~~~סער ונשואהשחוקה46 בסרט~~~

***סער בחדר לידה***

[אם כבר ממחזרים...חחחחח] היא: דלמאטי...אני חושבת שירדו לי המים... סער [רואה את הדרבי ומפצח גרעינים בסלון]: מה אמרת? את רוצה הלילה פעמיים? חחחח היא: ירדו לי המים!! המים!!!! סער: אז תעבירי סמרטוט...לא צריך עוזרת השבוע...חחחח..יש משכנתא...גווווללללל... היא: אם אתה לא מכבה את הטלויזיה עכשיו ומתניע הילד הזה יהיה יתום! סער [מנקה את שאריות הקליפות מהג'ינס]: את יודעת למה למרוקאים יש ז' שטוח? חחחחחחח יאללה תתגלגלי...אני אחרייך... מגיעים לחדר מיון סער: אחות! אחוווות!...לא את עם השפם והמבטא...חחח...השניה...שדומה למרי-לו אבל לובשת לבן...חחחח..אחות....אשתי כורעת ללדת! מה את הולכת אליה...מסתובב לי הראש...גם אני לא מרגיש טוב...חחחחח...טוב טוב טפלי בה קודם... ההיא עם השפם תטפל בי...חחחחחח... נכנסים לחדר הלידה סער: אחות...תגידי...מה זה הטלויזיה הזאת? שימי ערוץ 2 נראה את הסוף של הדרבי...חחחח.. אחות: זה מוניטור, מקסימום תראה תוך כמה זמן יש לך בן. היא [בצירים]: שחרררררר מה עשית לייייי??? סער [עם קמטי מחשבה חחחח]: שחר?! אמרת שחר??!!! תמיד ידעתי שהשמאלנים האלה הם סכין בגב האומה ...חחחח...במסיבה הבאה אני מושיב אותו על הפטיפון ועושה ממנו מיקס....חחחחח אחות: אדוני, אני מבקשת ממך להחזיק לה את היד... סער: עוד הפעם להחזיק לה את היד? לא מספיק החזקתי לה 9 חודשים את היד, את התיק בקניון, הבאתי לה עוף בתנור באמצע הלילה...תגידי אחות, עד מחר אנחנו מסיימים? יש מסיבה לגרי המקורי...חחחחח אחות: אדוני, יש לך מסיבה גם הלילה, תפסיק לשחק עם השלט של הכיסא, אשתך צריכה להיות עם הראש למעלה ולא עם הרגליים למעלה! סער: חחחחחח...איזה כסא...איזה תנוחות אפשר לעשות איתו....אחות, את יכולה רגע לתת לי למדוד את החלוק שלך? יש לי מסיבת תחפושות על הראש...חחחח... אחות: לא אדוני, זה מה שאני לובשת! סער: נו, זה כל הרעיון...חחחח... אחות: אדוני, אשתך יולדת! תראה איזה בן חמוד יוצא לך...יו, תשמע מה הוא אומר! מה זה? אני שומעת טוב? כבר יצא וכבר מדבר? תקשיב! הוא אומר..."חחחח" ...ואיזה שיער בלונדיני יפה יש לו, ועיניים כחולות... סער מתעלף חחחחחחח

קסומה

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתם צריכים לכתוב מערכון ביחד..................

