ספנסר טוניק בים המלח

אנחנו מדינה לא מפותחת

הצילומים של ספנסר טוניק לא מדברים אלי וזה עניין של טעם, אבל ההתנגדות שקמה עקב הרעיון רק מוכיחה שאנחנו עדיין מדינה לא מפותחת דייה ולא פתוחה בדיוק כמו ההתנגדות לאפשר לביטלס להופיע בישראל בשנות ה60. לא התקדמנו הרבה מאז.

אנחנו מדינה מפותחת

אבל יש כמה קבוצות באוכלוסיה שעוד לא ירדו מהעצים - ורוצים להחזיר אותנו לימי הבינים. הם לא מאמינים בגישה של חיה ותן לחיות

קוואנט

New member
ברור שכן ../images/Emo13.gif

שווה להשתתף בצילו העירום ההמוני הזה מכמה סיבות: א. אמנות או נמות, קודם כל. ב. להראות שיש קצת נורמליות גם במדינת ישראל. ג. קצת מודעות לים המלח המאודה לאיטו על ידי מפעלי הענק. ד. וכמובן, להרחיב את הקהילה הנודיסטית
אני שם, גם כשיהיו 40 מעלות

קוואנט

New member
על פי הפרסומים...

טוניק וצוותו יחפשו במהלך אפריל אתרים מתאימים לצילומים. יום הצילומים עצמו יתקיים כנראה בספטמבר.

הלוואי הלוואי וזה יקרה..

לצערי קצת קשה לי להאמין שהוא יגיע לארץ, כי מה לעשות הדוסים לא ייתנו לו, ויעצרו בעדו, אך אם זה כן ייצא לפועל אני בהחלט בהחלט אשתתף, נשמע לי כמו חוויה מאלפת ומטריפה :)

כפיר 38

New member
הייתי משתתף ברצון רב (-: רק ש...

הייתי שמח יותר לדעת שיש הסעות הלוך וחזור לאתר הצילומים לפי דעתי זה דבר שעושה יחסי ציבור לישראל ופירסום בעולם מה שחשוב לנו להציג בעולם , ובייחוד בפרט ששונאים אותנו בגלל שאנחנו עם מיוחד ושונה מכל העמים בעולם , וגם על מדיניות הכיבוש וכל התעמולה ויחסי הציבור שאוייבנו טורחים להציג בלי נדר בכל רחבי העולם וגם הנידחים שבהם - בזה הם ממש טובים !!! ולכן התשובה שלנו תהיה כמה שיותר לפרסם את ארצנו זבת חלב ודבש ולפעמים מאוד גם מרור לתושביה (-: בכמה שיותר דרכים ומידע אמיתי על ארצנו!!! זו תשובתנו לאוייבנו וגם לתיירים שרוצים להגיע לכאן אבל מפחדים! בעולם עוד לא יודעים מי המדינה הקטנה והחצופה שעומדת איתן ובגאווה מול כל האשמדאים שרוצים להחריבה

israeli massage

New member
חויה של פעם בחיים ../images/Emo50.gif

בהחלט אשתתף, נשמע לי כמו חוויה של פעם בחיים .
ןאם יש כאן מי שצריכים טרמפ
מצפון תל אביב - שיכתתבו למייל

koli1

New member
מאוד אשמח

מהתמונה הראשונה שהוא עשה חשבתי על איזה כייף יהיה אם הוא יגיע לעשות תמונה בארץ

למעלה