשוט אומר לו את זה. ואם זה קורה באופן עקבי, וכל ניסיון לברר את העניין מעלה חרס, אז אני פשוט מתרחק מהבן-אדם הזה. זה שאני אוהב אותו, זו עדיין לו סיבה להתנדב לחטוף ממנו עלבונות והשפלות. וכשאני מתרחק מסיטואציות כאלה, אני עושה גם לי וגם לו טובה.

למעלה