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מה יהיה היום??????????? תנו לעבודדדדדדדדדדדדדדדד חחחחחחחחחחחח

יהההההההההההההה

אני רק דואג שלא ישארו בדיחות למחר. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח על מי יצא בלונדיני עם עיניים כחולות? חחחחחחחחחחחחחחחחחח

ד ו ר י ן

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ענקקקקקקקקקקקק

sahr12

New member
קח גרי..**נשואים-נשואות בחדר כושר**

שידור חוזר עם עידכונים...חחחחחחחחח אז במסגרת היום כייף השבועי שלנו...נסענו ליום כושר פורומי.. עלינו כולנו לטרזיט המשטרתית שחתולון הביא...נדחסנו כולנו..אחד על השני (גם כך זה רכב משטרה מי יעצור אותנו...חחח)חתולון הפעיל תקוז´אק המהבהב. WEE´WOO´WEE´WOO נסענו.....חחחחחח הגענו בשלום..נעמדנו בכניסה.. נשית דרמנא..עם טייץ מחטב וחוטיני מתחת...מיכל עם מכנס ארוך וחזיית סטרפלס עם תומכות עמוד שדרה...חחחחחח קליאו עם טרנינג של אדידס.. דרדי עם קובליזון מחטב...(אם יבוא לה לישון..שתהיה מוכנה)חחחחח.. מייקי עם טייץ מיוחד לספיננג..שישמור לו על "החבילה"...חחחחח אניהו..כנ"ל...פנטום עם מכנס דיאדורה לגלישת גלים..ונעלי אולסטר.. חחחחחחחחח...ליהי עם סליפ...קטנטן..יפית..אחחחחח...עם נעלי כדורגל ומגיני עצם...חחחחח ןגופייה צמודה......(אייייייי אבינו שבשמיים).. ג´ולי עם הילדים..חחחחחחח קיסמי עם חליפה ספורט לבנה חצי שקופה... שמבליטה את גוון עורה השחום..מרי לו עם מכנס ספורט מעור צמוד... וחוטיני כמובן...המדריך פתח לנו...ומי זה המדריך ???????נכוןןןןןןןן האניגמטי המשורג...שנראה כמו פרסומת לרב בריח...חחחחחחח "שלום לכם-ן" אמר האניגמטי עם חיוך שובב...אני מבקש להתאמן עם מגבות..לא לעלות על מכשירים שאינכם יודעים לתפעל...לקרוא לי! כמו כן..למי שיש בעיות רפואיות נא לעדכן אותנו...בהצלחה..אינג´וי...! מיכל נתנה מרפק לנייטי..מה זה אינג´וי?????...הוא התכוון תהנו..ענתה נייטי....התפזרנו בחדר הכושר.. פ-ת-א-ו-ם......חחחחחח נשית צעקה...איפה המים המינראליים???????? התפלאנו..מה היא צריכה מים מניראליים...ועוד לא התחלנו להתאמן...חחחח הממממממממממ..אמרה נשית...ראיתי בפרסומת..שמרימים חבילות של מים מינראליים לא משקולות.....חחחחחחח ישר החלטנו...דרמנא!!!חחחחח לפתע נגשה תמי סולמית ושאלה את המדריך..אם יש אופני כושר עם גלגלי עזר... חחחחחחחח...היא לא מצליחה לעלות...המדריך האניגמטי התפנה לעזור לה לעלות..(כן,,,,,,ככה...עוד רגללל..כן...ככה......אייי..גמרתי!)חחחחח.. תמי התחילה לפדל בחיוך...חוטיני עם גרביון ..אחלה..חחח מוכנה לתת חיוך נעמדה מול הראי לאירובי מדרגה...הופ! הופה!!...המדריך ניגש להסביר לה.. אחז במותניה הצרות...(כן..רגל...יופי...ועכשיו רגל שנייה..כןןן ככה.. איייייייי, גמרתי!)...חחחחחח מייקי חטף קריזה..כייון תאופניים שלו על הכי הרבה מאמץ....חחחחחח פנטום בנתיים עשה מתיחות...עם טאקילה... חחחחחח..לפתע ראינו את מיכל..