ספיישל בטי בקליק אף.אם ביום שלישי!

• פותח הנושא RTur
  • פורסם בתאריך

RTur

New member
ספיישל בטי בקליק אף.אם ביום שלישי!

ביום שלישי הקרוב בשעה 20:00 ברדיו קליק אף.אם יהיה ספיישל של שעתיים עם בטי לרגל צאת אלבומה החדש "בין המילים". מתבקשים להאזין!

תודה ארתור

אכן, ביום שלישי הקרוב בשמונה בערב, ספיישל בטי ברדיו קליק אף אם. אם אתם מעוניינים לעלות לשידור ולשאול את בטי שאלות את מוזמנים לשלוח אלי מייל [email protected], עד יום ג' בבוקר. קבלו קישור ישיר לאתר הרדיו.

nuna19

New member
היה מעולה!

מכל הבחינות!

תודה רבה לכולם

ניפגש בהופעה ב23/3 מחכה לראות אתכם כבר! תודה על שיתוף הפעולה ותודה על הפירגון היה מאוד מרגש וכיף..

RTur

New member
היה ספיישל מקסים!!!

אמנם לא יכולתי לשמוע אותו בצורה נורמלית כי הייתי באמצע משמרת בבסיס והטריפו לי ת'צורה עם טלפונים ושערים אבל פה ושם הצלחתי לקלוט כמה דברים. ניסיתי להקליט אותו, אחרי זה כשיהיה לי טיפה יותר זמן אני אנסה לשמוע את מה שהוקלט, אולי אשמע דברים שלא שמתי לב אליהם... בכל מקרה למה שכן הצלחתי לשמוע: הביצועים האקוסטיים של בטי היו ממש מעולים! ממש התלהבתי מגרסת הגיטרה ל"האחרון שיגיד". תמיד שמענו אותו בפסנתר עד עכשיו בהופעות ופתאום בטי הפתיעה אותה עם גיטרה.. זה היה ממש מקסים! חגית - אני חייב להוריד בפנייך את הכובע על "הלילה הזה"! וואו איזה כיף היה לשמוע את זה. לא יצא לי להיות בסיבוב ההופעות של "פרפרים" כי לא הכרתי את בטי אז אבל במקרה שמעתי את השיר כששידרו הופעה שלה בטלוויזיה ואני כל הזמן חופר לבטי שתקליט אותו כבר
נדמה לי שגם שמעתי את "יום לפנינו" או שאני הוזה? במשדר הזה גם נוכחתי לגלות שבטי גם בוכרית! WTF?! חחח
ממש לא תיארתי לעצמי... בטי, את מזמינה אותי לפלוב מתישהו?
וכמובן - המון המון המון תודה על שידור השיר. פעם ראשונה שמושמע ברדיו שיר מקורי שלי אהההההההה!@#$%^^^%&*)
ואיזה כיף שאהבתם אותו.. ממש התרגשתי בעצמי... יואו איזה פאדיחות הייתה השיחה איתי
("אתה רוצה לשאול את בטי שאלה?" - אממ... לא
חחחחחחחחחחח). נועה, הרגשת אותי עם הביטחון המופרז שהפגנת בשיחה.. העיקר חפרת לי שאת לא יודעת מה להגיד וזה.. חחח היית יותר בטוחה ממני
היה גם ממש נחמד לגלות שהמנחים עשו "שיעורי בית" וידעו את החומר על בטי (טוב, על חגית אני לא מתפלא אבל גם הבחור שהיה ידע על בטי המון), יש הרבה ראיונות וספיישלים ששמעתי עם אמנים אחרים שהמנחים לא טורחים לברר פרטים על האמן ועושים טעויות מביכות.. מאוד שמחתי שעל בטי בוצע תחקיר לפני.. סחטיין
וכן, ניפגש בהופעה! לא יכול כבר לחכות!!!

nuna19

New member
מופרז?! חחחחחחחחחחחח...

אני אקח את זה כמחמאה טאלנט! גם אני הייתי גאה בך נורא! וכשהשמיעו את השיר- לא היתה מאושרת ממני. שיר מדהים וזמר נפלא!

nuna19

New member
איכשהו אני לא מצליחה לשמוע...

גם אצל אחרים זה ככה או שזה המחשב שלי לא משהו...

למעלה