סערה גדולה וכעס רב

סערה גדולה וכעס רב

בוקר טוב ביום נפלא כזה. ומה הכעס שפתאום התפרץ בי? לא אלאה אתכם בחיי ואולי רק מי שפה ושם ראה הודעות שלי לאורך השנים, קצת התוודע..אלי. אני עובד בגינון. עושה דברים יפים. עובד חזק. עובד מהלב ואוהב בעיקר להפוך מקום פרוע למסודר. אוהב הכי לעשות פינת חן גם אם היא נמצאת באף חזיר. אנשים לרב אומרים על מה שעשיתי שזה מקסים, ונותנים בזה מבט נוסף. לא כולם מפרגנים במחיר ויש רבים שמנצלים את כך שאני לא יודע לבקש מחיר. אני בקושי גומר את החודש.הכנסה בסדר ואולי ההוצאות גדולות. אתמול סגרתי עם בחורה שגרה לא רחוק ממני על עבודה תמורת 100שקל. היום היא יצאה וראתה את התוצאה ורצתה שאשאר בכדי לעזור לנקות וזה לא סוכם. בקיצור, כעס רב יצא ממני כלפיה והיא אמרה שאני מדבר לא יפה.. ידעתי כבר אתמול שמשהו יתפרץ כלפיה. הצעתי מחיר עבור עבודה והיא אמרה שזה יקר וחתכה אותי ב- 40%. גם 100 שקל זה בסדר. אמרה לי בסוף- כל הכבוד! יצאתי כועס וואח"כ בטלפון דיברתי עם חברת ביטוח בכעס רב שאני מושך כבר כמעט שנה.. בקיצור. רציתי לומר שלמרות התבגרותי ונסיוני אני מושך איתי כעס רב בפנים. הרבה רגשי נחיתות אולי והרגשה שלא ראוי לאהבה הנכונה . וזה פחת מאוד בשנתים האחרונות כי החיים בסופו של דבר טובים אליי . למרות העבודה הקשה. אני יכול כיום לעזוב הכל ולנסוע להודו ל- 5 שנים ולא לדאוג כלכלית..וזה לא בזכות ה- 100 שקל שהרווחתי. האם יש לכם דיעה בענין? מה דעתכם על שבוע במצפה אלומות, על טהרת האוכל והמדיטציות? האם זה ירגיע את נפשי? יעזור קצת להיפטר מהשכבות הרעות והכבדות האלו או שמא זה בגרעין שלי? תודה לכל מי שהגיע עד לכאן בקריאה. יום טוב!!

מוסיף שמה שסוכם

היה גיזום ועבודה ולא נקיון ואז היא שאלה כמה אני לוקח לשעה כי נראה לה, שאני מנצל אותה ומסיים את העבודה מהר מדי. להתראות

שיריס

New member
מכיר את זה שאנחנו סוחבים איתנו שק ענק על הגב?

היי אוהב טבע
קראתי את שכתבת ואני מבינה שאתה יוצר בגינות... אתה יוצר יצירות מקסימות ואחרים מודעים לכך, גם אתה מודע - אך כנראה שלא מספיק אם היית מודע לכך בצורה מספקת- זה גם היה יעיל היות וההכנסה שלך הייתה גדלה... בסך הכל (הבסך הכל הזה נורא פשוט - אבל מצריך שינוי חשיבה) כדאי להאמין במה שאתה עושה כדאי לאהוב (ואת זה אני מבינה שאתה כבר עושה..) את מה שאתה עושה והכי חשוב - כדאי ורצוי לאהוב את עצמך !!! אתה אומר שאתה מושך עמך כעס רב בפנים....ורגשי נחיתות - אלו נובעים מחוסר אהבה עצמית, הערכה עצמית וביטחון עצמי. חשוב והאמין כי אתה ראוי לכל הטוב שבעולם ולכל השפע שבעולם כי זה מה שמגיע לך... שיהיה המשך יום קסום שירי סמואלוב מאמנת ליצירת קסם בחיים http://www.bizdex.co.il/DirectPages/BD740.ASPX

האם אהבה עצמית

היא דבר שניתן לתיקון? אם דבר זה נמנע ממני בילדותי וחשתי זלזלול או אפילו התאכזרות כלפיי..לא קל להרגיש ראוי. אני עובד הרבה על עצמי אבל מודע להרס העצמי, ליצר הרע ולביקורתיות שלי כלפי עצמי.

