ספלולים

elloshnimi

New member
ספלולים../images/Emo20.gif

אני רוצה להכין בובת ספלול-לפי הוראות אמונה, איפה מוצאים ספלולים? בהנחה שאין לי עצי אלון ובלוטים ליד הבית...?

shukpuck

New member
שמורת אלונים בגליל... ../images/Emo13.gif

איפה את גרה? אולי אפשר לסדר לך משהו..

elloshnimi

New member
../images/Emo13.gifאופסי,שלחתי גם מסר במקום../images/Emo6.gif

פשוט להוסיף הודעה..לא הכי מאופסת בבוקר.. בקשר לאלונים,אז אני גרה ברמתגן וכמו שכתבתי לך חוץ מקצת קקי של חתולים, וכמה הרדופים רעילים בשלל גוונים-אין כאן אלונים...אז כנראה צריך לצאת לטיול בצפון..

אולי אחת הבנות שיש לה ספלולים

יכולה לשים במעטפה ולשלוח לך . אני חושבת שטל אספה שקית מלאה. תשלחי לה מסר. וגם אמונה היא גרה בגליל.

e m u n a

New member
גם היכן שיש אלונים

קשה למצוא עכשיו ספלולים. קצת עברה העונה, אם כבר מוצאים אז הם נראים פחות טוב ממה שהיו כשנשרו מהעץ. רובם שבורים ורקובים. אצלי נותרו רק כמה אחדים. אבל אל תצטערי, כי בובות ספלולים באמת הכי כיף לעשות בחורף. האמת היא שממש בימים אלה ולכבוד הבית החדש התכוונתי לצלם סדנא עונתית חדשה, זה מתעכב קצת כי שלשום בערב נתפס לי הגב בצורה מחפירה |אין פה אייקון מתאים לתאר את הכאב ומגבלות התנועה| אבל אני מקווה לצאת מזה מהר ולהעלותה בהקדם.

elloshnimi

New member
../images/Emo201.gifאוי,אולי אני יכולה לעזור עם הגב...

אני הומאופתית,לפעמים רמדי יכולה להזיז קצת את העיניינים,אם תרצי אז תפני אלי במסר, בשימחה. ובקשר לספלולים-אם חורף זאת העונה שלהם-אז אחלה! זה מוצא חן בעיני שלכל דבר יש את הזמן שלו..ובינתיים אני אתאמן בדברים אחרים, וכולנו נצפה בכליון עיניים לסדנה הבאה שתעלי:)

טלושקלה

New member
../images/Emo101.gifאמונה תרגישי טוב מקווה בשבילך שיעבור

הכי מהר שאפשר משחת הרניקה מסאג טוב וחימום יעזרו לך מאד- מנסיון

למעלה