סער העלוב מתחיל ללקק לביבי ולזחול לכיוונו

איציק5111

Well-known member
סער שהבטיח לא לשבת עם ביבי מתחיל ללקק לביבי כנראה לחזור לזרועותיו.

לפני כמה ימים אמר יו"ר מטה הבחירות של סער שיש מצב שיקימו ממשלת רוטציה ביבי וסער.

יו"ר המטה הוא כרמל שאמה ראש עיריית רמת גן הכושל שסער הציע לו להיות בצמרת מפלגתו אבל כרמל סירב כי עסוק בהלבנת נכסיו ברמת גן ועד שלא יסיים להלבין אותם מעדיף להישאר בר"ג.

אבל היום שיא השיאים כרמל הציע לשנות שם שכונה בר"ג לשכונת נווה נתניהו, על שם יוני זל

מה צריך עוד להבין? יש כאן רמז לביבי,הם עדיין ביביסטים שלך ואחרי הבחירות ישובו לעבוד בשבילך.

כל מי שחשב להצביע סער הוא פשוט עלוב וטיפש

Harrington

Well-known member
מנהל
אבל היום שיא השיאים כרמל הציע לשנות שם שכונה בר"ג לשכונת נווה נתניהו, על שם יוני זל
וכי לא מגיע לגיבור ישראל שכונה על שמו? מה הקשר לביבי או לסער?
עם זה אני דווקא יכול להסכים :). אמנם התיאורים קצת מוגזמים, אבל גם אני נגד אנשים שבועטים באחרים בשעה שהם פצועים.

איציק5111

Well-known member

עם זה אני דווקא יכול להסכים :). אמנם התיאורים קצת מוגזמים, אבל גם אני נגד אנשים שבועטים באחרים בשעה שהם פצועים.
מגיע אבל העיתוי והפירסום הוא היום.

נראה לך הגיוני שמפלגה מסויימת תציע לשנות שם שכונה לשם של יו"ר המפלגה היריבה?

Harrington

Well-known member
מנהל
מגיע אבל העיתוי והפירסום הוא היום.
אוקיי. ו...?
נראה לך הגיוני שמפלגה מסויימת תציע לשנות שם שכונה לשם של יו"ר המפלגה היריבה?
נראה לי שראש עירייה הציע זאת. לא מצאתי שום עדות לקשר כלשהו למפלגה כלשהי.
כך או אחרת, מאחר ומדובר ביוני נתניהו ז"ל ולא בבנימין נתניהו, נראה לי ש100% מהפוליטיקאים המתמודדים לכנסת ב100% מהרשימות המתמודדות לכנסת, יכולות בגאווה להסכים להצעה המדוברת. מי שיימנע מכך בגלל שם המשפחה הזהה לזה של מועמד יריב, רק יוכיח בכך את אי-התאמתו לשבת בבית הנבחרים הישראלי (אולי כשיגיע לגיל בגרות ניתן יהיה לשקול שוב).

איציק5111

Well-known member
אוקיי. ו...?

נראה לי שראש עירייה הציע זאת. לא מצאתי שום עדות לקשר כלשהו למפלגה כלשהי.
כך או אחרת, מאחר ומדובר ביוני נתניהו ז"ל ולא בבנימין נתניהו, נראה לי ש100% מהפוליטיקאים המתמודדים לכנסת ב100% מהרשימות המתמודדות לכנסת, יכולות בגאווה להסכים להצעה המדוברת. מי שיימנע מכך בגלל שם המשפחה הזהה לזה של מועמד יריב, רק יוכיח בכך את אי-התאמתו לשבת בבית הנבחרים הישראלי (אולי כשיגיע לגיל בגרות ניתן יהיה לשקול שוב).
זה איתות לביבי בעצם סער אומר לו אנחנו איתך רק תיקח אותנו רק תן יחס ותן תפקיד

Harrington

Well-known member
מנהל
זה איתות לביבי, עיריית רמת גן ותושביה מכבדים ומעריכים את הקורבן שהקריב אחיך ובוחרים להנציח זאת בפומבי.
מי שמחפש פה משהו מעבר לזה, אין לי אלא להיאנח ולרחם.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה דווקא איתות לאנשים כמוני שמתלבטים בין סער לבנט, איילת שקד אמרה שסער אמר שלא יישב בממשלה בראשות ביבי וגם לא יישב בממשלה בראשות לפיד ולכן פתק לסער זה פתק לבחירות חמישיות, אז אם באמת כרמל שאמה עושה זאת כחבר תקווה חדשה ולא סתם כראש עיר זה לאותת שסער הוא לא ליברמן ולכן הוא לא יגרור את המדינה לבחירות חמישיות כדי לקיים הבטחה בעל פה בפני הבוחרים והבטחה בכתב בפני אופירה וברקוביץ'.

