ספוילר לסוף עונה 1

ordinarius

New member
ספוילר לסוף עונה 1

אני ישבתי בפה פעור במשך חמש דקות!! צ'פמן-הרגה-אותה???!?! והיילי רצה אותה מתה@:
אני בהלם. אבל מקוננת בי התחושה שזו הייתה כאילו הזיה של פייפר ובתכל'ס היא לא עשתה כלום. מצפה לעונה השנייה. העונה הזו ללא ספק נגמרה בדרך הכי מבולבלת שיכולה להיות.

Maldini Girl

New member

כמוך, גם אני גמרתי את העונה הזאת בשוק. בעיקר מההתנהגות של הילי. זה היה החלק שם שהיה נראה לי הכי לא אמין.
פייפר בפרקים האחרונים נעה בין להיות כלבה-שונאת לבין להיות מלאך-טוב לב. זה כאילו היא מתלבטת עם עצמה מי היא באמת. ותכלס היא הגנה על עצמה. למרות שחשבתי שהיא רק תפרק אותה במכות. לא חשבתי שזה יגמר במוות.

TIME OF GLORY

New member
לעונה שניה בהתייחס למה שכתבת

פנסטאקי לא תמות כי היא חתומה לעונה השניה.

אל דאגה

Maldini Girl

New member
הרגעת אותי

בטח פייפר תשב קצת בבידוד ואז העולם ישוב לסידרו.

ordinarius

New member
לא נראה לי שאפשר להגיד

"תשב קצת בבידוד"
אם זה אכן היה רצח\ניסיון לרצח (פייפר לא באמת יכולה להוכיח שזו הייתה הגנה עצמית) ולא איזו הזיה כמו שאני חושבת, זה לא "קצת בידוד", זה עוד כמה שנים בכלא...ואז מה, יכול להיות שהעונה השנייה תתחיל בצילום של פייפר העייפה עם הכיתוב "שנה שלישית בכלא...".

dori78

New member
למה לא אמין?

מהרגע שהוא לכלך בקטע של הטלפון עם התמונות שפייפר הביאה לו מתא השירותים, היה ברור שהוא חתיכת חלאה.
לא מצא חן בעיניו שפייפר עושה מה שהיא רוצה ושהוא לא מצליח לשלוט בה, הוא מצא הזדמנות להיפטר ממנה בלי ללכלך את הידיים בעצמו. הוא רק לא צפה את התפרצות הזעם שלה על דוגט המשוגעת.

גם לי זה נראה כאילו זה נגמר במוות, בכל מקרה זה אומר שהיא הולכת לבלות קצת בצוללת בתחילת העונה השניה.
יהיה מעניין.

dori78

New member
זו מציאות שקיימת.

והנקמה של פורסטאש ברד נראית לך יותר הגיונית?
זה הכל משחקי כח, מי שולט ומי מחליט.

רק מזכיר

שהסדרה מבוססת על ספר שכתבה צ'פמן... והוא מבוסס על אירועים אמיתיים שקרו לה בחיים... הסיפור אמיתי...

einat162

New member
"מבוסס" רעיונית. לא בהכרח הכל נכון

מה גם שזאת עונה ראשונה, והרבה פרוייקטים שמבוססים על ספרים לא נשארים נאמנים למקור בשאר החלקים.

גם אני לפני יומיים ראיתי את הסוף

ופאק מי קראתי את ההודעה שלך לפני

הייתי בשוק! וגם כל הקטע לפני המכות הפחיד אותי.

והילי! בהתחלה היו לי ציפיות ממנו להיות הנורמלי היחיד שם אבל הוא אכזב...

למעלה