שיריס

New member
כל דבר ניתן לתיקון...../images/Emo24.gif

רק שאני מאמינה שאין כל צורך לתקן.... כדאי שפשוט תאמין שאתה כרגע,היום - בזמן זה - שלם, מדהים ומושלם, דבר לא קל לאדם שהעבר מסתכל עליו כל יום בעיניים עצובות - אך בהחלט אפשרי. תחשוב איך אתה מרגיש כשאתה קם בבוקר ואתה אוהב את מה שאתה רואה - אתה מסתכל במראה ומעריך ומכבד את מה שאתה רואה. איך אתה מרגיש כשאתה מסתכל על עצמך ורואה אדם ראוי - ראוי לכסף בגין עבודתך, ראוי ליחס ממשפחתך/חברייך והכי חשוב - ראוי לאהבה !!! כל דבר שנמנע מאיתנו בילדותנו - לרוב אנחנו סוחבים אותו כל חיינו אך - האם כך אתה רוצה לחיות את חייך - לחיות את חייך מתוך העבר ? או שאולי אותה רוצה לחיות את חייך מתוך ההווה והציפייה אל העתיד ? כאן תמיד בשבילך , שירי מאמנת ליצירת קסם בחיים 0506794003

galgal21

New member
תראה תמיד יכולים להיות ויכוחים עם לקוחות.

אולי היא הבינה שהעבודה כוללת גם נקוי השטח? מה שמפליא אותי הוא שאם אתה יכול לעזוב הכל ונסוע 5 שנים להודו ולא לדאוג כלכלית, למה אתה לוקח עבודות בפרוטות? איזו עבודה זו (לפי הבנתי זה אמור להיות כחצי שעת עבודה בלבד כדי לקבל 100 ש"ח).

עבודה בפרוטות.

שאלה טובה. אני רגיל ללכת לעבוד ולא משנה השכר..ולצערי כמעט תמיד מסתובב סביב כסף קטן למרות ערך העבודה. אין קשר תמיד בין השכר החודשי לאפשרות הכספית. השכר החודשי צריך להספיק להוצאות החודשיות+.. לנסוע להודו ולעזוב הכל..אולי גם הייתי יכול ל- 10 שנים.. וכנראה שיש קשר בין השכר לבין הערכה עצמית. שבת שלום

אני דווקא חושבת שספורט

ישחרר אותך מהכעס ולאוו דווקא מדיטציה. ספורט כל שהוא שאתה מחובר אליו ימלא אותך באנרגיה טובה וישחרר עומסים. עזר כנגדו

זה נכון..

אני שוחה. בתקופות שאני משחק, קצת נלחם, מתמודד יש לי פחות כעסים. כדורעף.רוקבי. מירוץ מכוניות. אבל אין לי עם מי.

שחיה

שחיה ספורט נפלא גם לגוף וגם לנפש המגע עם המים מאד מרגיע .(גם אני אוהבת מאד לשחות) לא חייבים להיות תחרותיים תמיד, לפעמים רצוי לאפשר לגוף ולנפש להנות מספורט ורגיעה.תחרות זה נפלא אבל צריך ללמוד גם להנות מספורט ללא גורם תחרותי עזר כנגדו

נגעת בלבי...

הי לך אוהב טבע... רציתי לומר לך תודה על החשיפות ושאני מרגיש אותך במקומות האלה... רציתי לשתף אותך שמתוך דרך החיים שאני עושה היום (ביחד עם משפחתי והקהילה שלנו) אני לומד אודות גבולות וחופש... החופש להרגיש כעס ולבטא אותו בצורה של "ביחד" ולא ממקום של מלחמה (שלפי התאור שתארת נשמע שהיה משם...) והגבול שאני לומד לשים לעצמי בצורה ובאופן של ביטוי הכעס... והדרך שאני עושה היא דרך לחיים (ולא סדנת אינסטנט)..עם קבוצה של הרבה אנשים בוגרים בליבם שהחליטו לחיות ביחד ולהתפתח ביחד... זו למידה של העמקה וגילוי של עצמי, ביחד עם חברי למעגל... אני רוצה לשתף שבחצי שנה האחרונה עשיתי שינוי מהותי בחיים... ביחסים ובתקשורת עם אשתי והבן שלי... ביחסים שלי אל מול המשפחה שלי .. אני היום יותר משתף ויותר מביא את עצמי לידי ביטוי בצורה שמשרתת העמקה של יחסים ועל כך אני שמח שפגשתי ושהצטרפתי לדרך... תוכל לקרוא עוד ולהרגיש אם זה מדבר אליך באתר... http://heart-wise.org ולהתייעץ איתי באופן אישי (0528545410) טל - תלמיד "בדרך הלב".

למעלה