רצה על ההליכון...סער ואניהו הביטו בהנאה רצינו לראות את ה....קופצים...ונאדה! התקרבנו...עוד...עוד...עוד... כלוםםםםםםםםםםם!חחחחחחחח.....אתה יכול להגביר לי תמהירות ביקשה מיכל מהמדריך.....בוודאיי! ענה האניגמטי..(תלחצי על החץ למעלה..תעשי ENTER כןןןןןןן,ככה...עוד קצת התנגדות..כןןןןן..אייייי..גמרתי!)חחחחחחח בנתיים ראינו התקהלות מול הראי...רצנו לשם...נו בטח! יפית עושה אירובי מול הראי....מזיעה,מתנשפת...וכל הגברים עם בקבוקי מים לידה.. "תשתי משהו??"..."לנגב לך??"......חחחחחחח..שמנו לב פתאום שדרדי נעלמה.. חיפשנו אותה...היא נרדמה במקלחות.....שתישן!חחחחח היה לה יום קשה... מרי-לו..נעמדה מול הראי ושאלה את ציצי.."איך זה עליי??"חחחחחחח.. המדריך לקח את שחר הצידה..והתחיל לכוון אותו על הסטיפר אתה מדווש.. "ימין" "שמאל".."ימין" שמאל" הבנת???????כן! ענה שחר.....והתחיל "שמאל".."שמאל".."שמאל" "שמאל"....אין ימין בסטיפר!חחחחחחחחחחחח.... ג´ולי חיפשה מגלשות לילדים.......שולי התאמנה בכפיפות...המדריך ניגש אליה...והתעניין אם היא רוצה לפתח חלק עליון...חחחחח אם כן..אז תעשי ככה..כןןןןןןן...ככה.....וגם ככה......איייי.....אחחחחחחח...גמרתי! חחחחחחח.......פנטום סיים עם המתיחות...ורצה לעלות על המתח... קפץ! לא הגיע!חחחחחחח קפץ, לא הגיע! קפץ......ותפס תמתח...נשאר שם עד 1400 בצהריים......חחחחחח אין מי שיוריד אותו......כולנו עסוקים.....חחחחחחחחחח...פשוט אישה ניענעה לקצב המוזיקה המתכתית ברקע... פיקטיבית הצטרפה אליה...ובתנועות שלא קשורות לאירוע..פיזזה...זהו אירובי למתחילות...גרי עמד מול הראי,והתאמן בלעיסה של עלי גאת...שרירי הלסת התחתונה...חחחחחחחחחחח דרדי התעוררה מהחרוזים...חחחחחחח..מה קורה פה?????????? איפה אני?????????אני לא קיימת בשביל המדריך הזה?????????? אני אראה לו!! יש לי תאמת שלי!חחחחחחחחחחחחח......כולה נרדמתי! חחחחחחחחחחחח...ישר שפכנו עליה מים...היא נרגעה..... מייקי נכנס למקלחת...(של הנשים)חחחחחחח.....טעות..קורה......חחחחחח "אתה לא מתבייש"???????? נשמעו צעקות מהמקלחות....זה של נשים פה!!! ואז מייקי הצביע לעבר החבילה שלו וענה..."וזה???לא של נשים??!" חחחחחחחחחחח.....שנון העיראקי....:) קליאו ביקשה מהמדריך שיבדוק לה דופק.....המדריך האניגמטי הניח את האצבע בפרק ידה...ואת כף היד...על עכוזה...(כן ככה.....את מרגישה???אחחחח... אייייייי...יש לך דופק ......איייייי גמרתי!) היה לנו יום מה זה כייף........חחחחחחח

קסומה

New member
חחחחחחחחחחחחחחח

הרבה מאוד כושר עשינו מאז אותם ימים........חחחחח

../images/Emo124.gifה../images/Emo124.gifצ../images/Emo124.gifי../images/Emo124.gifל...

אני מבקש בכל לשון של בקשה מהמנהל, נא לתת צו הרחקה לסער, חודש ימים. דייייייייייייייייייייייי קרע אותי מצחוק הבחור, אין, אין עליו, הבטן כואבת מרוב הצחוקים. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הוא גדול, הוא גדול, הוא גדול.

