ספקי ADSL, המלצות ואזהרות?

yraveh

New member
ספקי ADSL, המלצות ואזהרות?

שלום לכם. אני עומד להזמין חיבור ADSL מבזק. האם למישהו יש המלצות או אזהרות לגבי ספקי שירות? מבחינת מחיר, הכי אטרקטיבים הם 012.net, אבל האם מישהו אי פעם עבד איתם? הם שווים? ומה עם נטויז´ן? האם שירות ה-ADSL שלהם מחורבן כמו שירות האינטרנט הרגיל שלהם או שיש שיפור? אשמח לשמוע חוות דעת. תודה

pash1

New member
אינטרנט זהב

אני ממליץ לך על אינטרנט זהב. הם החברה היחידה בארץ שמבטיחה לך מהירות גלישה זהה לכל אורך היום וללא קשר למספר הגולשים המחוברים. לחבר שלי יש 012.net ואולי הם טיפה יותר זולים אבל לפעמים הוא מגיע למהירות גלישה של מודם רגיל!!!

noa_f

New member
ולפעמים למהירות משולשת מהמובטח

לי יש 012 ואנחנו מאוד מרוצים. עזבנו את אינטרנט זהב עוד בשלב המודם כי המהירות היתה נמוכה מאוד, במיוחד בשליחת email אבל גם בגלישה, וכי 012 הציעו לפחות את אותו השירות בפחות כסף. כשהתחברנו, לא מזמן, לADSL נשארנו עם 012 כי העלות נמוכה באופן משמעותי (ולא "טיפה") ואנחנו מקבלים גם מהירויות של 1.5MB (תלוי בשרת ממנו מורידים) למרות שהתוכנית שלנו היא עד 0.5 בלבד! צריך לזכור שאם לאתר אליו גולשים, אין תמיכה בפס רכב - אז המהירות נמוכה יותר, וזה לא משנה מה הספק יבטיח לך.

ofir_99

New member
רק לא אינטרנט זהב

רק לא אינטרנט זהב הם על הפנים תקליד אינטרנט זהב בחיפוש של הפורומים ותבין למה אני אומר את זה אני מחובר ל 012 ואני מאוד מרוצה מהמהירות וגם יש להם אחלה שירות לגבי נטויז´ן הם טובים אבל יקרים מסקנה : 012 וכמובן שזו רק דעתי אתם יכולים לחלוק עלי ביי

Nightr

New member
זהב

אינטרנט זהב בסדר גמור מהירות ממוצעת של 1.5MB לשניה.

למעלה