סמארטפון זול - יש חיה כזאת?

נוRית

New member
סמארטפון זול - יש חיה כזאת?

לקסם נשבר הטלפון (כמה לא מפתיע) ואין ברירה אלא לקנות משהו חדש.
אני רוצה בהזדמנות זאת לקנות כבר משהו גם לצ'ומפי.

האם יש אפשרות, לידיעתכן, לקנות משהו זול בארץ? חיקוי או יד 2 (אבל לא מאתר יד 2 אלא במקום מסודר כלשהו)?

ניסיתי להסתכל בכל מיני אתרים (בעיקר סיניים), אבל אני מודה שדי מפחיד אותי, בעיקר שאני באמת לא מבינה מה מוכרים לי.
וגם - אין לי כרטיס אשראי בינלאומי ולא פייפאל וכ"ו...

אודה לכל אינפורמציה/המלצה וכ"ו..

מאמא תפרנית שרוצה לשמח את בנותיה.....

אורora

New member
מה זה זול?

שאת קונה סיני לא מוכר תבדקי את הקרינה...שלא תטגני את המוח של הילדה תמורת חסכון של 200 שח...

אורora

New member
מיני גלאקסי של סמסונג

מקווה שעדיין נימכר.
טלפון חכם לא משהו, אבל טלפון חכם ועם קרינה נמוכה.
כבר לפני שנה+ עלה באיזור ה 600

שימי לב טוב - גם אני ניסיתי להסתפק בזול

לא סיני
וקניתי לילדה בתחילת השנה LG3 שעלה 500 שקל.
מהר מאוד התברר שהוא פשוט לא מספיק - המסך קטן מדי, הזכרון קטן כ''כ שהווטסאפ בכלל לא עלה לה...הוא היה 'חכם' אבל תכל'ס לא ממש שימש אותה...
לפני חודשיים שידרגתי אותה לגלקסי 2+ (דגם מחו''ל, בארץ יש 2 רגיל - תבדקי מה המפרט שלו) וסופסוף הילדה הצטרפה לחיי החברה הכיתתיים שמתנהלים בווטסאפ והיא מבסוטה..

שימי לב כמובן לקרינה וכאלה, אבל גם לגודל הזכרון הפנימי (מינימום 8G) והמסך - כי מסך קטן/באיכות ירודה גומר את העיניים... ואם הבטריה פחות מ2000 אמפר תקני אוטומטית אחת נוספת כי לא מחזיק אפילו יום.

נוRית

New member
תודה על האזהרה. מצאתי את זה:

http://www.p1000.co.il/sales/saledetails.aspx?auid=7755787

אמנם זכרון קטן, לפי דברייך, אבל אם זה מה שיהווה בעיה - אפשר להוסיף כרטיס זכרון (או שהיא תוותר על חלק מהמשחקים).

באמת שבגיל שלה, ועם חוסר הזהירות האופייני לגילה, אני לא מתכוונת להוציא 1500 ואח"כ לאכול את עצמי....

אורora

New member
יש את הגלקסי מיני 3 ( או שם דומה )

שהוא טלפון מעולה ועולה 800 שח.

הרחבה בכרטיסזה רק לתמונות, שירים ודאטה.

אפליקציות יושבות על זכרון פנימי בלבד ו 4G לא מספיק לכלום... בטח שלא לווטסאפ וכאלה. (זה מה שהיה לה בlg)
לא הייתי קונה פחות מ- 8G

נוRית

New member
זהו, שאני מעדיפה לא סיני

או לפחות לא יבוא עצמי מסין
אלא משהו שאני יכולה לראות בעיניים, ולא להסתבך עם מכס/זמני המתנה לא ידועים וכ"ו...

חברות הסלולר לא מוכרות טלפונים ישנים?

למעלה