sahr12

New member
קח,קח***יום בחייו של האניגמטי***

שידור חוזר* (* הצפייה מותרת מגיל 14)..חחחחחח טטטטטטטטררררר....מצפצף לו השעון המעורר...האניגמטי מוציא תראש מבעד לפוך החמים...U כבר בקר???נותן חבטה עדינה בשעון...וקם.. פוסע לאמבטיה..חושף שיניים עשויות היטב מול הראי...ממלא חופן מים בכפות ידיו המסוקסות...פללללללללללפפפפפפפפ! משפריץ על הפנים...אחחח איזה מים חמים...כמה כייף שאין לי משכנתא.....חחחחחחח מהרהר....עומד בפרופיל בודק את עכוזו...דמעה בודדה זולגת...(נזכר בכיסא אללא ירחמו)... משתחל לג´ינס..מכפתר חולצת פולו יוקרתית.. (אחחחח, איזה כייף שאין משכנתא)חחחחח...מתיז על זיפיו בני היום שפריצון קטן של בורבון שמריח ל24 שעות...(מי יודע את מי נפגוש היום...) מתקרב למיטת האניגמטית.. נישוק גברי בלחי....C..U מאמי...יוצא ..בחוץ גשם..אבל אין דאגות.. יש לו קוצים קצרים.....(חחחחחח מחייך ונזכר במאפרומה..של יכולה בלי מיטרייה)..נכנס לרכב...מתרווח..(אחחח איזה כייף שאין משכנתא)... מניע..כמה מכות קטנות של גז...רררררר.....ר......קררררר.....(אה זה לא האופנוע..חחח)...גולש מהחנייה...ברקע רואה את שכנתו החדשה...מייד מבליחה במוחו חשיבה אנליטית..(לא היום,אבל מחר,אוליי מחרתיים..בסוף אני "יעקוץ" אותה......)חחחחח. לוחץ על הרדיו דיסק היוקרתי...פותח חריץ חלון קטן...מצית סיגרייה..(החנקן הרי נמשך לחמצן..כשהרכב במהירות 30 קמ"ש כשהגיע ל70 קמ"ש אקח שאכטה קצרה יותר ולא אוציא עשן...מחשב האניגמטי את תצרוכת הניקוטין והעיטרן).....חחחחחחחחחחח...פ-ת-א-ו-ם שומע האניגמטי.. "גם אם הייתי בסוף העולם ואת היית פה.....הייתי מנסה להציל אותך..הייתי מנסה לבא....וגם אם לא היית מבקשת כלום..הייתי מציל אותך אפילו ממך" אניגמטי מתחלחל...עוצר בחריקת בלמים בצד הדרך..מפעיל 4 וינקרים... מחייג במקוצרת לפיקטיבית..."הלו?? היא:בשעה כזו?? הוא :סתמי!תקשיבי משהו, איך תסבירי את זה שאפשר להציל באנטגוניזם סוציואוקיובקיבי מתוך עצמך אפילו...זה לא יומרני???????????? היא: יקירי, אני אחזור אליך...אני חייבת להכין מטרנה לבעלי שיחיה.. אל תהיה מוטרד..אנחנו נפענח...חחחחחחחחחח אניגמטי נרגע...נוסע...נוסע....מסתכל בשעון הרולקס סטון....חחחחחחח המחוגים מסומנים ב$ (איזה כייף שאין משכנתא....חחחחח) מגיע לרכבת ארלוזורוב...מגניב מבט לבלונדה..שיושבת ברכב ליד...(רק שזו לא יפית מהפורום מהרהר...חחחחחחח) לפתע קולטות עיניו המנסוכרנות...שלט גדול ומאיר עיניים......"המלך הוא ערום".....מחייג לפנטי....בקר איש.. תשמע, נראה לי דרדי יצאה במסע פרסום נגדי.......חחחחחחחחחחחחח.... אני מגיע למשרד..אני אבדוק את הI-P הזה.....חחחחחחח אני כרגע עסוק.. עונה פנטי..אני מוריד שירים בקאזה אקומוטו לפשוט אישה.. חחחחחחח.....היא התקילה אותי...כתבה שיר מרגש....אני חייב למצוא משהו עם יותר דמעות מזה......חחחחחחחח תבדוק שמשות! מסנן האניגמטי...ומנתק בתנועה חדה......סאאמקקק......הפקקים האלו.....מגניב מבט בראי...מסדר תקוץ השובב...מחייך...(אחחחחחח איזה כייף בלי משכנתא......)... מגיע למשרד....ים של ניירות. יעבדוך עמים ס´