איציק5111

Well-known member
זה דווקא איתות לאנשים כמוני שמתלבטים בין סער לבנט, איילת שקד אמרה שסער אמר שלא יישב בממשלה בראשות ביבי וגם לא יישב בממשלה בראשות לפיד ולכן פתק לסער זה פתק לבחירות חמישיות, אז אם באמת כרמל שאמה עושה זאת כחבר תקווה חדשה ולא סתם כראש עיר זה לאותת שסער הוא לא ליברמן ולכן הוא לא יגרור את המדינה לבחירות חמישיות כדי לקיים הבטחה בעל פה בפני הבוחרים והבטחה בכתב בפני אופירה וברקוביץ'.
אז הבטיחו הם שקרינים

איציק5111

Well-known member

כרמל פירסם בפייסבוק בשעה האחרונה שהוא מציע ודוחף לשנות שם שכונה לנווה נתניהו.

מי הכי קרוב לביבי בליכוד? מירי רגב? עכשיו תתאר לך שרגב מציעה לשנות שם של מקום בישראל לגדעון סער.

מה היית מבין?

Harrington

Well-known member
מנהל
כרמל פירסם בפייסבוק בשעה האחרונה שהוא מציע ודוחף לשנות שם שכונה לנווה נתניהו.

מי הכי קרוב לביבי בליכוד? מירי רגב? עכשיו תתאר לך שרגב מציעה לשנות שם של מקום בישראל לגדעון סער.

מה היית מבין?
רגב עומדת בראשות עירייה? רגב עומדת בראשות עירייה שמפתחת שכונות וצריכה לקרוא להם בשמות? בחייך. אם רגב במעמדה הנוכחי הייתה מציעה זאת בוודאי שהייתי מסכים איתך. אבל יש כמה דברים שמתרחשים בעולם באופן שוטף וללא קשר לביבי.

איציק5111

Well-known member
רגב עומדת בראשות עירייה? רגב עומדת בראשות עירייה שמפתחת שכונות וצריכה לקרוא להם בשמות? בחייך. אם רגב במעמדה הנוכחי הייתה מציעה זאת בוודאי שהייתי מסכים איתך. אבל יש כמה דברים שמתרחשים בעולם באופן שוטף וללא קשר לביבי.
אתה דביל או שעושה מעצמך דביל

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה דביל או שעושה מעצמך דביל
שאלת מליון הדולר...
ואולי אני פשוט לא חסיד גדול של תיאוריות קונספירציה מוגזמות וחסרות כל בסיס? אמנם אפשר כמובן לכנות את כל מי שלא מסכים איתך דביל. זה בהחלט בסדר. שיטה ידועה אצל 'מתדיינים' מסוימים, בעיקר כשאין להם משהו ענייני להשיב. לדידי דברים כאלה לעולם ילמדו יותר על הכותב מאשר על מושא כתיבתו :). אבל עדיין אשאיר לך להתמודד עם השאלה כבדת המשקל שהעלית. אם וכאשר תרצה גם להגיב עניינית מתישהו (ואולי נכון יותר לומר, תגיע לרמה שאתה מסוגל לכך), תרגיש חופשי לעדכן.

איציק5111

Well-known member
שאלת מליון הדולר...
ואולי אני פשוט לא חסיד גדול של תיאוריות קונספירציה מוגזמות וחסרות כל בסיס? אמנם אפשר כמובן לכנות את כל מי שלא מסכים איתך דביל. זה בהחלט בסדר. שיטה ידועה אצל 'מתדיינים' מסוימים, בעיקר כשאין להם משהו ענייני להשיב. לדידי דברים כאלה לעולם ילמדו יותר על הכותב מאשר על מושא כתיבתו :). אבל עדיין אשאיר לך להתמודד עם השאלה כבדת המשקל שהעלית. אם וכאשר תרצה גם להגיב עניינית מתישהו (ואולי נכון יותר לומר, תגיע לרמה שאתה מסוגל לכך), תרגיש חופשי לעדכן.
בפוליטיקה הימנית אין חברים ואין מחוות ואין פירגון . יש רק כסף שחיתות ואינטרס.

Harrington

Well-known member
מנהל
בפוליטיקה הימנית אין חברים ואין מחוות ואין פירגון . יש רק כסף שחיתות ואינטרס.
ועל מאדים יש כרגע רכב שמטייל ורחפן מעליו. יש קשר כלשהו בין הדברים או בין דבריך לדברי, או שסתם עברנו לזרוק משפטי מנטרה לאוויר?

4564545465

New member
סער שהבטיח לא לשבת עם ביבי מתחיל ללקק לביבי כנראה לחזור לזרועותיו.

לפני כמה ימים אמר יו"ר מטה הבחירות של סער שיש מצב שיקימו ממשלת רוטציה ביבי וסער.

יו"ר המטה הוא כרמל שאמה ראש עיריית רמת גן הכושל שסער הציע לו להיות בצמרת מפלגתו אבל כרמל סירב כי עסוק בהלבנת נכסיו ברמת גן ועד שלא יסיים להלבין אותם מעדיף להישאר בר"ג.

מה צריך עוד להבין? יש כאן רמז לביבי,הם עדיין ביביסטים שלך ואחרי הבחירות ישובו לעבוד בשבילך.

https://forms.gle/Uhg94fPYpWVs95U86 סקר בחירות אתם יכולים ליפרסם?

למעלה