ספוילר לפרקי ארה"ב: שבוע הבא

sigalit1000

New member
ספוילר לפרקי ארה"ב: שבוע הבא

סאמר ולוקה מתחתנים במסיבת האירוסים שלהם.....

דניאל ומריה נפגשים ומדברים על קאסי, הם נפתחים אחד לשני ואז דניאל מבקש ממנה להיפגש שוב....

ביילי ופיליס רבים על השאלה האם יש לו עדיין רגשות לויקטוריה, שזה נגמר פיליס מגלה שג'יל יודעת עליהם....

הילארי ודיבון הופכים לבעלים של gc buzz וזה כבר ספוילר לסתיו.....

שרון ומריה משלמות על מעשיהן וגם זה ספוילר לסתיו....

sigalit1000

New member
ספוילר לפרקי ארה"ב: סתיו 2016

ויקטור: שם את משפחתו ביחד, כל ילד בזמנו, הוא לא יכול להישאר מחוץ לחייהם, הוא לא תמיד עושה את הדבר הנכון אבל בשביל ילדיו הוא יעשה הכל....

ניק: ניק מבטיח הבטחה לחבר שתשנה את חייו.....

אדם/צ'לסי: תצפו רק להפתעה בסיפור, הסודות גדולים מידי, האהבה של אדם לצ'לסי תגדל, אדם יעשה הכל להגן על משפחתו....

ג'ק/פיליס/בילי/ויקטוריה: ביל וויקטוריה יהיו כמו חתול ועכבר, ג'יל: זו הייתה החלטה נכונה לשים אותם לעבוד יחד, על ג'ק אי אפשר לעבוד יותר מדי זמן.....

קלואי/קווין/מריה: לקלואי כל הזמן יש סודות, לקווין יש עבר עם קלואי ואהבה לדילייה ובלה, ובאותו זמן חברות עם מריה הוא לא רוצה לוותר על החברות....

אשלי: היא שם להגן על האחים שלה, היא תמיד שם לצד שני הגברים והבעיות בחייהם, היא קול ההגיון....

דילן/שרון: הם כרגע בקרקע יציבה אבל יש סוד גדול והוא כריסטיאן, תצפו למהפך דרמטי.....

* אדם מופיע בספוילרים לסתיו והוא לא הולך לשום מקום.... האם ליהקו שחקן חדש? נחכה ונראה.....

** הסיפור של כריסטיאן יגיע לסיום בסתיו, שרון ומריה ישלמו על השקרים שלהן.... האם הן יחליפו את את ויקטור [שהיה עד לא מזמן] ואדם בכלא? נחכה ונראה....

ohadcarrington

New member
אוי הגיע הזמן!

סוף סוף הסיפור של כריסטיאן ייסתים ובא לציון גואל!
&nbsp
מעניין מה אדם יעשה הפעם בשם המשפחה
.
&nbsp
ומעניין מתי יניעו את הדברים עם קווין ומריה, את זה הייתי רוצה לראות!
&nbsp
דילן־שרון - מעניין אם יישרדו...

sigalit1000

New member
נראה לי שהדברים יתחילו לזוז עם מריה וקווין ,מתי שקווין יבין

שיש לקלואי מישהו אחר [אם יהיה לה מישהו אחר] או שהוא יבין שעם כל האהבה הגדולה לבלה הוא לא יהיה דמות אב בשבילה..... או שיצוץ/ יתגלה האבא הביולוגי שלה [ביילי]....

לדעתי דילן ושרון יישרדו את הגילוי על כריסטיאן, לדילן צפוי גילוי נוסף מה קרה לתינוק האמיתי שלו, אני מחכה לראות את הפנים של ו-י-ק-ט-ו-ר חחחחחח

למעלה