sahr12

New member
***על פי התנ"ך*** אחרון להיום...חחח

שידור חוזר... בייבל-בייגל..לדוברי האנגלית שבנינו.....חחחחחח.. והארץ הייתה תוהו ובוהו וחושך על פני תהום..ויאמר אלוהים לאניגמטי.. נברא אנשים בצלמנו ובדמותינו..(עם עכוז פחות מוצק משלך)חחחחח... ואמליך עליהם אותך ואת האחת עם השרביט...ותאמר האחת לאניגמטי..לא חשוב האורך של השרביט אלא הקסם שהוא עושה...חחחחח ויקרא האניגמטי לחניבעל שר ישראל ויצווה עליו..השג לנו אנשים-נשים-וטף...זוגות זוגות מצא אותן.. והכנס אותם אל התיבה אשר תיקרא נשואים-נשואות...ויאסוף חניבעל..את נעמי ואת רות..ואת נשית ואת קשקשנית ואת רקדן ואת מושיקו ואת סער איש היער..ואת מיכל ואת יפית...ואת ההיא ואת מרי-לו..ואת מקסיקני ואת אינדיאני..ואת חתולון ואת סקסופון..ואת שחר ואת הצופה...ואת גולייטה ואת מתוקית ואת קלאודיה..ואת ליז..ואת תמי ואת כוכבית..ואת קלאופטרה ואת פיקטיבית..ואת שיר טל ואת טאקילה...עשרת בני המן....חחחחחחחחחחח (פף,פף,פוףףףףף...רעש של קפצונים כשאומרים המן) ואת מייקי העירקי ואת מוכנה לחיוך...ואת יונתן ואת זהר איש הבקבוקים...ויעלה אותם...לתיבה... ותפנה מיכל לאניגמטי..."מה בקשתך מיכל עד חצי המלכות ??" ותסיר.. מיכל את המצנפת...ותאמר...מדוע שדיי כשני עופרים בדיכאון ושל יפית כמו רמקולים עם פנסי נאון???????? ככככככככחחחחחח חייך האניגמטי בביישנות...ויאמר למיכל..זה מה יש!חחחח...ותהלך קלאופטרה ברחבת בית המלך ותראה את מושיקו חובט במקלו בסלע....טראאאאח!טראאאאחחחחחחחח! ותבט במראה ותאמר....הדא מחורפן!חחחחחחח.....ותיגש אליו...ותרם את כותונתה..וירא מושיקו את עכוזה..וילחש באוזנה..."הרסת אותי הרס"...חחחח וירוץ לבית הכיסא..וירא שם את מייקי העיראקי...מטיל את מימיו בקשת צבעונית...וישאל אותו אשלונאכ????ויחייך מייקל ויאמר...שתיתי קוקטייל לכן מימיי מוטלים בצבעים...ויכה מושיקו במצחו ויאמר רמאד!..וילך לדרכו.. ויהי ערב ויהי בקר......ויקוץ שחר משנתו ויפגוש את גולי..בדרכו לסופר.. מדוע עייפו פנייך??ותאמר גולי..נראה אותך מאכיל ,מלביש,בודק שיעורי בית, מבשל,רוחץ,...ל5 צאצאים שיהיו בריאים...וירם שחר את יד ימינו וישם שרון בקלפי..ויאמר יש אלוהים!..ותפן ותלך גולי...ותסט את המקרר.. ותראה נמלים,שורות שורות..חומות ושחורות...ותזעק גולי...אימאאאאאאאאאאאאאא.....ותרוץ אליה השכנה מישל...ותאמר..אל תיראי ואל תדאגי..ותוציא מישל את השחורות...ותכנס אותם למבחנות..ותשלח למעבדות..והיה ערב ויהי בקר...ויקוץ האניגמטי משנתו..ויאמר לאלוהים.. בשביל מה המלכת אותי על האנשים...???רק סדע ראש...מהבקר עד צאת הכוכבים? ויאמר אלוהים...בצער תלדי בנים...חחחחחח אבל תמשכנתא אני אפיל על אחרים ויחייך האניגמטי ויהפך לטיבטי....ותלך נשית לרעות באחו...חחח ותלקט, ותנשנש עשבי תיבול...