ספוילר גדול לפרקי ארה"ב: טיילור פורסטר

sigalit1000

New member
ספוילר גדול לפרקי ארה"ב: טיילור פורסטר

טיילור פורסטר והשחקנית האנטר טיילו חוזרות ליפים והאמיצים, טיילור הופיעה לראשונה בפרק ששודר היום בארה"ב לאחר שחזרתה נשמרה בסוד גדול, החזרה שלה לטוויטר לפני 3 שבועות רמזה על חזרה לסדרה, טיילור חזרה לאחר שרידג' וטיילור החליטו לאחד כוחות על מנת להגן על בתם סטפי.....

sigalit1000

New member
ספוילר לפרקי ארה"ב: החודש הקרוב

השבוע של 16/4: סטפי עושה כמיטב יכולתה להוכיח לליאם שהיא אוהבת אותו בכל ליבה, ליאם אומר להופ לתת לו מרחב, סטפי מבקשת משהו מביל, ליאם מודה לסטפי על האמונה הבלתי פוסקת בו, דברים הולכים לכיוון חיובי בשביל ליאם וסטפי, הופ בוטחת במאיה והופ הולכת לליאם ומתחננת שיעזוב את סטפי וביל......

השבוע של 23/4: משהו יגרום לסטפי לדחות את ליאם השחקנית שמגלמת את סטפי מספרת: " אין לי מילים לתאר את מה שיקרה, לא יכולה לחכות שהצופים יראו", ליאם מקבל את ההצעה של הופ לעבור לגור איתו [או להמשיך הלאה איתה לא ברור לחלוטין], רידג' נחוש לגלות מה גרם לסטפי לדחות את ליאם...... האם סוחטים את סטפי לעזוב את ליאם, האם היא מגוננת עליו או האם זה משהו אחר נגלה רק בעוד שבועיים.....

השבוע של 30/4: ליאם ורידג' קרובים לגלות את הסיבה האמיתית שבגללה סטפי דחתה את ליאם, הופ בדרך לנפילה שהיא לא ציפתה שתתרחש.... השחקנית שמגלמת את הופ: " הופ הולכת לקבל מראה חדש והצופים יראו זאת בקרוב" לא ברור מה זה אומר מראה חדש.....

השבוע של 14/5: בבית של סטפי יש תמונה ענקית של סטפי וליאם לובשים לבן ומחזקים את התינוקת שלהם, כנראה בתחילת/אמצע מאי סטפי תלד כנראה כחלק מהדרמה הגדולה של מאי סוויפס.....

ספוילרים נוספים: השחקנית האנטר טיילור שמגלמת את טיילור פורסטר חוזרת ליפים והאמיצים בלוק בלונדיני לאחר שרידג' מזעיק את טיילור לחזור, יש לה מקל שמסייע לה ללכת עקב פציעה במציאות..... השחקן שמגלם את ביל חזר לרוקדים עם כוכבים איטליה ולא ברור כמה זמן יעדר מהיפים והאמיצים..... השחקנית שמגלמת את ברוק מצלמת בימים אלה סרט באיטליה וגם היא תעדר לתקופה מהסדרה..... הבלש שחוקר את הירי בביל ספנסר קיבל חוזה ביפים והאמיצים.....

בסוף החודש יתקיים האמי של היפים והאמיצים, האם אריק, זנדה, סטפי או ניקול יזכו?

למי שתהה אז: סאלי, שירלי, סול, דרליטה, קוקו, ארג'יי, אייבי, ניקול ותומס מחוץ ליפים והאמיצים את כולם ההפקה בחרה לשחרר חוץ מתומס שרצה לעזוב.....

אני בניתי על זה שסטפי תפיל...
&nbsp
אה, והיי סיגלית! לא הייתי פה הרבה זמן בלה בלה בלה מחקר אקדמי גדול שרציתי למות בגללו ונגמר ועכשיו אני פה שוב.

ישששש!!!

אחרי שראיתי אותה ישר ידעתי שהיא ירתה בביל...
היום היא אישרה את זה חחח
&nbsp
&nbsp
ידעתי שליאן לא מסוגל למשהו כזה...

sigalit1000

New member

את מאמינה שזה סופי זו טיילור?

מעניין אם היא חזרה לכמה פרקים או בחוזה, זה עדיין לא פורסם.....

sigalit1000

New member
זה נכון אבל מקל ההליכה שלה איך זה מסתדר?

אני לא זוכרת שראינו את הצל של היורה שהיה מקל הליכה, ולמקל הליכה יש רעש איך ביל לא שמע? ללכת עם מקל זה יותר לאט, שהיא מיהרה ללכת אחרי הירי זה התרחש באיטיות ונראה היה שהיורה נעלם במהירות וגם בגלל המקל ביל היה צריך לשמוע רעש של מקל....

היא עם המקל מעל שנה בגלל פציעה במציאות.... השאלה אם זו היא או ששוב מחרטטים אותנו כמו שעשו עם ליאם והיורה האמיתי יחשף במאי סוויפס

האמת...לא ממש אכפת לי...
&nbsp
לדעתי זאת אחת מהדמויות שעוזבות...הופ או טיילור (הוא שהיא תשאר ותהפוך לקבוע???), אולי אייבי שנעלמה לבד...
&nbsp
מבחינתי, שכולם ימותו ויסיימו את הסדרה שרק ממשיכה להדרדר...כל יום מישהו אחר הרוצח והעלילה המפגרת עם ליאם..נו באמת...

sigalit1000

New member
הולך להיות מעניין בחודש הקרוב ביפים, אתמול

פורסמו ספוילרים נוספים והרבה דברים הולכים לקרות [לפחות לפי הספוילרים]....

אייבי חזרה לאוסטרליה היא משחקת באופרת סבון שם.....

והוווו!

רק שטיילור לא תישאר, כן רוזי! שלא תישאר! אם יהיה שוב משולש של ברוק־רידג'־טיילור וזה לא יהיה רידג' וברוק רבים על טיילור אני לא חושב שאפשר לעשות איתה משהו שעוד לא ראיתי (אלא אם היא תצא עם הבן שלה!).

זה באמת יפתיע אותך?...
אז הוא הב שלה....ביג דיל חחחחחחחח
&nbsp
וכן!!! היא תשאר!!!!!!
ואז היא וסטפי ילחמו על ביל חחחחחחחחח

לדעתי לכמה פרקים

אחרת העלילה תתפתל מדי וכשהעלילה מתפתלת מדי מישהו מת וכולם חוץ ממנה כבר בחוזה.

למעלה