ותרא ממול את סער המהבול...חחחחחחח וישא חן וחסד בעיניה...ותיגש אליו ותלחש באוזנו...מה הקשררררררררררררר???וירא סער.. שהיא דרמנא...ויאמצה אל חיקו...ויאשפזה בכפייה....חחחחח..ויהי ערב ויהי בקר....ודרדי בעלה לא ידעה כבר כמה ימים...ויעלה לה הלחץ... ותזעק אל אלוהים...קורי עכביש נהיו לי במקום תלתלים..חחחח תעשה כבר שיהיה ה15 לינוארים...ותלך בעצבים לכמה ידעונים...ותפגוש שם את פנטום ואת פשוט אישה...כותבים חווא ושווא...ומילות אוהבים...ופנטום יפה עיניים הוא רועה בשושנים...ותראה אותו טאקילה..ויעלו לה כל הסעיפים...חחחחחחח ותטיל בו אותיות ומספרים...ויבקשו ממה זקנה העדה...פליזזזזזזזזז...... ותלחש טאקילה..מטר וביז´......חחחחחחח ויושעו שניהם ל7 ימים..וביום שבת וינפש...ויהי ערב ויהי בקר...ויתעוררו דיירי התיבה לכל צעקות הקופים.. ויצאו אל החלונות....ויגש הרקדן שמדבר בשפת החיות..וישאל..למה הצעקות?? ויענה הקוף...ישנה כאן עלמת חן שמפזזת..בתנועות...עם ניגודים..ויבינו הדיירים שפיקטיבית רוקדת על כדורים......חחחחחחחחחחחח כמו אז..בימי הנביאים...בג´ונגל של אליהו...וירא אלוהים כי טוב...ויאמר יהי אור! ותיגש קיסמי ותרים תשלטר.....חחחחחחח....ויהי אור!....ותרוץ קיסמי אל הנהר...לטבול את גופה השחום...ותראה בקבוק צף על המים...ותקח את הבקבוק...בשביל הפיקדון..חחחחחח ותראה בתוכו מכתב..מזהר ..לזו הנערה שאת המכתב קראה..אצלה אתארח כשאעלה ארצה...ותשבור מייד את הבקבוק....!! ויאמר האלוהים...נקרא ללארג´ים תימנים!!חחחחחח......ויהי ערב ויהי בקר.. על משכבי בלילות...שמעה עינת ההיא צעקות...ותצא אל החלון...ותראה את שייכת ואת עיזתה ק"קל..עושות צמות....ותזמין שגריר ותחזור לנום.. וישאל אלוהים את האניגמטי..מי זו עם הכובע והגרביונים.???? זוהי תמר המורה שעולה על סולמות...כדי להציץ לחינבעל...שתורתו אמונות תפילות...חחחחחחחחח...ויהי ערב ויהי בקר... וכל השאר כתוב בספר דברי הימים... (פרק ל"ו צדיקים..פסוק ז")

קסומה

New member
../images/Emo6.gif

"ויקוץ האניגמטי משנתו..ויאמר לאלוהים.. בשביל מה המלכת אותי על האנשים...???רק סדע ראש...מהבקר עד צאת הכוכבים? ויאמר אלוהים...בצער תלדי בנים...חחחחחח אבל תמשכנתא אני אפיל על אחרים ויחייך האניגמטי ויהפך לטיבטי...." חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח טיבטי/ טנטרי.........חחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

סער, אני לא פותח יותר שירשורים שלך!!!!! אם אניגמטי לא עושה לזה סוף? אני פורש לחודש. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אומרים שהצחוק בריא.......אבל למה

הנשנשת מתחילה לכאוב לי..? למה??? ..(החנקן הרי נמשך לחמצן..כשהרכב במהירות 30 קמ"ש כשהגיע ל70 קמ"ש אקח שאכטה קצרה יותר ולא אוציא עשן...מחשב האניגמטי את תצרוכת הניקוטין והעיטרן). חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מחר יהיה שידור חוזר של..

סער בסאונה יבשה סער בבדיקה רפואית סער יוצא למילואים סער ממציא תירוץ סדנה בסדנת טנטרה ועוד...חחחחח

sahr12

New member
בנתיים קח משהו שתמיד אקטואלי...חחחח

תמנות מחיי נישואין...(שידור חוזר שתמיד נראה כאילו בפעם הראשונה)חחחחחחחחחח... והפעם נלך יחד לקנות בגד לאירוע או סתם בגד..שיהיה מה ללבוש... מאמי אתה בא איתי??? לא מאמי אני לא בא! בשביל מה את צריכה אותי איתך????לקחת את הכרטיס אשראי זה הכי חשוב...בהצלחה לך.... ומה אתה תעשה???? אני: מה איכפת לאימא שלך.....חחחחחחחחחח אני אשב פה יעשה ביד... אשים לי פול וולויום מוזיקה...אתקשר לחברים-ות...הקיצר כייף חיים..:) לכי מאמי יסגרו!... היא:אוליי בנתיים..תטאטא..תשטוף כמה כוסות...תפעיל מכונה..תוריד מהחבל.. תסתום את החורים בחדר של הילדה...תשפוך זבל... אני:הלו??הלו??? ררררררררררר.....הויייסה! אני בא!!!!!!!!!! מה יש לי לעשות לבד בבית???אני מת עלייך ורוצה לבוא!!!!!!!!! (חחחחחחחחחחחחחחחח......)אוליי נראה גם לי איזה נעל בית... היא:טוב, חבל שאתה לא נשאר...בא..תחזיק תתיק! אני: יש לך איזה גרביון רשת ומחוך במקרה????אם כבר אז כבר....חחחחחחחח היא: רק תלונות יש לך...כל הגברים הולכים עם תיקים בקניון..אתה לא לבד! אני: אפשר ללחוש לך באוזן???יופי...אז..."סממממממאאאאאקקקקקקקקקק" מגיעים לקניון...לא משנה שכל הדרך ריב..היא רוצה ללכת יד ביד.. ואני לא....בסוף מגיעים..עם זרת בתוך זרת מתוך פשרה..חחחחחחחחחחחחח נכנסים לחנות הראשונה....רק נשים כמו כוורת דבורים רחש בחש... וכמובן..הגבר עם התיק...כמו איזה דייל טורקי..חחחחחחחחחח.....עכשיו לך תסתכל לכיוון של תאי ההלבשה...יחשבו אתה סוטה...:) היא לוקחת חולצה.. איך זה נראה???????מה דעתך??? אני: סוף הדרך! (ובלב....יאאלה כבררררררררררר....20 דקות..) היא: אני אמדוד... אני: אני בחוץ בנתיים... היא: לא! אני צריכה אותך לידי...היא נכנסת לתא..ואתה הופך להיות.. שומר הראש ליד הוילון...והיא עוד מדברת מבפנים.."אתה שומע"??? ומספרת איזה סיפור מיום העבודה שלה......ההיא,וההיא...ואחותה של ההיא.. אני כבר..מסתכל לעבר אבינו שבשמיים....כאילו מבקש.."קח אותי!"...חחחחחח "מה חטאתי"?? פתאום יוצאת יד מהוילון....(סממממממאלללללההההההה) מאמי??? אתה זוכר מאיפה לקחתי תחולצה?????יופי! אז קולב ליד יש אחת דומה רק עם צווארון יותר קצר....לך תביא לי אותה! אני: הולך כמו איזה קוקס..תיק צד..על הכתף...ומתחיל לנבור במעמד החולצות כמו מפגר.....לפתע ניגשת מוכרת חטובה וחייכנית.."אפשר לעזור לך??" אני: כן חמודה..יש לך נשק?????תירי בי!חחחחחחחחחחח.....ומתחיל להסביר לה..ששם מאחרי הוילון...יש אחת שהתחתנה איתי..והיא רוצה תחולצה..ההיא.. הקיצר מוצאים.....:) רעייתי יוצאת מהכוך ...חולצה יפה..(כרגיל,שחורה)..איך זה????? אני מסתכל עליה..כמו נרקומן..ושואל.."את מדברת איתי??"...חחחחחחחח היא: לא!! עם השומר...(ציניות) אני: פצצה.....מקסים...באמת..יפהפייה... היא: אף פעם אתה לא אומר את האמת! אני: סליחה?????????זו בדיקת פוליגראף?????? שאלת..עניתי! היא: אתה סתם...אתה רוצה לגמור כבר עם הקניות..ולחזור הבייתה.... בגלל זה אתה מחמיא...... אני: החולצה זוועה!!!!!!!! גועלללללללל נפשששששששששש......סמרטוט... יש בשוק..7 כאלו ב100 ש"ח......ועוד מנה שווארמה מתנה..לא = תמחיר.. היא: ידעתי!..בא נלך לחנות של רנואר...אוליי שם אמצא משהו! ואני...בא לי לבכות......חחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה לענות???? יפה ,לא טוב לא יפה,לא טוב....ועוד סיבוב... יש על זה משהו בפסיכיאטריה???? מה היה פרוייד אומר על זה?? חחחחחחחחחחחחחחחחחח...

למעלה